Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc ile 4. Ay

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc ile 4. Ay

Aynen öyle Bugün yine bir sorunla karşılaşsanız yine foruma gelip konu açıp birbirinize akıl vereceksiniz çünkü, bu yönde bakın sizin halinizden sadece siz anlarsınız.

Sen de bu şekilde devam etmek istiyorsan sana kalmış tabii ki, ama negatif olamazsan (ki olacagını umuyorum ahcc'nin sendeki etkisinden hep bahsettin) veya ilerleyen aylarda siğilin çıkarsa belki farklı bir yol olarak korunarak ilişkiye girmeyi veya bir süre girmemeyi seçersin ve öyle denersin

Durum
    Minnoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hassasiyetini anlıyorum dediğim gibi kusura bakma o yüzden, bi an önce negatif olalımm hepimiiiiiiiiz 😊

Durum
    asliasli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

hakan topalismailoğlu korunmasız olabilirsiniz sorun yok vs diyor, ama bazıları da korunun diyor. anlayamadım doğrusu.. erkek arkadaşım zaten umursamaz onu tam korunmalı ilişkiye ikna etmiştim ki hakan hoca korunmasız sorun olmaz vs diyince şuan iyice gaza geldi ve hiç birşekilde korunmuyor. ve kendisinde tip 6 var. bende 52 siğilsizim onda siğil var.

Durum
    Admin

@Aslı selam, Ben her zaman içinize sineni yapmanız taraftarıyım. Doktor size korunmayın demiş olabilir ama bu mantığınızla bağdaşıyor mu? ona bakın derim. Kendisinde tip 6 varsa sürekli bir pinpon etkisi olduğunu biliyorsunuz zaten, umarım erkek arkadaşın ikna olur canım. En azından ikna etmeye calısarak iyi yapıyorsun.

Ben korunmadan cinsellik yaşayıp negatif olmanın zor olduğuna inanan biriyim. Aynı şekilde hpv yenmeye calısırken sigara kullanmak da saçma ama ben sigara içmeye devam edip ahcc kullanarak negatif oldum.

Yani hpv negatif olma ihtimaliniz var tabii ki ancak böyle riskleri ve negatif olmama ihtimallerini de göze alın.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle Bugün yine bir sorunla karşılaşsanız yine foruma gelip konu açıp birbirinize akıl vereceksiniz çünkü, bu yönde bakın sizin halinizden sadece siz anlarsınız.

Sen de bu şekilde devam etmek istiyorsan sana kalmış tabii ki, ama negatif olamazsan (ki olacagını umuyorum ahcc'nin sendeki etkisinden hep bahsettin) veya ilerleyen aylarda siğilin çıkarsa belki farklı bir yol olarak korunarak ilişkiye girmeyi veya bir süre girmemeyi seçersin ve öyle denersin
    Bende ayni sekilde dusunuyorum canim

Durum
    Özel Üye

Asli banada bi cok doktor oyle soyledi zaten bu virus sende var tekrar tekrar ayni virusu kapmazsin tek esli oldugun muddetce esininde senden baskasiyla kesinlikle olmadigini bildigin surece sorun yok gibi konustu bizde bu sebeple korunmuyoruz. Ama bu hakan hoca aryanin roportaj yaptigi doktor degilmiydi aryaya pinpon olabilir demisti. Ben mi yanlis hatirliyorum

Durum
    Admin

Sevgili merve,

Ben Nevra topalismailoğlu ve hakan topalismalioglu ile röportaj yaptım. Bazı sorulara eşi dr. nevra hanım cevap vermiş olabilir veya ortak bir şekilde yazmış olabilirler. Maalesef pinpon etkisi var bence de.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili merve,

Ben Nevra topalismailoğlu ve hakan topalismalioglu ile röportaj yaptım. Bazı sorulara eşi dr. nevra hanım cevap vermiş olabilir veya ortak bir şekilde yazmış olabilirler. Maalesef pinpon etkisi var bence de.
    Olabilir arya belkide esi farkli dr. Hakan farkli cevaplar vermistir doktorlar bile bu konuda fikir ayriligina dusuyor. Yasayip gorecegiz bakalim

Durum
    Niloya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hakan bey banada korunmaya gerek yok dedı ve bende guvenıp korunmadım daha sonrasında negatıf oldugum tıpı tekrar kapabılcegımı soyluyor

Durum
    Özel Üye

Alıntı Niloya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan bey banada korunmaya gerek yok dedı ve bende guvenıp korunmadım daha sonrasında negatıf oldugum tıpı tekrar kapabılcegımı soyluyor
    Ama negatif olduktan sonra tabiki tekrar kapabilirsin canim biz hpvli iken korunmazsak ayni tip surekli devam edermi negatifligimizi etkiler mi ondan bahsediyoruz. Atiyorum vucutunda tip 6 var esinde de tip 6 var bu durumda korunmasan da bisey olmuyor zaten o sende mevcut bunu demek istiyorum ben. Ama negatif olduktan sonra hpvli biri ile iliski yasayip korunmazsan tabiki kaparsin tekrar

Bu Konu için Etiketler