hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    18.Mays.2019
    Tecrbe Puan
    0

zel hastanelere bak?

Merhaba arkadalar. Kendi muayenesi olan doktorlardansa bir zel hastaneye gidip koter yaptrmak istediime karar verdim ama sizlere de danmak istedim. Bu konu hakkndaki dnceleriniz nelerdir? Ben muayeneler hakknda buradan okuduum eyler sebebiyle doktorlarn ticari kayg gtt, kontrolde ilgilenmedii gibi bir kanya vardm. Kendim gittiim bi muayenehaneyi de hi beenmedim. Bunlar beni zel hastaneye gitmeye ynlendirdi. stanbulda nereceiniz doktor, hastane var m? Fiyatlar da uuk olmayan? 650 tl muayene creti istemeyen mesela tm tahlillerim var. Sadece koter yaptrcam aslnda.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    5

Cevap: zel hastanelere bak?

Ben de buna ilaveten asit testi yaparak siillere bakan zel hastanede bir doktor aryorum. stanbul ya da eskiehir'de bildiiniz byle doktorlar varsa bilgi verebilirseniz ok sevinirim.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Bilmiyorsan diye syleyeyim: Forumumuzda Dr. Levent Trk var 3 senedir. Hpv konusuyla yllardr ilgileniyor. Muayane creti 200 tl idi en son. Forumdan gelenlere de %20 koterizasyon indirimi yapyor + siilleri yakarken asetik asit kulanyor diye biliyorum sen yine sorarsn + bytc gzlk kullanyor.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    5

Levent beye gittim dediin gibi asit ile kontrol etti ancak muayenehanesinin yeri, gelen hasta profili vs biraz iime sinmedi. Baka bir doktor bulamazsam kendisine gitmeye devam edeceim. Kendisi iyi bir doktor ama d etkenler biraz dndrd akcas :/

Kdemli ye
    yelik tarihi
    30.Mart.2019
    Tecrbe Puan
    5

Alnt Navicula Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Levent beye gittim dediin gibi asit ile kontrol etti ancak muayenehanesinin yeri, gelen hasta profili vs biraz iime sinmedi. Baka bir doktor bulamazsam kendisine gitmeye devam edeceim. Kendisi iyi bir doktor ama d etkenler biraz dndrd akcas :/
    kesinlikle katlyorum. bende gittim kendisine, korktum dedim nereye geldim ben.. ok souk ok huzursuz bir yer. umarm daha iyi bi yere kma ans olur.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt asliasli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kesinlikle katlyorum. bende gittim kendisine, korktum dedim nereye geldim ben.. ok souk ok huzursuz bir yer. umarm daha iyi bi yere kma ans olur.
    Hadi ya nasl bir ortam arkadalar? Muayene yerinin ok sevecen olmasndan ok yaplan ilemin ve doktorun iyi olup olmad her zaman benim iin daha nemlidir. Sizi rahatsz hissettirmi olabilir.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    18.Mays.2019
    Tecrbe Puan
    0

Ben de kendisine muayene oldum ancak hem dier arkadalarla ayn sebeplerden hem de kendisini biraz tutuk bulduumdan ona gitmekte emin olamadm. O sebeple muayenehaneye deil de bi zel hastaneye gideyim dedim. Ama neri yok sanrm kimseden uan iin.

zel ye
    yelik tarihi
    28.Nisan.2018
    Tecrbe Puan
    6

zel olarak nerebileceim asetik asit testi yapan Hakan Topalismailolu ve Sleyman Engin Akhan ikiside iini iyi yapan hastalaryla ilgi alaka olarak iyi davranan kiilerdir ama muayneleri biraz tuzludur haberin olsun.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    18.Mays.2019
    Tecrbe Puan
    0

Alnt darkFTH Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    zel olarak nerebileceim asetik asit testi yapan Hakan Topalismailolu ve Sleyman Engin Akhan ikiside iini iyi yapan hastalaryla ilgi alaka olarak iyi davranan kiilerdir ama muayneleri biraz tuzludur haberin olsun.
    Razym artk ya gesin de tek. Peki eralp baeri biliyo musunuz? Ona karar kldm gibi ?

Bu Konu iin Etiketler