Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 4 yıldır hpv virüsü ile mücadele

Durum
    detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

4 yıldır hpv virüsü ile mücadele

Merhaba.

Öncelikle sitenizi yıllar önce keşfettiğimi ancak cesaretimi toplayıp üye olamadığımı belirtmek ile başlamak istiyorum.

Yanılmıyorsam dört yıl önce keşfettim vücudumdaki bu illeti, tabi hemen google' da gerekli aramaları gerçekleştirip başımı avuçlarımın arasına aldım. Sonraki süreç kriyoterapiler, koterizasyonlar, propolisler, aldalar vs vs.

Uzun uzun anlatarak zamanınızı çalmak, negatifliğimi gözleriniz önünde taçlandırmak istemiyorum bu yüzden size güncelimi paylaşayım; hususen bu konuda tam ihtisas sahibi olmadığına emin olduğum ancak dermatoloji alanında iyi seviyede olduğunu bildiğim ve ne hikmetse aynı alanda deri beyazlama hastalığına yakalandığımdan iranlı doktor Şehriyar Nazari' nin kliniğine ayda 500-600tl bırakıyor olmam.

yaklaşık 6 aylık askerlik sürecimde doktora gitmemem ve ilaçlarıma devam etmeme rağmen herhangi bir siğil oluşumu yok iken şuan aktif şekilde yaklaşık 10 küçük siğile sahibim ve bir gün verrutol, bir gün aldara kullanarak combo uyguluyorum. Ayriyetten sabah tok karna 3 adet 7000mg'lık carotenin' de cabası.

Sizlerden ricam; kız arkadaşımda bir süredir vajinasında kaşıntı olduğunu söylüyor ancak tam olarak emin olmak ve test yaptırmak istiyoruz; kendimi kurtaramadım ve ümidi kestim ancak en azından onun için birşeyler yapmak istiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Yok

@Detay, selamlar demek sen de gizli okuyucularımızdan birisin foruma üye olmaktan çekinmeyin lütfen, burda senin kimliğini kimse öğrenemez, ben bile. O sebeple rahat olun. Bir nick alıp derdinizi rahatca paylaşabilirsiniz.

Kız arkadaşınız önce bir hastanede pap smear testi yaptırsın. Sonuçlardan sonra dilerseniz hastanede ama benim tavsiyem hpv genotipleme yapan bir laboratuvarda (gelişim tıp lab, mavi lab) hpv testi yaptırsın. Bu şekilde herhangi bir tip pozitif gelirse hpv olduğunu ögrenebilir. Ancak vajinada kaşıntı tek başıan yeterli bir sebep değil, mantar gibi bir şey de olmuş olabilir hemen evham yapmayın. İlk bi jinekologa görünmesi iyi olur.

4 yıldır hpv olduğunu söylüyorsun carotenin kullanıyormuşsun ben ama ne kadar etkili bilemiyorum. Reklam olarak algılamazsan, bir de ahcc yi denemeni öneririm. 4 yıl hpv olmak icin uzun bir süreç ve ahcc gibi bağışıklığı zirveye çıkarıp hpv virüsünü yenmeni sağlayan bu gıda takviyesini forumda aktif olarak birçok kişi kullanıyor. Belki bilirsin, ben de ahcc kullanarak negatif oldum.

Not: Bu arada konu başlığını ''yok'' diye açmışsın ama yazdığın yazı ile pek uyuşmuyor. Bu yazıyla daha çok uyuşan ''4 yıldır hpv virüsü ile mücadele'' olarak değiştirmek istiyorum sakıncası yoksa. Senin gibi önceden forumu okuyucu olarak takip edenler için konu başlığı baabında yararlı olacaktır

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: 4 yıldır hpv virüsü ile mücadele

Detay cok gecmis olsun 4 yil cok uzun bi sure acikcasi okuyunca moralim bozuldu. Uzun uzun anlatarak zamaninizi calmak istemiyorum demissin ama bence gecirdigin sureci anlat bizde bilgilenelim 4 yil suren bi hpv de nasil davranilmis da bu kadar uzun surmus ne eksik ne yapilmasi gerekiyor gorelim belki yorumlarimizla sana da bi faydamiz dokunur.
    Mesela verrutol ile aldarayi kombo yapiyorum demissin cok yanlis. Verrutol direk deriyi yakip atan bi ilac aldara da tahris ediyor. Soyulmus deriye aldaranin nufus etmesinin verdigi hasari dusunemiyorum.. zaten bu hastalikta ilk hedefimiz derimizi saglikli tutmak hasar vermemek cunku hasarli yerlere hpv bulasmasi kolay oluyor ve hemen orda yeni sigiller cikiyor biliyorsundur. Oncelikle verrutol ile temizledikten ve derin tamamen iyilestikten sonra aldara surmelisin o bolgenin bagisikligini guclendirmek istiyorsan tabiki bana kalirsa aldara o kadar da gerekli bisey degil.
    Bide kiz arkadasin varmis sanirim bu surecte onunla iliskiye giriyormuydunuz giriyorsaniz nasi giriyordunuz? Onda hic sigil olmadi mi ? Ne zamandan beri bu kiz hayatinda? Bunlari anlatabilirsen hem bize hem sana faydasi olur.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: 4 yıldır hpv virüsü ile mücadele

Hpv'nin 1-2 yılda geçmediğini siz de zamanla anlıyorsunuz bence @merve ve sevgili forum üyeleri. Önceden de söylüyordum. Takviyesiz (ahcc olmadan) 3-4 yıl veya bazılarında daha fazla süre kalıyor. Hatta ahcc için yapılan araştırma ve deneylerde bu da gözlemlendi, ekşi sözlükte bununla ilgili uzuuun bir yazı vardı, o yazıyı blogumda yayınladım onu okuyup anlayabilirsiniz.

Yazı bu: AHCC HAKKINDA MUTHİŞ BİLİMSEL VERİLER (HPV VE AHCC, AHCC KULLANANLAR) | HPV VİRUSU - ARYA | FORUM: HPVLİYİZ.COM

Bu Konu için Etiketler