Sayfa 10 Toplam 42 Sayfadan BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu
Toplam 416 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv’nin ağızda görülmesi

Durum
    mavisiyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv’nin ağızda görülmesi

Dilimin yanında, boğazıma yakın yerde toplu iğne başından biraz daha büyük bir beze çıktı. Kbb doktoru almaya gerek yok diyor. Ama içim hiç rahat değil. Özellikle Ankara da olan arkadaşlar doktor ve laboratuvar tavsiyesi yazar mısınız? Birde ağız içi için neler yapıyorsunuz?

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı mavisiyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dilimin yanında, boğazıma yakın yerde toplu iğne başından biraz daha büyük bir beze çıktı. Kbb doktoru almaya gerek yok diyor. Ama içim hiç rahat değil. Özellikle Ankara da olan arkadaşlar doktor ve laboratuvar tavsiyesi yazar mısınız? Birde ağız içi için neler yapıyorsunuz?
    Ankarada ben şehir hastanesınde aldırdım hemen aldı doktor ben al demeden alınması gerek dedı birde patalojıye yolladılar direk

Durum
    Negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ne çıktı peki

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Negatif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne çıktı peki
    Dil bademciği cıktı agızda cıkan her sey siğil degıldır kendı kendımı yemiştim o zaman

Durum
    Bodrum30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Agiz calkanti suyu ile yapiliyor 1265 lira laboratuar parasi verdim test ici

Durum
    Esraes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar ben 1sene önce anal siğil tespitiyle doktora gittim hpv tip 6 tanısı kondu tedaviye başladım ahcc kullandım düzenli lazer tedavisi oldum 7aydır siğil çıkarmıyorum,15 gün önce ağzımda daha doğrusu dilimde oluşumlar farkettim birçok kbb ve dermatolog a gittim bazıları önemsemedi bazıları geçmezse gel dedi birisi de bu siğil dedi yakalım dedi ama güvenip yaktırmadım ve laboratuara gidip test yaptırdım yarın sonuç alıcam,aranızda oral hpv tedavisi olan var mı İstanbul’da nasıl bir yol izlemem gerekiyor eğer sonuç pozitif gelirse

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Esraes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben 1sene önce anal siğil tespitiyle doktora gittim hpv tip 6 tanısı kondu tedaviye başladım ahcc kullandım düzenli lazer tedavisi oldum 7aydır siğil çıkarmıyorum,15 gün önce ağzımda daha doğrusu dilimde oluşumlar farkettim birçok kbb ve dermatolog a gittim bazıları önemsemedi bazıları geçmezse gel dedi birisi de bu siğil dedi yakalım dedi ama güvenip yaktırmadım ve laboratuara gidip test yaptırdım yarın sonuç alıcam,aranızda oral hpv tedavisi olan var mı İstanbul’da nasıl bir yol izlemem gerekiyor eğer sonuç pozitif gelirse
    Benimde dudagimin arkasında siğil vardı.6-11-16 ve 18 e bakan test negetif geldi ama biyopsi de siğil çıktı.Muhtemelen farklı bir tip.Genital bölgedekinden farklı değil yapabileceğimiz ekstra bişey var mı bilemiyorum.Ben sadece bağışıklığı yükseltmeye çalışıyorum.Alınalı nerdeyse 3 ay oldu nüks yok henüz.İnsallah bir an evvel geçer. 🙏

Durum
    Yeni Üye

İnşallah🙏🏻Peki siğil i nerde aldırdınız yani hangi bölüm doktoru ?

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Honey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde dudagimin arkasında siğil vardı.6-11-16 ve 18 e bakan test negetif geldi ama biyopsi de siğil çıktı.Muhtemelen farklı bir tip.Genital bölgedekinden farklı değil yapabileceğimiz ekstra bişey var mı bilemiyorum.Ben sadece bağışıklığı yükseltmeye çalışıyorum.Alınalı nerdeyse 3 ay oldu nüks yok henüz.İnsallah bir an evvel geçer. 🙏
    Hangi doktora hangi yöntemle aldırdınız. Süreci biraz açar mısınız

Durum
    Yeni Üye

Arkadaşlar 2 gün önce oral hpv DNA testi vermiştim çok şükür negatif geldi,demem o ki ağzınızda çıkan herşeyi hpv ye yormayın,ben günlerimi mahvettim,test istemeden bu siğil yakalım donduralım diyen doktorlar oldu testi yaptırınca emin oldum şimdi

Bu Konu için Etiketler