Sayfa 8 Toplam 42 Sayfadan BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu
Toplam 416 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv’nin ağızda görülmesi

Durum
    Tales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv’nin ağızda görülmesi

Benim yaşım 28 salaklık yapıp birisiyle sevgili oldum birgün genitalimde birşryler çıktı hiçbir doktor birşry bilemedi bu çocuk sonra demesin mi bende siğil vardı hemen ayrıldım. Geçen doktora gittim ve doktor evet dedi sende siğil var ben bakireyim ve siğilleirm var onu geçtim. Ağzımda dilimde boğazımda da birşeyler var. Çok kötü boğazım sıkılıyor ağrıyor. Boğazda olana tedavisi var mı. Allahım böyle birşry yaptım kendimden nefret ediyorum rabbim iyi demedi işte. Napcam moralim çok kötü hiç iyi değilim. Boğazımda nefes alamıyorum yumru var gibi ağrıyor sızlıyor gırtlağım resmen bunu yaşayan vat mı

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Öncelikle biraz sakin ol. Benim de ağzımda siğil var. Cok fazla arastirma yaptim. Tedavisi siğilleri aldırmak ve bagisikligi guclu tutmak baska bi cozumu yok. Bogazdakiler de alinabiliyo. Doktora gidebiliyosan bi an once git virus artmaya basladi tekrar karantina surecine girebiliriz. Genitalde gorunen kisimlardaki sigil icin aldara krem iyi geliyor. Ağrının sebebi psikolojik. Sigil agri yapmiyomus. Kansere donusme riski de cogu kaynakta cok uzun yillar buluyo diye soyleniyo. Ben de ayni agrilari hissettim hatta kulagima vurdugunu dusunuyodum. Ama hastaligi kabullenip agri olmuyo bunlar benim uydurmalarim diye dusundugumden bari bi ağrım yok
    Alıntı Tales Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim yaşım 28 salaklık yapıp birisiyle sevgili oldum birgün genitalimde birşryler çıktı hiçbir doktor birşry bilemedi bu çocuk sonra demesin mi bende siğil vardı hemen ayrıldım. Geçen doktora gittim ve doktor evet dedi sende siğil var ben bakireyim ve siğilleirm var onu geçtim. Ağzımda dilimde boğazımda da birşeyler var. Çok kötü boğazım sıkılıyor ağrıyor. Boğazda olana tedavisi var mı. Allahım böyle birşry yaptım kendimden nefret ediyorum rabbim iyi demedi işte. Napcam moralim çok kötü hiç iyi değilim. Boğazımda nefes alamıyorum yumru var gibi ağrıyor sızlıyor gırtlağım resmen bunu yaşayan vat mı

Durum
    Yeni Üye

KBB gittim uzun cubuk ile ses tellerime bile baktın hayır birşry yok dedi ama iyice detaylı baktıklarını düşünmüyorum korkuyorum bu yüzden

Durum
    Kayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Tales Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KBB gittim uzun cubuk ile ses tellerime bile baktın hayır birşry yok dedi ama iyice detaylı baktıklarını düşünmüyorum korkuyorum bu yüzden
    Uzun çubuk derken nasıl baktı yani? Boğazdan kamera mı indirdi?

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Kayakar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun çubuk derken nasıl baktı yani? Boğazdan kamera mı indirdi?
    Evet ses tellerine kadar bakabiliyor o şekilde

Durum
    moralibozukordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

merhaba arkadaşlar.
    bu akşam dilimin kenarlarında çıkıntılar fark ettim. fotoğraf çektim ama buraya nasıl koyacağım? koysam bakar mısınız korkuyorum siğil ya da siğil başlangıcıdır diye😭

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Dil kenarindaki cogu olusum normalmis. Googleye fotograf yukle diyosun ordan linkini alip burada paylasiyosun. Bakalim nasil bir sey
    Alıntı moralibozukordek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.
    bu akşam dilimin kenarlarında çıkıntılar fark ettim. fotoğraf çektim ama buraya nasıl koyacağım? koysam bakar mısınız korkuyorum siğil ya da siğil başlangıcıdır diye😭

Durum
    Tecrübeli Üye

Durum
    Tecrübeli Üye

bu konu hakkında bilgisi olanlar yazabilirse çok sevinirim epey korkuttu beni çünkü bu şekilde görülmesi🥺 yardımcı olursanız minnettar olurum

Durum
    Tecrübeli Üye

bu konu hakkında bilgisi olanlar yazabilirse çok sevinirim epey korkuttu beni çünkü bu şekilde görülmesi🥺 yardımcı olursanız minnettar olurum
    https://hizliresim.com/gySa54 bir de bu şekilde daha net çekmeye çalıştım görenler yazabilirse sevinirim arkadaşlar

Bu Konu için Etiketler