Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ve Verrutol

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cool Hpv ve Verrutol

Arkadaşlar, verrutol kullanan var mıdır? Kullandıysa nasıl kullandı, detaylıca anlatabilir mi? Ben hiç kullanmadım ve pek düşündüğüm bir şey değil, nedenine gelince biraz can acıtıyormuş sanırım. Forumdaki bazı arkadaşlar bu konuyu merak ediyor Kullananlar paylaşabilirler mi deneyimlerini..

Durum
    Minikkuzu1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv ve Verrutol

Merhaba ben verrutol kullandım evet biraz yakıyor fakat ilk sürdügünüz de sadece. Sonrasın da biraz kaşıntı oluyor ama etkisini çok gördüm. 4 günde siğilimi düşürdü. Sonra düşen yerde kahverengi bir leke olunca korktum oda sanırım yara iziydi. Sonra oda gectii

Durum
    Admin

Alıntı Minikkuzu1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben verrutol kullandım evet biraz yakıyor fakat ilk sürdügünüz de sadece. Sonrasın da biraz kaşıntı oluyor ama etkisini çok gördüm. 4 günde siğilimi düşürdü. Sonra düşen yerde kahverengi bir leke olunca korktum oda sanırım yara iziydi. Sonra oda gectii
    Nasıl denedin ? Sadece sigilin uzerıne degdirin, sakın kenarına dokundurtmayın dıyorlar.

Durum
    Minnak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hello
    Verrutol u 3 gündür kullanıyorum, genital alanda farklı yerlerde 4 adet minnak siğilim var 1 tanesi önceden vardı. Yaktırmak için istanbula gitmeyi bekliyordum. Daha önce de siğilim cıktı 3 4 tane gittim yaktırdım , yaraların üzerine kantaron yağı sürdüm bir hftaya geçti hersey. Hiç problem olmamıstı siğilller. Sonra 2 3 sene sonra tekrar cıkmıstı yine gidip yaktırdım. ( 5 dklık bir işlem) şimdi bu 3. Kez bu minnaklar tekrarlıyor (toplam 10 yılda)bu sefer verutol deniyim dedim.
    Şimdilik pek bi gelişme yok ama internette ortalama 8 haftada tedavi ediyormus. 4 siğilden 1 i küçülmeye basladıgını gözlemledim ve küçülürlen siyahlasıyor. Ama diğer 3 ü aynı , hatta biri ( gecen hafta grip olduktan sonra çıkan) sanki büyüyor. Bir hafta daha kullanıcam. Sonra 10 gün yurtdısındayım o ara kullanamam heralde arkadaslarla olucaz. Donusunde istanbulda yaktırmayı dusunuyorum.
    Verrutol belki 2 3 günde yeni çıkan minnakları yok eder diye düşünerek başlamıştım.
    Erkeğim yaş 30
    Amor fati
    Sevgiler

Durum
    Yeni Üye

Kullanımını şöyle yapıyorum
    İlk gün kürdanla çok az sekilde sadece siğilin üzerine dokundurttum. Zaten benim siğillerimin 2 si çok çok ufak telefonun flashıyla belli oluyor diyebilirim. Onda bile yakma olmadı çok fazla. Yanarsada 1 dk falan sürüyor max. Bilmiyorum ben canı tatlı olanlrdan değilim ama acı eşiğim yüksektir. Siğilin etrafına taşırdım yanlıslıkla bu sabah, hemen kurdanın gövdesiyle sıyırıp geri aldım. Peceteyle sildim. Yeniden sürdüm o siğile.
    Ayrıca minnakların uzerıne tekrar verrutol u sürmeden önce , minnakların üzerindeki kurumus ilaç kabugunu kaldırmak gerek. Ben onu kaldırdıktan sonra da sirkeli pamukla oranın temizlıgını yapıyorum.
    Son olarak canınızı sıkmayın.

Amor fati

Durum
    Admin

Alıntı Minnak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanımını şöyle yapıyorum
    İlk gün kürdanla çok az sekilde sadece siğilin üzerine dokundurttum. Zaten benim siğillerimin 2 si çok çok ufak telefonun flashıyla belli oluyor diyebilirim. Onda bile yakma olmadı çok fazla. Yanarsada 1 dk falan sürüyor max. Bilmiyorum ben canı tatlı olanlrdan değilim ama acı eşiğim yüksektir. Siğilin etrafına taşırdım yanlıslıkla bu sabah, hemen kurdanın gövdesiyle sıyırıp geri aldım. Peceteyle sildim. Yeniden sürdüm o siğile.
    Ayrıca minnakların uzerıne tekrar verrutol u sürmeden önce , minnakların üzerindeki kurumus ilaç kabugunu kaldırmak gerek. Ben onu kaldırdıktan sonra da sirkeli pamukla oranın temizlıgını yapıyorum.
    Son olarak canınızı sıkmayın.

Amor fati

@minnak, verrutol kullanım bilgisi icin cok teşekkürler, kullanmayı dusunen aradaslara da yardımcı oldun bu sayede neden 10 yıl surdu vucut nıye atamıyor senınkını arastırdın mı hiç? belki yuksek riskli bir tipe sahip olabilirsin.

Durum
    Yeni Üye

Hiç araştırmadım görünce yaktırdım sadece ard arda çıktığıda olmadı hiç 3 4 yıl aralıklarla tekrarladı yaktırdım 1 hafta kantaron yğı ve problem bitti hep. ama bağışıklığım güçlüdür benim atsam atardım. Tahminim 10 yıl içinde 3 Farklı sefer farklı kısılerden de kapmıs olabilirim. Aynı minnaklar değildir belki
    Biraz hassasım bu konuda kapıyorum hemen kimde ne varsa

Burda ve nette okudugum kadarıyla çoğalan minnaklr varmış. Bana öyle bir şey olmadı ama önerim jileti hayatınızdan çıkarın. Ben 10 yıldır traş makinesiyle kesiyorum oramın kıllarını. Kesinlikle oynamıyorum minnaklarla. Temizlik çok önemli. Beslenme her zaman önemli.

Durum
    thanatos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Üroloji doktoruna gittiğimde vermişti Verrutol. Günde 1 kez 5 gün boyunca sürdüm Bendeki siğil 2 mm felandı. Bugün düştüğünü gördüm.

Durum
    Admin

Alıntı thanatos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üroloji doktoruna gittiğimde vermişti Verrutol. Günde 1 kez 5 gün boyunca sürdüm Bendeki siğil 2 mm felandı. Bugün düştüğünü gördüm.
    Sende ki siğil biraz büyükmüş bende de o kadar olmasa da digerlerinden biraz daha buyuk bir sigil vardı, ilk ve tek kaybolan siğilimdir, 20 gun fılan orada durduktan sonra bir gün baktım yok, şok olmuştum. Bayağı yoktu! ilk defa sigilin kayboldugunu ya da dustugunu orda gördüm.

Durum
    Admin

Alıntı Minnak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç araştırmadım görünce yaktırdım sadece ard arda çıktığıda olmadı hiç 3 4 yıl aralıklarla tekrarladı yaktırdım 1 hafta kantaron yğı ve problem bitti hep. ama bağışıklığım güçlüdür benim atsam atardım. Tahminim 10 yıl içinde 3 Farklı sefer farklı kısılerden de kapmıs olabilirim. Aynı minnaklar değildir belki
    Biraz hassasım bu konuda kapıyorum hemen kimde ne varsa

Burda ve nette okudugum kadarıyla çoğalan minnaklr varmış. Bana öyle bir şey olmadı ama önerim jileti hayatınızdan çıkarın. Ben 10 yıldır traş makinesiyle kesiyorum oramın kıllarını. Kesinlikle oynamıyorum minnaklarla. Temizlik çok önemli. Beslenme her zaman önemli.
    Evet zaten jilet kullanılmıyor, yani kimseye de kullanmasını önermiyorum, doktorlar zaten söylüyorlar. Tüy dökücü krem en iyisi ama fazla tutmamak gerek vücutta.

Bu Konu için Etiketler