Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: salı ameliyat olcam. peki hpv gerçekten geçiyor mu?

Durum
    ghostreveries - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

salı ameliyat olcam. peki hpv gerçekten geçiyor mu?

arkadaşlar benim idrar yolunda siğilim var tekrarlayan ve daha içeriye de sıçradı. salı günü 3. kez ameliyat olcam. bu kez gittiğim doktor yakarız ama siğiller her zaman tekrarlayabilir şansın varsa tekrarlamaz dedi, bağışıklığın güçlü de olsa kısmet işi falan dedi.

çok tecrübeli 35 yıllık doktor ve bu dedikleriyle bana moral vereceğini sanıyodu ama baya zaten bozuk olan psikolojimi iyice bozdu diyebilirim. ya da erkeklerde gerçekten geçmiyor mu hpv, her zaman tekrarlıyabiliyor mu?

gerçekten alkolu sigarayı falan boşa mı bıraktım, boşuna mı kefir ahcc imutor yeşilçay içiyorum, sabah kalkıp koşuyorum... şansa mı kaldık yani. allahım sabır verrrr sonunda bırakcam takılsın dicem siğiller maddi manevi batıp çıkıyorum.

Durum
    Bitartıkhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: salı ameliyat olcam. peki hpv gerçekten geçiyor mu?

Çok geçmiş olsun, peki idrar yolunda siğil olduğundan nasıl şüphelendin ve baktırma ihtiyacı duydun. Mesela idrar yolun da iğne batması şeklinde bişey mi hissettin v e eğer hissettiysen hangi aralıklarla hissettin.

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Çok geçmiş olsun, inşallah çok güzel bir ameliyat olur ve tüm siğillerinden sonsuza kadar kurtulursun. Sakın bırakma bu tedavi rutinini lütfen, her şey güzel olacak.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ne kadar kafana takmazsan o kadar pozitif gelişme alırsın. Evrenin enerji çekme kuralına göre de; sen bir konu hakkında ne kadar çok olumsuz düşünüp, felaket senaryoları yazarsan onların gerçekleşmesini ya da olumsuz düsünceleri çekmiş olursun. Bu ve bu tip konularla hobi olarak ilgileniyorum. O sebeple her şey çok güzel olacak belki bugün değil ama elbet bir gün diye düşünüp lütfen umut et. Olumsuz riskleri ve nüks etme durumunu kafanda bertaraf et ve olumlu düsüncelerle doldur.

Her gün kendine;

Bedenimden çok memnunum.
    Çok sağlıklıyım.
    Bağışıklık sistemimin iyi olduğunu hissediyorum.
    Tedavim başarılı şekilde ilerliyor.

gibi cümleleri tekrarla. Bunları sesli olarak tekrarla kendi kendine her birini günde 10 kez yüksek sesle

biraz daha iyi hissedeceğine eminim.

Durum
    Navicula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Kendinizi üzmeyin gerçekten, yaptığınız hiç bir şey boşa gitmiyor. Hpv siğilleri inatçıdır, yakılsa da bi süre çıkmaya devam eder. Tek çaresi bağışıklık sistemini güçlü tutmak. Doktorunuzun dediği gibi geçmesinin çok da şansa bağlı olduğunu düşünmüyorum siz elinizden geleni yapıyorsunuz eminim ki yaptıklarınızın karşılığını alacaksanız ama şimdi olmaz 6 ay sonra olur. O yüzden lütfen bunun bir süreç olduğunu kabul edin.. bağışıklık sistemimizi güçlendirmek için sabretmemiz gereken bir süreç. Uzun ve çetrefilli bir yol olsa da yılmak yok

Durum
    ghostreveries - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Bitartıkhpv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun, peki idrar yolunda siğil olduğundan nasıl şüphelendin ve baktırma ihtiyacı duydun. Mesela idrar yolun da iğne batması şeklinde bişey mi hissettin v e eğer hissettiysen hangi aralıklarla hissettin.
    gözüküyordu ilk kazayla görmüştüm çok büyüyünce dışarı taşıcak kadar, sonra da tekrarladı.

bu arada gene uyanınca aklıma geldi düşünmekten uyuyamadım.

doktorun bağışıklıkla ilgisi pek yok demesi çok bozdu gerçekten moralimi ama doktor yanılıyor, değil mi?

hepiniz sağ olun desteğiniz için

Durum
    Bitartıkhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben gerçekten kafayı yiyecem artık bu kadar yaygın saçma bi hastalığa nasıl çözüm bulamazlar. Aslında galiba hastalık çok saçma hepsi ihtimaller yada şans dâhilin de kadının rahim ağzı kanseri olması yada çocuğun siğilli doğması hepsi şans anasını satayım yoksa bu kadar yaygın olan bi hastalık olmasına rağmen neden o oranda insanlar rahim ağzı kanseri değil yada neden siğil kapan bebekler sayısı çok değil. Birde geçenlerde Şans adlı kullanıcı hpv sperm kalitesini düşürüyor diye bişey paylaştı. Gelde depresyona girme .eee bu bilgi yüzde yüz doğru olursa avrupa da amerikada insanlar bebeklere hasret kalırdı. Aslında çok sık bu site ye girmek bile bizi yıpratıyor

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Boyle konusan doktorlari kafaya takmayin bi doktorun dedigini bi doktorun dedigi tutmuyor bu hastalikta hepsi ayri telden konusuyor. Olmasi gereken sadece ciktikca sigil yaktirmak bagisikligi yuksek tutmak ve supheli iliskilerden uzak durmak. Bunun haricinde gorus falan almamak konusmamak lazim aslinda doktorlardan ondan bundan

Durum
    Navicula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar, bu bir virüs ve doğru bakım ve tedavi ile tabi ki geçecektir. Sitede bir çok arkadaşımız negatif olmuş. Hiç bir şey yapmasan bile 1 2 senede vücuttan atılan bir virüs için geçmesi şansa bağlı demek çok yanlış bence. Doktorlar genel olarak bu konuda çok umursamaz. O yüzden tek bir kişinin dediği şey için moral bozmaya gerek yok. Mesela benim gittiğim bir doktor küçük ya da gözle görülmeyen siğillerin önemsiz olduğunu anca ele gelebilecek şekilde olursa yaktırmam gerektiğini söyledi. Ee ben bu doktoru dinlesem ohoo o siğiller yayılır gider. Bir de herkesin bünyesi farklıdır. Hepimiz aşağı yukarı aynı şeyleri yapıyoruz aynı şeylere dikkat ediyoruz ama kimimiz siğil çıkarmaya devam ediyor kimimizin çıkma sıklığı azalıyor. Böyle farklı deneyimler gördükçe moralimizi bozmayalım unutmayalım ki günün sonunda hepimiz negatif olacağız.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@Navicula, kelimesi kelimesine katılıyorum

Bu Konu için Etiketler