Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Makat bölgesi hpv

Durum
    Mavimelodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Makat bölgesi hpv

Anubis gecmis olsun tekrar icinizin rahat etmesi icin olabilirsiniz tabiki de,bağısıklığınız icin ahcc kullaniyor musunuz? Sizin kac taneydi ,ve karnibahar gibi mi yanlarda..ankarada hacattepeyi forumda önermislerdi tekrar ankara icin doktor önerisi olanlara bir bakalim..istanbulda olsa,cerrahpaşayı duymuştum..imkaniniz olursa istanbulda hakan bey sizin icin iyi olabilir..sonuclarinızi yazin tekrardan.

Durum
    Ananaskabuklumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Turkey/Istanbul

Şüphelendiğim ilk dönemde bu ne olarak araştırırken genel cerrahi de dediğim üzere sigmoidoskopi ile kontrol edilmişti ve bir şey çıkmamıştı, açıkcası fazla düşünmemeye çalışıyorum, küçük bir yaşta karşı karşıyaydım. Tip olarak bilmiyorum ssk dermatoloji doktorum sadece kriyo uyguladı... Tekrar çıkarsa tekrar dermatolojiye giderim herhalde başka çözümü yok... Biraz özele girecek ama şöyle söyleyeyim, kaptığımı öğrendikten sonra cinselliğime bir süre ara verdim ama sonrasında durmadı tabi cinsellik, sadece makat bölgeme mühür vurdum.. Biraz daha geçsin süre siğil belirtisi olmazsa paraya kıyıp genel bir kontrole girmeyi düşünüyorum.. (19 yaş erkek)

Durum
    Anubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Teşekkür ederim yok ben ahcc kullanmıyorum onun yerine propolis kullanıyorım yakında imutöre de başlayacağım. Öğrenci olduğun için Ahcc konusunda kararsızım fiyatından dolayı.

Durum
    Anubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Mavimelodi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anubis gecmis olsun tekrar icinizin rahat etmesi icin olabilirsiniz tabiki de,bağısıklığınız icin ahcc kullaniyor musunuz? Sizin kac taneydi ,ve karnibahar gibi mi yanlarda..ankarada hacattepeyi forumda önermislerdi tekrar ankara icin doktor önerisi olanlara bir bakalim..istanbulda olsa,cerrahpaşayı duymuştum..imkaniniz olursa istanbulda hakan bey sizin icin iyi olabilir..sonuclarinızi yazin tekrardan.
    Aynen yanlarda karnabahar şeklinde vardı azaladı bi kaç tane de ufaklar var

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Ananaskabuklumuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şüphelendiğim ilk dönemde bu ne olarak araştırırken genel cerrahi de dediğim üzere sigmoidoskopi ile kontrol edilmişti ve bir şey çıkmamıştı, açıkcası fazla düşünmemeye çalışıyorum, küçük bir yaşta karşı karşıyaydım. Tip olarak bilmiyorum ssk dermatoloji doktorum sadece kriyo uyguladı... Tekrar çıkarsa tekrar dermatolojiye giderim herhalde başka çözümü yok... Biraz özele girecek ama şöyle söyleyeyim, kaptığımı öğrendikten sonra cinselliğime bir süre ara verdim ama sonrasında durmadı tabi cinsellik, sadece makat bölgeme mühür vurdum.. Biraz daha geçsin süre siğil belirtisi olmazsa paraya kıyıp genel bir kontrole girmeyi düşünüyorum.. (19 yaş erkek)
    Genel cerrah kontrol etmeden önce hpvli işlem anal ilişkiniz oldu mu? Olduysa bulaşma ihtimali düşük diyebilir miyiz?

Durum
    Ananaskabuklumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Turkey/Istanbul

Açıkcası üstünden 2.5 sene geçti ama o dönem sevgilim vardı fakat cinsel anlamda pek aktif değildik. Anal olarak kaptığım kişi ile ilişkim olmuştu zaten. Forumdan bildiğim kadarıyla siğil varken bulaştırma olasılığınız daha yüksek, siğil yokken daha düşük bir bulaştırma olasılığı mevcut. Zaten bu sebeple bu senenin mart ayında hayatımda duygusal olarak en çok etkileyen kişiye söylemem ve bazı durumlarında birikmesiyle ilişkimiz bitmişti.. Neredeyse 1 sene oldu galiba siğilim yok öyle söylim.. Birisiyle ilişkiye girip ona bulaştırmak istemeyeceğim için dediğim gibi mühürledim anal olayını... Tabi arada kaçamak oldu 2 kere bunda da çok pişman oldum söyledim her hangi bir şey söylemedi bulaştı veya sen yaptın bu tarzda ama sanmyorum bulaştırdığımı çünkü sürtünme olayı olmadan direk prezervatifle ilişkiye girmiştik ki zaten toplasam en fazla 5-6 tane siğil çıkarmışımdır.. o dönemde siğilim yoktu.. kısacası böyle işte ama bu dönem içersinde.. Yeşil çay - spor - çörek otu - düzenli bir beslenme programı - düzenli bir hayat - uyku - stressiz bir yaşam - hastalığı takmadan(tabi siğil 2. kez çıkınca moralim bozulmuştu) güzelce yaşamaya gayret gösterdim şuanlık bir şey yok gibi ne negatif diyebiliyorum ne pozitif... sonuç olarak vücudumda.. ah birde ek olarak bir şey farkettim ve okumuştum kıllar önemli bir savunma mekanizması sağlıyor sanırsam fakat doktora gitmeden önce eğer siğiliniz çok küçük ya da yoksa kontrol amaçlıysa kesmenizi tavsiye ederim(DİKKATLİCE) jiletle, o jileti kullanınca atınız.. ek olarak havlu ve kişisel kullanım eşyaları, iç çamaşırları çok büyük bir titizlik göstermek gerekli.. ve tabi cinsellik konusundan uzak durmak daha iyi(en azından boxerlar çıkmasın..) Bu süreç zarfında sifiliz geçirmişim ve herpesden şüpheleniyorum şuanlık... Uzunca anlattım galiba da kısa kesemiyorum.. İçimi de döktüm arada.. Hepimiz için nice sağlıklı günlere...

Durum
    Kıdemli Üye

Ikinizde cok gencsiniz insallah kisa surede atlatirsiniz uzuldum dogrusu...anubis ben koterle 2.kere yaktirdikdan sonra ahcc 2.ayimda belirgin gozuken sigillerimi cikartmadi ama bu isin gozuken kismiydi aslinsa hakan hoca goruntulu bakinca işin oyle olmadiginida ogrendik ama dedigim gibi gozuken sigiller ahcc ile dustugune sahitim...zaman bu surecte cok degerli vakit kaybi yasamayin ben 2 temmuzda koter olmustum sonra geldim istanbula 29 agustosa kadar bir kere gaz sıkildi birsey yapilmadi hatta cildiye doktoru dusmus dedi bende sevinmistim ama detayli ekranda gorunmesi gozlemlenmesi sart..sonra 29 agustosa gercegin aslinda fazla olduguydu ve lazerle yakildi..91 atiş yapildi..ama sunu anlamadim ben ilk operasyonum ameliyat olmustum spinal anezteziye o zaman kimse bu kadar yakildi dememisti tuaf..ananskabuklu muz malesef jilet yayabiliyormus bir muddet uzak durmak faydali..benim uyku sorunum var onu duzeltebilsem cok iyi olucak dedigin gibi yesilcay ve spor cok degerli..

Durum
    Kıdemli Üye

Birde cinsellik konusuna gelince bu sürecte bence tamamen uzak durmali insan..yani dusunun biz neler cekiyoruz karsidakinede yazik olur..ama su var karsidaki ben beklerim bu surecte hep yanindayim diyorsa seven biriyse o sizin karariniz tabi..ama cok ilginctir cok korkusuz insanlar var sirf sevdigi icin korkmuyorum seni seviyorum yaninda durcam diyen..ben bilmiyorum ne olursa olsun herkesin kendi karari ,sonucta bu yolu sizler yuruyorsunuz ve sıkıntilarinizi sureci biliyorsunuz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben de mavi melodiye katılıyorum. Arkadaşlar çok uzun bir dönem değil 6 ay hadi bilemedin 9 ay hayatında cinselliği yok sayacaksın. Emin olun hayata bir parçada olsun farklı gözle bakabiliyorsunuz o dönem. Bunu tedavi süreci olarak değerlendirin, kalan yıllarınızda hunharca seks yapacağınızı garanti ederim hahaha

Durum
    Kıdemli Üye

Teşekkür ederim arya ,sesli güldüm yazdığınıza. Bu arada merhaba, iyiki bu site var ben önceden okuyordum en sonunda üye oldum, ne kadar teşekkür etsek az.
    Bilgiler, beraber hareket etmek, öğrenmek cok degerli.

Bu Konu için Etiketler