Sayfa 28 Toplam 42 Sayfadan BirinciBirinci ... 18262728293038 ... SonuncuSonuncu
Toplam 416 adet sonuctan sayfa basi 271 ile 280 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv’nin ağızda görülmesi

Durum
    Burhan791 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv’nin ağızda görülmesi

Ben de aynı durumu yaşıyorum, gerçekten çok kötü.

Durum
    Aslan27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yanak içinde çok sayıda beyaz nokta vr aft deil bunlr dudak üzerinde kenarına kdr bulunuyor hpv de bunlr blirtimi arldslr

Durum
    overthinker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ah Arya geldi yine bağışıklık güçlendirme perileri maalesef ki. Propolis kullanmaya başladım, aynı zamanda bir şeyler yedikten hemen sonra dişlerimi fırçalayıp günde üç kez propolisli ağız spreyi de sıkıyorum. Ağzımdaki şeyi henüz tamamen geçirmese de bence küçülmesine etkisi oldu. Eğriçayır'ın zencefil, zerdeçal, bal karışımını da kullanmaya başladım her gün 1 kaşık. Ayrıca her gün 2 kupa yeşil çay içiyorum. Bol bol renkli meyve sebze tüketmeye çalışıyorum. Aylık B vitamini aşısı oluyorum, günlük D vitamini tüketiyorum. Fırsat buldukça spor da yapıyorum. Alkol ve sigaram yok. Daha da atlatamazsam yuh bana gerçekten.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı overthinker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah Arya geldi yine bağışıklık güçlendirme perileri maalesef ki. Propolis kullanmaya başladım, aynı zamanda bir şeyler yedikten hemen sonra dişlerimi fırçalayıp günde üç kez propolisli ağız spreyi de sıkıyorum. Ağzımdaki şeyi henüz tamamen geçirmese de bence küçülmesine etkisi oldu. Eğriçayır'ın zencefil, zerdeçal, bal karışımını da kullanmaya başladım her gün 1 kaşık. Ayrıca her gün 2 kupa yeşil çay içiyorum. Bol bol renkli meyve sebze tüketmeye çalışıyorum. Aylık B vitamini aşısı oluyorum, günlük D vitamini tüketiyorum. Fırsat buldukça spor da yapıyorum. Alkol ve sigaram yok. Daha da atlatamazsam yuh bana gerçekten.
    Daha ne yapacaksın, dünyanın şeyini yapıyorsun artık bu saatten sonra da o bağışıklık yükselmezse küfür ederim hahahaha.
    bu arada bol bol gül, komedi filmleri izle, gülmek de bagısıklıgı artırır

Durum
    Kızıl mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba, istanbulda uzman kbb ağız ve girtlaktaki siğiller için, hpv tecrübesi olan bildiginiz doktor var mı?? Ihtiyacim var çok zor durumdayım. Yardım!!!

Durum
    Tecrübeli Üye

Ağzımdaki lezyonun HPV test sonucu negatif geldi. Aslında kendi kendine de geçmişti ancak yediklerime dikkat etmeyip sigara kullandığım bir haftadan sonra şimdi aynı yerde yeniden çıktı. Gerçekten sinir bozucu. HPV değilse neden oluyor onu da bilemiyorum. Hem neden bağışıklığıma bağlı olarak tekrarlıyor HPV değilse? Buna benzer bir durum yaşayan var mı?

Durum
    Tecrübeli Üye

Şimdi tekrar kontrol ettim birkaç yerde daha çıkmış, yanaklarımın iç tarafında 2 adet daha var. Sivilcemsi yapının içi beyaz nokta gibi ve kenarları kırmızı şu an. Bu kadar kısa sürede yayılır mı eğer HPV olsa? Ya da başka ne olabilir bilen var mı?

Durum
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar bi sorum olacak. Ağzında siğil olan arkadaşlar siğilleriniz ağrı yapıyor mu? Bende beyaz şişlik oluşuyor dokununca sert bi yapı çok ağrı yapıyor hassas baya dokunamıyorum. Siğil böyle agrı yapar mı ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Kızıl mavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bi sorum olacak. Ağzında siğil olan arkadaşlar siğilleriniz ağrı yapıyor mu? Bende beyaz şişlik oluşuyor dokununca sert bi yapı çok ağrı yapıyor hassas baya dokunamıyorum. Siğil böyle agrı yapar mı ?
    Siğiller ağrı yapmazlar, diye biliyorum siz yine doktora sorun ama, ben ağızda siğil konusunda tecrübeli olmasam da bilgi vermek istedim.

Durum
    Tecrübeli Üye

Teşekkür ederim arya. Hpv tanısı aldığımdan beri boğazımda geçmeyen ağrı var. Ağzımda sürekli yara oluşuyor. Son zamanlarda ağrılı lezyonlar çıkmaya başladı. Krem falan sürüyorum ayrıca baş ağrısı da yapıyor. Doktora kaç defa gittim bişey demiyor antibiyotik yazıp gönderiyorlar. Ama sürekli tekrar ediyor o kadar takviye almama rağmen..
    ayrıca başka bir konuya daha değinmek istiyorum.
    8 aydır geçmeyen genital akıntım var. Bazen kasık ağrım da oluyor. Rahimde yara olabilir belki gidip kolposkopi yaptırıcam. Bi yakınımın rahminde yara vardı doktor senin hamile kalman çok zor demiş. 20 sene öncesinden bahsediyorum. O zamanlar hvp falan doktorlar da bilmiyordu muhtemelen. Akrabam tuzsuz domuz yağını vajinal fitil olarak kullanmış. Duymuşsunuzdur belki domuz yağı yaralara bire bir doğal bir ilaç. Onu kullandıktan sonra hamile kalmış yarası da geçmiş. Ben şu an bu yağdan kullanmaya başladım . Hem akıntıya, hem enfeksiyona hem cilde çok iyi geliyor. 1ay düzenli olarak kullandıktan sonra kolposkopi olmayı düşünüyorum. Etkisi olduğuna inanıyorum. Anal bölgemde siğil sandığım lezyonları domuz yağıyla tedavi ettim. Gerçekten geçti şu an tertemiz. Doktora sormadan kullanmayın siz ama doktora da sorabilirsiniz. Ben iyileştirici etkisine inanıyorum..

Bu Konu için Etiketler