Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Makat içi siğil

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Makat içi siğil

Makatın içinde siğil varsa mutlaka eninde sonunda anüs çevresindede siğil olur mu?

Anüs çevremde siğil yok fakat ya içeride varsa diye endişeliyim. Kontrol ettirmeyede korkuyorum. Tecrübesi olan var mı?

Durum
    thedark26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Makat içi siğil

Alıntı Piuuu89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makatın içinde siğil varsa mutlaka eninde sonunda anüs çevresindede siğil olur mu?

Anüs çevremde siğil yok fakat ya içeride varsa diye endişeliyim. Kontrol ettirmeyede korkuyorum. Tecrübesi olan var mı?
    Slm bende kasik kısmında var üç dört tane + hemoroit var bugün kontrol ettim de makat kenarın da kahverengi bı kabarcik farkettim ordada cikarmi penis bölgesinde olupda bende tirsmaya başladım hertarafa yayilcak die. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi. Tşkler

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Makat içi siğil

Alıntı thedark26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm bende kasik kısmında var üç dört tane + hemoroit var bugün kontrol ettim de makat kenarın da kahverengi bı kabarcik farkettim ordada cikarmi penis bölgesinde olupda bende tirsmaya başladım hertarafa yayilcak die. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi. Tşkler
    Önden arkaya doğru yayılabilir diye okumuştum, merak ettiğim anüste hiçbirşey yokken içerde olabilir mi? Olursa eninde sonunda dışarıda da görünür mü?

Bu Konu için Etiketler