Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yağ bezesi vs siğil

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Yağ bezesi vs siğil

Derimi gerdiğimde pütür pütür şeyler var bazısının ucu yağ bezesi gibi beyaz... acaba bunlar siğil mi? Bilgisi olan var mı? Her asetik asit testi yapıyor mu?

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Yağ bezesi vs siğil

Ben sigilin uclarinin beyaz olacagni sanmiyorum. Sigil denilen sey iki renkte olmuyor zaten ya deri renginde oluyor yada baska bi renkte oluyor kisiden kisiye degisiyor ama farkli iki renk seklinde degil. Zaten sigilde uc kisim diye bisey olmaz sigil butun seklindedir ve obek obek olusum yapar sivilceler gibi darmadaginik da olmaz. Cinsel bolgedeki sigillerden bahsediyorum burada tabiki.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sigilin uclarinin beyaz olacagni sanmiyorum. Sigil denilen sey iki renkte olmuyor zaten ya deri renginde oluyor yada baska bi renkte oluyor kisiden kisiye degisiyor ama farkli iki renk seklinde degil. Zaten sigilde uc kisim diye bisey olmaz sigil butun seklindedir ve obek obek olusum yapar sivilceler gibi darmadaginik da olmaz. Cinsel bolgedeki sigillerden bahsediyorum burada tabiki.
    Öbek şeklinde değil tek tek mevcut... hpv tipim 51, siğil yapıyor ama ben belirgin tam siğil diyeceğim birşey göremedim aylardır... siğil olmaması mümkün mü?

Durum
    Özel Üye

Alıntı Piuuu89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öbek şeklinde değil tek tek mevcut... hpv tipim 51, siğil yapıyor ama ben belirgin tam siğil diyeceğim birşey göremedim aylardır... siğil olmaması mümkün mü?
    Doktor ne dedi o ucu beyaz diye tanimladiginiz lezyonlar icin? Sigil dedi mi onlara

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktor ne dedi o ucu beyaz diye tanimladiginiz lezyonlar icin? Sigil dedi mi onlara
    Gittiğim doktor incelemedi sadece smear baktı... başka bir doktora gitmeye korkuyorum ya hepsi siğilse((

Durum
    Özel Üye

Alıntı Piuuu89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gittiğim doktor incelemedi sadece smear baktı... başka bir doktora gitmeye korkuyorum ya hepsi siğilse((
    Bilemiyorumki simdi canim tip 51 sigil yapan bi tipmiymis onu bile bilmiyorum acikcasi ama sigil dedigimiz sey senin tanimladigina pek uymuyor sadece onu söyleyebiliyorum. Farkli tipler farkli sekilde sigil yapiyor mudur o konuda da fikrim yok malesef bence korkma doktora git doktor tani koysun sende rahatla bu sekilde dusunerek kafa yormak daha stresli en azindan sigilse yaktirirsin bi adim atmis olursun. Bekleyerek duzelmez malesef

Durum
    Minnoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Benim siğillerim tek yada öbek öbek ve bembeyazdı. Üstü bembeyaz karnıbahar görünümündeydi. Üzmek istemem seni ama, doktora gidip detaylı sormanı öneririm. Zaten siğilse yüksek ihtimal hızlı şekilde çoğalacaktır. Okuyup konuştuğum arkadaşlardanda öğrendiğim kadarıyla; vajina girişinde olan siğiller beyaz renk oluyor çoğunlukla. Bölgenin nemliliğinden kaynaklı sanırım kuru pütürlük oluşmuyor

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Minnoş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim siğillerim tek yada öbek öbek ve bembeyazdı. Üstü bembeyaz karnıbahar görünümündeydi. Üzmek istemem seni ama, doktora gidip detaylı sormanı öneririm. Zaten siğilse yüksek ihtimal hızlı şekilde çoğalacaktır. Okuyup konuştuğum arkadaşlardanda öğrendiğim kadarıyla; vajina girişinde olan siğiller beyaz renk oluyor çoğunlukla. Bölgenin nemliliğinden kaynaklı sanırım kuru pütürlük oluşmuyor
    Vajinanın iç kısmında değil de dudakların üst tarafında o bölgeye ne deniyor bilmiyorum. Asetik asit testini sadece 2 doktor mu yapıyor

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Jinekolojik onkoloji doktoruna görünün. Detaylı bakılmasını isteyin. Biz burdan hiçbirimiz kabarcıkların, pütürcüklerin ne olduğunu bilemeyiz

Durum
    ahkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba

sigil normalde yumuşak birsey dimi biraz sertlik varsa onda bu sigil midir sizce?

Bu Konu için Etiketler