Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ve Verrutol

Durum
    IceLatte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv ve Verrutol

Arkadaşlar merhaba.

Bende de küçük küçük siğiller var kriyoterapiye girmekten gerçekten çok yoruldum bu sefer 7. defa oluyor ve lokal yaralar kaldı. Bu kriyodan sonra verrutol kullanmayı düşünüyorum. Tavsiye ediyor musunuz? Kriyoterapi hem zaman olarak hem de iyileşme süreci olarak beni gerçekten çok yordu.

AHCC kullanmaya başladım artık gına geldi

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Verrutol ben kullandım öneriyorum bende etkili oldu ama tahriş etmemeye dikkat et bence.ama ben kriyo yapılan siğillere sürmüştüm belki ondan etkili olmus olabilir

Durum
    Yeni Üye

Kriyo yarasının iyilep iyileşmediğini pek anlayamıyorum artık bir bölgede morar var fito krem kullanmama rağmen. Belki son bir kez daha yaptırırım kriyodan ondan sonra verrutol kullanmaya başlayabilirim. AHCC de umarım küçük siğilleri yok eder.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı IceLatte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kriyo yarasının iyilep iyileşmediğini pek anlayamıyorum artık bir bölgede morar var fito krem kullanmama rağmen. Belki son bir kez daha yaptırırım kriyodan ondan sonra verrutol kullanmaya başlayabilirim. AHCC de umarım küçük siğilleri yok eder.
    Benim biraz inatcıydı kriyo yapmama ragmen 4kere siğiller düşmemişti bende onu sürmüştüm kopmuslardı o yerler gerilemeye baslayınca tekrar bi kriyo daha işini bitirdi�� Küçük siğillerdede daha etkili olcagını düşünüyorrr

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ahcc'nin böyle bir görevi yok esasen. Yani küçük sigillerini yok edecek gibi bir umuda girdiysen bile yok etmeme ihtimalini yüksek olasılıkla aklında bulundurmanı tavsıye ederim. Ahcc hpv negatif yapar o da 6 ayda, veya bazılarında daha uzun surede.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc'nin böyle bir görevi yok esasen. Yani küçük sigillerini yok edecek gibi bir umuda girdiysen bile yok etmeme ihtimalini yüksek olasılıkla aklında bulundurmanı tavsıye ederim. Ahcc hpv negatif yapar o da 6 ayda, veya bazılarında daha uzun surede.
    Artık o kadar sıkıldım ki kriyoterapiye gitmekten aslında çok hızlıca ve ücretsiz olabiliyorum ama kriyoterapi yapan doktor da sıkıldı gidip neden aşı olmuyorsun dedi dedim AHCC kullanıyorum 4-5. ay aşı olmayı düşünüyorum dedim o ne dedi

Kriyo oldum yine yanlarında çıktı o kadar inatçılar ki sinir ediyorlar henüz yeni başladım AHCC'ye ama zırt pırt kriyoya gitmek de yoruyor işte.

Durum
    Admin

Ahcc nin nk hucrelerine etki etmesi 1bucuk ayi bulur. Ilk 1 bucuk ayi vucudun bagisikligin guclenmeye calismasi olarak dusun ben de de 1 tane cikmisti ilk kullandigim 5 6. Gunde filan dondurttum onu da

Durum
    Yeni Üye

Ahcc nin nk hucrelerine etki etmesi 1bucuk ayi bulur. Ilk 1 bucuk ayi vucudun bagisikligin guclenmeye calismasi olarak dusun ben de de 1 tane cikmisti ilk kullandigim 5 6. Gunde filan dondurttum onu da
    Geçen hafta kriyo oldum küçük küçük 10 tane yeniden çıktı hatta bir bölgede ısrarla çıkıyor bayram burnumdan geldi hakikaten. Ne kadar dikkat etsem de çıkıyor. Acaba 15. Gün lezyonlar varken tüy dökücü kullansam tehlikeli olur mu yayılma açısından? Minik makasla kesince gözden kaçıyor sanırım.

Immuneks takviyesine de başlıyorum. Artık ekstra yapacak bir şey de kalmıyor.

8. Kriyoterapi olacak. Maşallah

Durum
    Admin

Geçen hafta kriyo oldum küçük küçük 10 tane yeniden çıktı hatta bir bölgede ısrarla çıkıyor bayram burnumdan geldi hakikaten. Ne kadar dikkat etsem de çıkıyor. Acaba 15. Gün lezyonlar varken tüy dökücü kullansam tehlikeli olur mu yayılma açısından? Minik makasla kesince gözden kaçıyor sanırım.

Immuneks takviyesine de başlıyorum. Artık ekstra yapacak bir şey de kalmıyor.

8. Kriyoterapi olacak. Maşallah
    Valla doktora gitmeyeceksen tuy dokucu krem yapma, gerçi ben de lezyon varken yapıyordum ama cok degdırmıyordum o bolgeye kısa surede gecıyordum tahrıs olmasınlar.

Durum
    skyslim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Arya selam, merak ettiğim bir noktayı sorayım. AHCC hpv negatif yapar cümlesine atıf yaparak; peki hpv negatif olunca siğiller çıkmaya devam edebilir mi? Ya da var olan siğiller herhangi bir işlem yapılmazsa -kriyo,sirke,verrutol etc.- kalabilir mi yerinde kendiliğinden yok oluncaya dek?

Bu Konu için Etiketler