Sayfa 8 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu
Toplam 96 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV ile ilgili her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: HPV ile ilgili her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Alıntı Nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya, Aloe Vera'nın faydalarıyla ilgili pek çok şey okudum T hücrelerini güçlendiriyor. belki siğilli bölgeyi de güçlendirmede yardımcı olabilir diye düşünüyorum.
    Valla onu duymadım ben ama dogruysa super Gerçi aloa verayı nereden bulucaz da..

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla onu duymadım ben ama dogruysa super Gerçi aloa verayı nereden bulucaz da..
    sokaklarda çok yaygın bir bitki aslında evde de yetiştirilebiliyor ayrıca jelleri de satılıyor. ay bilmiyorum neye dadanacağımı şaşırdım siğiller yüzünden

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

sokaklarda çok yaygın bir bitki aslında evde de yetiştirilebiliyor ayrıca jelleri de satılıyor. ay bilmiyorum neye dadanacağımı şaşırdım siğiller yüzünden
    sen şey al gülüm hindistan cevizi yagı her şeye cok iyi gelıyo meaaşallah Aynen ya bosver aloe verayı ismini söylemesi bile zor yemın edıyorum aldaradan git sen

Durum
    ferhunde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

benim bu kuluçka dönemiyle ilgili anlamadığım bir şey var, ben her sene muntazam smear yaptırıyorum ve ilk defa bu sene yaptırdığım smear'da ortaya çıktı bir şeyler olduğu. ama geçmiş testlerde bir şey çıkmamış olsa bile hpv bulaşmış olabiliyor öyle mi? yani bulaşmış ama smear'da çıkmamış olabilir, öyle mi? siğil filan da yok hiç zaten ben kendim de anlamazdım ama smear muntazam yaptırıyorum senelerdir. 2 defa korunmadım biri nisanda, diğeri 2 sene önce filan oluyor. bunula birlikte okuduğum bazı kaynaklarda kondoma rağmen bulaşma durumu olabiliyormuş, deri temasıyla, bu doğru mu?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı ferhunde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim bu kuluçka dönemiyle ilgili anlamadığım bir şey var, ben her sene muntazam smear yaptırıyorum ve ilk defa bu sene yaptırdığım smear'da ortaya çıktı bir şeyler olduğu. ama geçmiş testlerde bir şey çıkmamış olsa bile hpv bulaşmış olabiliyor öyle mi? yani bulaşmış ama smear'da çıkmamış olabilir, öyle mi? siğil filan da yok hiç zaten ben kendim de anlamazdım ama smear muntazam yaptırıyorum senelerdir. 2 defa korunmadım biri nisanda, diğeri 2 sene önce filan oluyor. bunula birlikte okuduğum bazı kaynaklarda kondoma rağmen bulaşma durumu olabiliyormuş, deri temasıyla, bu doğru mu?
    evet aynen öyle zaten smearda bi degişiklik olunda hpv testi yapılıyor genelde,sen kendin gidip önceden isteseydin yine yapardı hpv konususnda bilgili olsaydın mesela bazı arkadaslar o sekilde yapmıs ,hani bendede olabilir mi acaba diye

Durum
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen şey al gülüm hindistan cevizi yagı her şeye cok iyi gelıyo meaaşallah Aynen ya bosver aloe verayı ismini söylemesi bile zor yemın edıyorum aldaradan git sen
    sedef hastalıgını bile gecirmiş canım

Durum
    Moderatör

Arya, Aloe Vera'nın faydalarıyla ilgili pek çok şey okudum T hücrelerini güçlendiriyor. belki siğilli bölgeyi de güçlendirmede yardımcı olabilir diye düşünüyorum.
    nova linkini attıgım ingilizce yazıdada aynı seyler söyleniyor bende inanıyorum

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı ferhunde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ten teması geçmesi için yeterli ( sende kılcal bir çatlak varsa) bu virüs çağımızım vebasıdır.

Durum
    nurhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhabalar ben yeni hpv16 liyim doktorum smr raporumu görünce hemen yerin gel dediservikal normal ama hp16 ve hp31 pozitif çıktı kolposkopi ve biyopsi yapıldı uc parca aldılar sonuçları daha alamadım çıkmadı daha ama şimdiden kafayı yiyorum napcam bilmiyorum

Durum
    hpv16 için çare arıyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba nurhan..
    Aramıza hoşgeldin...
    Keşke hiç katılmasaydın ..
    Hatta bizde gelmeyeydik bulaşmasaydı bize de .
    Ama oldu ...
    Şimdi çare bulup , kılıçları kuşanma zamanı...
    Bi kaç yer daha var ..
    Oralarada üye ol forumları oku..
    Sana bi kaç geçirdiğim aşamadan bahsedeyim senin için kolaylık olur����
    Önce anlamama kaygılanmama acaba nedir ki bu durum diye dşünme..
    Sonra biraz google araştırması ve ben kansermi oluyorum ya rabbim aşaması...
    Ben biyopsi diye girdim leep olmuşum haberim yok ...sonuç bekliyorum ... Bu süreçte üye olmalar forumlara dalıp çıkmalar..
    Ekşide bile ne denli kanser entry si varsa okuyup ağlamalar...
    Sonra bi ara eşime sarılıp sarılıp ağlamalar ben rahmimin alınmasını istemiyorum diye....
    Ki eşim dedi en son bende ....... Kestireyim sen bu denli üzülceksen diye....ki yapmaz ama mutlu oldum��������
    Neysem sonra ölümden korkma olaylarım başladı...
    Kabir azabı videoları vb .... Allahım tövbe ettim ve dini destek buldum....
    Bunuda araştırdım diyanet hocasından direkt haftada veya iki haftada bir saat dini konular vb sohbet ediyorum birebir... Namaza başladım ki açığım cehenneme girermiyim diyede çok korkmuştum...
    Sonra çocuklarıma sarılıp sarılıp sanki bebeklermiiş gibi saç okşama ,ayak masajları vb.. El ele tıtuşup bırakmak istememeler...
    Ama sonra baktım üzülüyolar hemen neşeli halime tavrıma döndüm çümkü beni öyle tanıdılar öyle devam etsin dedim...
    Bi ara kanser ediyosun kendini bi ara doğal tedavi yolları araştırıyosun..
    Bi ara rüyanda bile ağlıyosun...
    Sonra kafana bir şey dank ediyo...
    Bu an'ın bu salisenin geri dönüşü yok.
    Sevdiklerinle geçir hayatını veonulmaz hatalar yapma diyorsun....
    Herşeyin çaresi var yeterki güçlü ol savaş diyorsun...
    Ben kendime şunu diyorum...
    Hpv 16sigaraylabeslenir, içmem..
    Üzüntü stres ve şeker seviyor, gülerim ve şekeri hayatımdan çıkarırım..
    Yemekde hazır gıda srviyor, yemiyorum...vbvv
    Onu yapayalnız bırakmak için çaba harcıyorım .. Sende ağlama sızlama olayların bitince soğukkanlı olup atlatırsın inşallah��������

Bu Konu için Etiketler