Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Makat bölgesi hpv

Durum
    Anubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Makat bölgesi hpv

Bende bi 2 aydır var ve 1 aydır tedavi görüyorum. Ankarada tedavime devam edeceğim henüz tipleme yaptıramadım ama yaptıracağım inşallah. Kaşıntıya alıştım artık ama beni en çok kaygılandıran hpvinin makat kanserine dönüştürebileceği bu yüzden retroskopi yaptıracağım.

Durum
    Mavimelodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Geçmiş olsun anubis kac yaşindasinız..evet insan alışıyor ama zor gerçekten..umarım sizde kısa sürede tiplemesini yaptırırsınız, sonuçlarını konuşalım yine haberdar olalım birbirimizden sizin süreciniz yeniymiş,kanserleşme riski çok uzun diye duymuştum ama tabiki riske atmamak gerek bende sonuçlar açiklandiğinda doktoruma bu işlemi sorucam, umarım herşey geç de olsa düzelir..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Anubis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bi 2 aydır var ve 1 aydır tedavi görüyorum. Ankarada tedavime devam edeceğim henüz tipleme yaptıramadım ama yaptıracağım inşallah. Kaşıntıya alıştım artık ama beni en çok kaygılandıran hpvinin makat kanserine dönüştürebileceği bu yüzden retroskopi yaptıracağım.
    Selam anubis, makat kanseri için kaygılanma merak etme doktorla birlikte ilerliyorsan böyle bir şey gerçekleşmez. Önlem alınır.

Durum
    Tecrübeli Üye

20 yaşındayım yarın ürolojiye gideceğim ve tiplendirmeyi yapacağım. Olur söylerim sonucumu sizde söyleyin lütfen bu yolda beraber olmak destek olmak çok önemli.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam anubis, makat kanseri için kaygılanma merak etme doktorla birlikte ilerliyorsan böyle bir şey gerçekleşmez. Önlem alınır.
    evet doktorla ilerliyorum umarım da oluşmaz ama yinede insan düşünmeden edemiyor ve takıntı haline getirtiyor.

Durum
    Kıdemli Üye

Gençmişsiniz bende 28 yaşındayim cok geçmiş olsun çabucak biter inşallah bende istanbulda şuan tedavi görüyorum ama başlangıcım başka bir şehirde oldu..tamam haberleşelim umarım hayırlı sonuçlarımız olur teşekkur ederim

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Mavimelodi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençmişsiniz bende 28 yaşındayim cok geçmiş olsun çabucak biter inşallah bende istanbulda şuan tedavi görüyorum ama başlangıcım başka bir şehirde oldu..tamam haberleşelim umarım hayırlı sonuçlarımız olur teşekkur ederim
    Makatın içine baktırmak acılı mı acaba?

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kolonoskopi yapılıyor ise zaten bayiltiyorlar. Birsey hissetmiyorsunuz. Yada genel cerrah sadece girişe bakacaksa da acimaz diye dusunuyorum.

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolonoskopi yapılıyor ise zaten bayiltiyorlar. Birsey hissetmiyorsunuz. Yada genel cerrah sadece girişe bakacaksa da acimaz diye dusunuyorum.
    Kolonoskopide çok derinlere bakılıyor sanırım hpv için rektoskopi yeterli denmişti...onda da bayıltılıyor mu? İşlem kaç dk sürüyor?

Durum
    Kıdemli Üye

Kolonoskobi her hastanede bayıltmiyorlar diye biliyorum ben olmadim ama sadece biraz gaz agrisi oluyor çikınca oýle duymuştum,kalçaya bir iğne vuruyorlar sanirım kimisi acimadığinı soyluyor islemin kimisi agrı oldugunu bence bünye farkı,ama biz burada aylardır bu hastalıği çekiyorsak bence bize hiç birşey olmaz..sonuclardan sonra olup olmayacağimi birdaha konuscaz..doktorların bazıları ilk o bölgeye çok ozur dilerim parmakla bakiyorlar zaten bazı insanların agirisi olabiliyor ama ben hpv de bir sorun yaşamadim..retroskobi yeterliyse kesinlikle sadece o yapılması daha doğru olur..belki özellerde bayıltma oluyordur..

Bu Konu için Etiketler