Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tüp bebek tedavisi

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Tüp bebek tedavisi

Hpv olup tüp bebek tedavisi gören var mı? Bayanım hpvliyken tedavi yapılıyor mu? Tüplere filan bakılması rahim filmi çekilmesi lazım hpvli iken sakıncalı olur mu? Virüsü rahmin içine iter mi?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Tüp bebek tedavisi

Merhaba piu, sorduğun soruların cevabını açıkçası bir doktor yanıtlayabilir. Aramızda bu işle ilgilenen doktor/ jinekolog ve tüp bebek konusunda uzmanlaşmış bir üye yok diye biliyorum.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba piu, sorduğun soruların cevabını açıkçası bir doktor yanıtlayabilir. Aramızda bu işle ilgilenen doktor/ jinekolog ve tüp bebek konusunda uzmanlaşmış bir üye yok diye biliyorum.
    Teşekkürler Arya, belki deneyen veya denemek isteyenler vardır. Ben doktora gideceğim edindiğim bilgileri paylaşırım burada. Ama doktorların hpv konusundaki cahilliğinden korkmuyor değilim.

Durum
    Admin

Valla super olur canım bu baslık altında paylasırsan bu bilgileri belki ihtiyacı olan kişilerde okuyup ogrenmiş olur
    doktorların hpv konusundaki cahilliği olayında öyle katılıyorum ki sana...

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Keşke bu konuda hpv alanında uzman bir doktorun görüşğnü alabilseydik. Merak ettim ben de. Ama şunu söyleyebilirim Hpv olduğumu bilmeden tüp bebek tedavisi gördüm söylediğin tüm o süreçleri yaşadım içeride siğilim olmadı hiç. Umarım bundan sonra da olmaz ama tüp bebek tedavisinde ciddi hormon ilaçları kullanıldığından siğil sayısı artabilir.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke bu konuda hpv alanında uzman bir doktorun görüşğnü alabilseydik. Merak ettim ben de. Ama şunu söyleyebilirim Hpv olduğumu bilmeden tüp bebek tedavisi gördüm söylediğin tüm o süreçleri yaşadım içeride siğilim olmadı hiç. Umarım bundan sonra da olmaz ama tüp bebek tedavisinde ciddi hormon ilaçları kullanıldığından siğil sayısı artabilir.
    Rahim filmi çektirdiniz mi? Tüplere baktırmak için olan işlemde hpv içeri taşınır mı diye korkuyorum.

Sizin siğilleriniz arttı mı o süreçte?

Durum
    Özel Üye

Rahim filmi çektirdim ama vajinamın içinde siğil görülmedi sonraki muayenemde. Ben 2 kere tüp bebek denedim ve o sürecte hpv tasıdığımı da siğilim olduğunu da bilmiyordum. Esimdeki siğilleri görünce ben de muayene oldum siğil için ve o zmn iç dudaklarda siğil olduğu görüldü mart ayında. Siğil sayım azdı ama.

Durum
    Admin

@Şans, kuzum inşallah bebeğin olur. Bilmiyordum böyle bir süreçle uğraştığını ama sana dua edeceğim

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Şans, kuzum inşallah bebeğin olur. Bilmiyordum böyle bir süreçle uğraştığını ama sana dua edeceğim
    Canım benim çok teşekkür ederim, malesef bir de böyle bir durum da var işte evet. Allah tüm isteyenlere versin inşallah..

Bu Konu için Etiketler