Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Üretral siğil için doktor önerisi istanbul

Durum
    ghostreveries - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Üretral siğil için doktor önerisi istanbul

Selamlar,

üretral siğil ilk çıktığında ameliyatla aldırdım. bir süre sonra hasta oldum tekrarladı bu sefer özel bi kliniğe gittim koter ile yaktı ama düzgün yapmadı bi parça kaldı sonunda hakan topalismailoğlu'na gittim lazerle yaktı kalan parçayı. Fakat 2 ay olmasına rağmen orada saçma bir yara izi kalmıştı hakan bey ürolojiye gitmemi, muhtemelen içerden geldiğini ve sistoskopi gerektiğini söyledi. Sonra dikkatli bakınca daha içeride de bir parça olduğunu gördüm. muhtemelen o yara izi değil orada hala hpv duruyor.

bir üroloğa gittim tanıdık diye ama aptal adam bu koterin izi olabilir bekle büyürse gel yakarız, içeride de yoktur dedi. o zaman emin değildim yara olduğuna ikna olmuştum ama dipteki parçayı da görünce artık eminim hpv duruyor ve daha da yayılmış. ayrıca bu doktorlar nasıl bir test yapmıyor, emin değilim diyor anlamak mümkün değil.

yani artık gerçekten delirmezsem İstanbul'da bu işten anlayan ürolog önerisi olan varsa gideceğim. Önerilerinizi bekliyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Üretral siğil için doktor önerisi istanbul

Üretral siğil dediğin, penis içerisinde çıkan siğil midir @ghost ?

Forumumuzda 3 yıldır bulunan Dr. Levent Beyle bir konuş derim. Kendisi ürolog normalde ama yıllardır hpv ile ilgileniyor. Forumdakilere de %20 koterizasyon indirimi yapıyor. Hem bu konuyu konuşup, ne yapabileceğinize bakarsınız hem de koterizasyon gerekirse indirimden faydalanmış olursun.

Dr. Levent Türk - Ulaşabileceğiniz telefon numarası: +90 541 410 14 91 (Arayabilirsiniz veya whatsapptan danışabilirsiniz)

Durum
    Yeni Üye

evet idrar yolunda bulunan allahın belası siğil demek üretral siğil, çok teşekkür ettim bugün ulaşacağım.

Durum
    Yeni Üye

levent bey bakmıyormuş üretral siğile, başka doktor önerisi var mıdır acaba?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ürolojiyi pek bilmediğim için ben yanıt veremiyorum. Susano diye bir üye var, erkek, kendisi tip 51 taşıyor tip 51 konu başlıklarında belki görürsün ona bir mesaj atıp danışabilirsin, çünkü kendisi hpv testi yaptırdı penis içerisinden sürüntü alındı, belki bu konuda da bilgisi vardır.

Durum
    ulvi2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Son durumunuz nedir acaba

Bu Konu için Etiketler