Sayfa 2 Toplam 42 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 416 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv’nin ağızda görülmesi

Durum
    sel-mira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv’nin ağızda görülmesi

bende 5 aydır tıp 56yım ondan oncesı 73 tum

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bu tip 56’a ne oluyor ya hayırdır böyle,popüler dönemimden mi geçiyo.. a aaa 3 olduk arya. Ben bi karar verdim eski erkek arkadaşımın hepsini bir whatsapp grubunda toplayıp “ kimdi lan o tip 52 ve 56 ? Var mı başka arttıran ? “ diye soracağım. Hepsinden bi tip almışım dahasının olma ihtimali bile korkutuyor beni.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Valla ben sel-mira'nın tip 56 oldugunu bilmiyordum forum 3 yıldır var ilk defa senle karşılaştım şimdi sel-mira söyledi bide valla popüler oluyor. bu arada bizim tipimiz yani hpv tip 56 en çok avrupada görülüyormuş. Salak salak çok avrupai bir tipim var diye kendimce eğleniyordum Başıma bunları açağağını bilmeden.

Durum
    sel-mira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

arya daha once yazmıs ama gözden kaçmış.ben 2017 aralık ayında tıp 73 tu 6 ay sonrasında yıne 73.sonrakı 6 ay (2019 mayıs)56 cıktı ve bu zaman zarfında cınsellık yasanmadı bende anlamıs degılım hala

Durum
    Kıdemli Üye

Trajikomik halimiz diyelim 😁

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Peki tüm testler aynı merkezde mi yapıldı ve bu süreçte siğiliniz çıktı mı ve son olarak ahcc tarzı bir ürün kullandınız mı?

Durum
    Navicula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Mevcut virüs yetmiyor gibi bi de tip değiştirme oluyor :/ yani arada cinsellik ya da herhangi bir temas olmadan bu tipler nasıl değişiyor aklım almıyor peki düşük tipliler tip değiştirip yüksek tipe döner mi acaba? Bu konuda bilginiz var mıdır? Ya da ahcc ve diğer takviyeleri kullanırken tip değiştirme olabilir mi gene de?

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki tüm testler aynı merkezde mi yapıldı ve bu süreçte siğiliniz çıktı mı ve son olarak ahcc tarzı bir ürün kullandınız mı?
    Şans merhaba bu soruyu bana mı sordun?

Ama cevaplayayım tabiiki tüm kontrollerim jinekoloji anlamında tek doktor takip etti.

Ama kbb konusunda farklı bir yerde bir kbbciye gittim. Çok aldırış etmedi o da.

Benim hiç siğilim çıkmadı. Ne öncesinde ne de şimdi.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Cloudslove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merv,İlk Hpv dna Testim ; 27.06.19 ; 52 tip saptandı

Bu doğrultuda yapılan kolposkopimin biopsi klinlik bulgusu; 01.08.2019 Tip 56+

Ben hpv olduğumu öğrendiğinden beri zaten hiç bir cinsel ilişkide bulunmadım. Doktorumun bana söylediği o zaman 52 pozitifken bu süre zarfında onu atmış ve ekstra kaptığım 56 da kuluçkalanmasını bitirmiş ve kendisini göstermiş olabilir . Şeklindeydi..

Akıl sır erdirmek gerçekten zor. Forumda 56 tip olup siğil çıkarmış arkadaşlarım var ve ben onlardan olmadım. Boğazdaki sıkıntımı düşünmezsek..
    Bende o sekildr dusunuyorum doktorun dusundugu gibi acikcasi tip degistirme ihtimalini pek dusunmuyorum anca bu sekilde olabilir olursa bence

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Navicula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mevcut virüs yetmiyor gibi bi de tip değiştirme oluyor :/ yani arada cinsellik ya da herhangi bir temas olmadan bu tipler nasıl değişiyor aklım almıyor peki düşük tipliler tip değiştirip yüksek tipe döner mi acaba? Bu konuda bilginiz var mıdır? Ya da ahcc ve diğer takviyeleri kullanırken tip değiştirme olabilir mi gene de?
    Bence tip degistirmiyor cloudslove in dedigi sey oluyor. Tip degistirdi saniyoruz ama oyle degil bence. Bi tipi atlatirken daha kuluckada olan baska bi tip ortaya cikiyor. Tabiki bu bile tam saptanamamis bi durum ama ihtimaller olarak tip degistirmesinden daha akil alir bir sey boyle olmasi

Bu Konu için Etiketler