Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fox fordycle

Durum
    Ayçiçeği - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Fox fordycle

Çok teşekkürler inanın 5 aydır bu siteye girip girip çıkıyorum bugun üye olmaya karar verdim tanılı anksiyete ve okb ile mücadele ediyorum ve yeni bir takıntı oluşturmaya başladım bu konu ile ilgili az da olsa bir miktar rahatladım cevaplarınız sayesinde hepinize acik şifalar diliyorum .doktora gidip geldiğimde ne söylediğini bildiricem tekrardan umarım hpv tanısı almam ve sizlerde en kısa zamanda bu virüsü hayatınızdan kökünden çıkarırsınız

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Fox fordycle

Alıntı Ayçiçeği Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler inanın 5 aydır bu siteye girip girip çıkıyorum bugun üye olmaya karar verdim tanılı anksiyete ve okb ile mücadele ediyorum ve yeni bir takıntı oluşturmaya başladım bu konu ile ilgili az da olsa bir miktar rahatladım cevaplarınız sayesinde hepinize acik şifalar diliyorum .doktora gidip geldiğimde ne söylediğini bildiricem tekrardan umarım hpv tanısı almam ve sizlerde en kısa zamanda bu virüsü hayatınızdan kökünden çıkarırsınız
    İnsallah canim haberlerini bekliyoruz doktor tani koymadan kafaya takma hatta koysa bile takma geciyor zamanla

Bu Konu için Etiketler