Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genital Siğil

Durum
    b35
    b35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Exclamation Genital Siğil

Merhaba, öncelikle insanları bilgilendirmek amacı ile böyle bir forum oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Aranıza yeni katıldım ve şimdiden memnun oldum.

Geçtiğimiz yaz güzel bir avrupa macerasından sonra yaklaşık 6 ay önce genital siğillerimle tanıştım, doktora göründüm ve bakar bakmaz bunlar genital siğil diyerek tanı koydu ( ne bir test ne bir kontrol). Her neyse zaman kaybetmeden kriyoterapi tedavisine başladık. 3 seans ardından her seferinde yenilerinin çıkması üzerine doktorumla konuştum, bitene kadar bu şekilde devam edeceğimizi bu konuyla alakalı olarak ilaç vs. hiç birşey olmadığını söyledi. Bu bana biraz garip geldi sonuçta yıl olmuş 2019 illa ki bi takviye, ilaç vs vardır diye düşündüm. Bunun üzerine doktorumu değiştirdim. 3 seansta onunla kriyoterapi işleminden sonra bana AHCC almamı söyledi. Her neyse eczaneye gidip aldım. AHCC PROFESSIONAL 45 KAPSÜL şeklinde satılan bi takviye. Yaklaşık 4 aydır bunu kullanıyorum. Şimdi öğreniyorum ki 3 gr olması daha iyiymiş, bunun içeriğinde 1,23 gr var. Sonuç olarak siğillerim yok oldu kriyoterapi ile birlikte. En son yaklaşık 2/3 hafta önce gitmiştim doktoruma fakat kendisi tatilde olduğundan başka bir doktor yardımcı oldu. Bana 2 tane siğil yaktığını ve artık siğilim kalmadığını söyledi, bunun üzerine bu bittiği anlamına mı geliyor diye sordum, o da evet virüs artık etkinini yitirmiş çok aktif değil tarzında bir cevap verdi. Yine de ben ahcc kullanmaya devam ediyorum. Sizce test yaptırmalı mıyım? İzmir de test yaptırabileceğim tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? AHCC markamı değiştirmeli miyim? Nereden tedarik edebilirim çünkü eczane de sadece bu var. Bu arada cinsiyetim erkek. Tüm önerilerinize açığım.

Çok teşekkür ederim şimdiden.

Durum
    b35
    Yeni Üye

Cevap: Genital Siğil

Alıntı b35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, öncelikle insanları bilgilendirmek amacı ile böyle bir forum oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Aranıza yeni katıldım ve şimdiden memnun oldum.

Geçtiğimiz yaz güzel bir avrupa macerasından sonra yaklaşık 6 ay önce genital siğillerimle tanıştım, doktora göründüm ve bakar bakmaz bunlar genital siğil diyerek tanı koydu ( ne bir test ne bir kontrol). Her neyse zaman kaybetmeden kriyoterapi tedavisine başladık. 3 seans ardından her seferinde yenilerinin çıkması üzerine doktorumla konuştum, bitene kadar bu şekilde devam edeceğimizi bu konuyla alakalı olarak ilaç vs. hiç birşey olmadığını söyledi. Bu bana biraz garip geldi sonuçta yıl olmuş 2019 illa ki bi takviye, ilaç vs vardır diye düşündüm. Bunun üzerine doktorumu değiştirdim. 3 seansta onunla kriyoterapi işleminden sonra bana AHCC almamı söyledi. Her neyse eczaneye gidip aldım. AHCC PROFESSIONAL 45 KAPSÜL şeklinde satılan bi takviye. Yaklaşık 4 aydır bunu kullanıyorum. Şimdi öğreniyorum ki 3 gr olması daha iyiymiş, bunun içeriğinde 1,23 gr var. Sonuç olarak siğillerim yok oldu kriyoterapi ile birlikte. En son yaklaşık 2/3 hafta önce gitmiştim doktoruma fakat kendisi tatilde olduğundan başka bir doktor yardımcı oldu. Bana 2 tane siğil yaktığını ve artık siğilim kalmadığını söyledi, bunun üzerine bu bittiği anlamına mı geliyor diye sordum, o da evet virüs artık etkinini yitirmiş çok aktif değil tarzında bir cevap verdi. Yine de ben ahcc kullanmaya devam ediyorum. Sizce test yaptırmalı mıyım? İzmir de test yaptırabileceğim tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? AHCC markamı değiştirmeli miyim? Nereden tedarik edebilirim çünkü eczane de sadece bu var. Bu arada cinsiyetim erkek. Tüm önerilerinize açığım.

Çok teşekkür ederim şimdiden.
    Bu arada şimdiye kadar yaklaşık 10-12 seans kriyoterapi tedavisi uygulandı.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Gecmis olsun b35 bence bizim bu sitede topluca kullandigimiz ahccden kullan en azindan kanitlanmis bircok kisi tarafindan denenmis ve etkisi yuksek derecede hissedilmis bi takviye. Bence test icin cok erken hala pozitif sonucunu alabilirsin. Bi 4 ay daha ahcc kullan kesin olsun derim. Bu arada evet doktorun dedigi gibi belli bi sureden sonra virus yavas yavas etkisini azaltiyor artik cikmamaya basliyor. Ciksa da eskisi gibi cok ve buyuk degil tek tuk minik seyler cikiyor ordan bile anliyorsun virusun gucunun azaldigini. Vucudunda sigil tutma sadece bu surecte zaten oyle yapiyormussun ayni sekilde devam et. Bide umarim cinsel iliski yasamiyorsundur duzelicem derken yeni tipleri kapmaman acisindan soyluyorum.

Durum
    b35
    Yeni Üye

Teşekkürler cevabınız için, peki bu ahcc yi nasıl tedarik edebilirim internet üzerinden veya siz nasıl tedarik ediyorsunuz? Öğrenebilir miyim acaba?

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sitede ahcc kısmına bakabilirsin orada gerekli bilgiler mevcuttur

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Selam B35, benim yazacağım şeyleri @Merve ve @Çoküzgün yazmış Forumumuzdan ahcc tedarik edebilirsin, resmi distribütördür kendileri. Birde bu ahcc'yi kullanarak birçok kişi olumlu etkiler hissetti, siğilleri azaldı ve negatif olundu, ben de dahil buna.

Önce yazına cevap vereyim sonra ahcc konusuna:

Genital siğili çıkarmaman hpv virüsünden kurtulduğun anlamına gelmez. 1-2 ay çıkarmazsın sonra siğil çıkarırsın bu hala virüsün vücutta aktif olduğunu gösterir. Test yaptırman gerekiyor negatif olup olmadığını anlaman için ama erkeklerde siğil yoksa bir aparat yardımı ile penis ucundan sürüntü alıyorlar. Çok yer yapmıyor bunu ancak sen yine de laboratuvarlara sor. Eğer 7-8 aydır siğilin çıkmıyorsa yavaş yavaş negatif olmaya yaklaşıyor olabilirsin söyleyebileceğim tek şey bu Bu arada aramıza hoşgeldin, umarım yardımcı olabiliyoruzdur

Ahcc temini için ulaşacağın numara; 0542 487 21 22. Arayabilirsin veya mesaj atabilirsin mesai saatleri içerisinde cevap veriyorlar şirket oldukları için.

Birde time health ahcc dene bakalım, işe yarayacağını düşünüyorum. Time health'ın elinden kaçan hpvli çok kişi olmadı, çoğumuz bağışıklığı yükseltip negatif olduk patır patır %80-90 negatif olursun, 3 gr kullanman gerek detayları verdiğim numarayla konuşabilirsin.

Bu Konu için Etiketler