Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 57 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Makat bölgesi hpv

Durum
    Mavimelodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Makat bölgesi hpv

Novaisback cok gecmis olsun,gercekden benimde en büyük korkum umarim atlatirsiniz..insan dikkat ediyor ama yine olucak olan oluyor

Durum
    Anubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Mavimelodi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba anubis,evet kortizonlu kremler arttiriyor malesef batikonla bir kere temizlemek yada yanik kremiyle doktorun önerdiği kadar kullanmak daha faydalı..estafurullah saglik bu sorabilirsin,yok öyle sandiğin gibi bir acı olmuyor dediğim gibi ozur dilerim yapisı geregı agriya sebebiyet verecek bir yer oldugunu dusunmuyorum sadece yanma gibi sinek isirigi gibi oluyor..
    koter daha etkili bir yöntem ama aynı zamanda maliyetli bir yöntem de o yüzden kriyoyla ilerleyeceğim zaten propoliste damlatıyorum imutor de sipariş ettim beslenmeme de dikkat ediyorum. Ancak bu ara vücüdumdaki kaşıntı arttı zaten eskiden de vücudum çok kaşınırdı çok kuru olduğu için ama bu ara arttı gibi sanki. Vücuduma da bulaştırmış olma ihtimalim var mı sizce ?

Durum
    Kıdemli Üye

Anubis koter uygulayan devlet hastanesi araştırabilirsin istersen..propolis iyi geliyor mu ben hic kullanmadim beslenmenize dikkat etmenize sevindim...ben onu şuna yoruyorum bulaşmak değildir o ,benimde cildim bu hastalığı aldiğımdan beri eskiye oranla özellikle bu sıralar kaşınıyor,bence derimiz hassaslaşiyor olabilir ,birde giydiğin camasirlara ve neyle yıkandiğina dikkat etmek gerekir..

Durum
    Tecrübeli Üye

Anubis koter uygulayan devlet hastanesi araştırabilirsin istersen..propolis iyi geliyor mu ben hic kullanmadim beslenmenize dikkat etmenize sevindim...ben onu şuna yoruyorum bulaşmak değildir o ,benimde cildim bu hastalığı aldiğımdan beri eskiye oranla özellikle bu sıralar kaşınıyor,bence derimiz hassaslaşiyor olabilir ,birde giydiğin camasirlara ve neyle yıkandiğina dikkat etmek gerekir..
    Propolisi kullanmaya yeni başlamadım ama damlattığım zaman yakıyor ve kaşındırıyor gibi oluyor galiba işe yaradığından öyle bilmiyorum. Galiba psikolojik de olabilir sürekli elimi yıkamaya başladım mesela siğil olduğunu fark ettiğimden beri.

Durum
    Kıdemli Üye

Anubis ben hic kullanmadim propolis cunku alerjim var penesiline vs korktum ama ,insallah sana şifa olur..iyi yapiyorsun bende elimi yikiyorum ve baska bir bolgeye bulusmamasi icib cok dikkat etmeye calisiyorum

Durum
    Tecrübeli Üye

Anubis ben hic kullanmadim propolis cunku alerjim var penesiline vs korktum ama ,insallah sana şifa olur..iyi yapiyorsun bende elimi yikiyorum ve baska bir bolgeye bulusmamasi icib cok dikkat etmeye calisiyorum
    benim de penisiline alerjim var ama propolise herhangi bir alerji oluşmadı belki de daha yeni kullanmaya başladığım içindir. İnşallah hepimiz kurtulacağız bu virüsten hem bedenen hem de zihnen.

Durum
    Travma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı Anubis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    koter daha etkili bir yöntem ama aynı zamanda maliyetli bir yöntem de o yüzden kriyoyla ilerleyeceğim zaten propoliste damlatıyorum imutor de sipariş ettim beslenmeme de dikkat ediyorum. Ancak bu ara vücüdumdaki kaşıntı arttı zaten eskiden de vücudum çok kaşınırdı çok kuru olduğu için ama bu ara arttı gibi sanki. Vücuduma da bulaştırmış olma ihtimalim var mı sizce ?
    Ayni his bendede var psikolojik galiba biraz

Bu Konu için Etiketler