Sayfa 20 Toplam 42 Sayfadan BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu
Toplam 416 adet sonuctan sayfa basi 191 ile 200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv’nin ağızda görülmesi

Durum
    girllpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv’nin ağızda görülmesi

Arkadaşlar bugün ağzımda ve boğazımda siğil farkettim napıcam ben ya çok kötüyüm elim kolum bağlı çözüm söyleyin nolur ailemin haberi yok nasıl başacıkıcam

Durum
    ereya45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı girllpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün ağzımda ve boğazımda siğil farkettim napıcam ben ya çok kötüyüm elim kolum bağlı çözüm söyleyin nolur ailemin haberi yok nasıl başacıkıcam
    Onların siğil olduğuna eminmisin peki ağızda siğile benzer çok fazla değişik yapılar olabiliyor resim çekip yükleyebilirsen bir bakalım istersen

Durum
    Kıdemli Üye

Bu arada yaşın kaç girllpower

Durum
    Tecrübeli Üye

23 yaşındayım fotoğrafta malesef belli olmuyor kontrole gitsem e devletimde veya sigortamda yazar mı ? Ve kanser yapan tip taşımaktan çok korkuyorum

Durum
    Kıdemli Üye

23 yaşındayım fotoğrafta malesef belli olmuyor kontrole gitsem e devletimde veya sigortamda yazar mı ? Ve kanser yapan tip taşımaktan çok korkuyorum
    Genitalinde olan görüntü ile bire bir aynısı değilse siğil değildir şuan stres döneminde olduğun için ağız içinde çeşitli yaralar da çıkabilir hpv nin ağızda tutunması genitalden daha zordur çok fazla oral geçmişin varsa hpv olan partnerinle belki bir ihtimal olabilir ama siğilli tipler kanser yapmazlar sen sigara alkol kullanmadıkça ve ağız hijyenine dikkat ettikçe

Durum
    Kıdemli Üye

Birde farz edelimki kanser riskli tür var onun kanser yapma ihtimali olsa bile bu 10-20 yıl sonra gerçekleşmeye başlıyor genel olarak yani şuan şu yaşında korkulacak birşey yok ağız içindekilerin siğil olduğuna kesin olarak eminsen her Sabah diş fırçalama öncesi elma sirkeli su ile gargara yap yatmadan önce yine yap. Siğil olan yerlere alkol bazlı propolis damlatmayı deneyebilirsin yine ağız için mutlaka kbbye randevu al ve durumunu doktora söyle ki ona göre baksın yoksa dikkatli bakmazlar

Durum
    Tecrübeli Üye

Çok teşekkür ederim güzel tavsiyeleriniz için bu dönemde en ihtiyacım olan şey pozitif yorumlar. Kbb ye gideceğim ama özelde yazar mı sorunum onu düşünüyorum

Durum
    Kıdemli Üye

Çok teşekkür ederim güzel tavsiyeleriniz için bu dönemde en ihtiyacım olan şey pozitif yorumlar. Kbb ye gideceğim ama özelde yazar mı sorunum onu düşünüyorum
    Pozitif ve gerçek yanıtlar buyüzden için tamamen rahat olsun şu süreçte birde kbb de direk olarak hpv olduğunu ve ağız içi lezyonların olduğunu düşündüğünü söylemelisin birde şuan yoksa bile çıkarsa nasıl bir yol izlemen gerektiğini sor en azından kafanda soru işareti kalmaz rahatlarsın.Sana ekstra olarak tavsiyem erkek arkadaşınla birlikte diğer cinsel yolla bulaşan hastalıkların testini de olmanız henüz cinsel bir birleşme yaşanmamışken onlarda herhangi birinizde varsa diğerinize bulaşmadan tedavi olabilir erken dönemde bilinçli davranmak herzaman sağlık için çok önemli

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı ereya45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pozitif ve gerçek yanıtlar buyüzden için tamamen rahat olsun şu süreçte birde kbb de direk olarak hpv olduğunu ve ağız içi lezyonların olduğunu düşündüğünü söylemelisin birde şuan yoksa bile çıkarsa nasıl bir yol izlemen gerektiğini sor en azından kafanda soru işareti kalmaz rahatlarsın.Sana ekstra olarak tavsiyem erkek arkadaşınla birlikte diğer cinsel yolla bulaşan hastalıkların testini de olmanız henüz cinsel bir birleşme yaşanmamışken onlarda herhangi birinizde varsa diğerinize bulaşmadan tedavi olabilir erken dönemde bilinçli davranmak herzaman sağlık için çok önemli
    Hpv pozitif çıktığında partnerim bütün testleri yaptırdı. Çok şükür başka bir şey çıkmadı. Benim korkum smear olamadığım için yüksek riskli göremediğim türler taşımak. Ahcc ile atmaya çalışacağım bilmeden malesef bazı şeyleri öğrenmekte istemiyorum korkuyorum ağzımdaki çıkanlar siğilse ki büyük ihtimalle siğil benim için büyük yıkım olucak. İnşallah kendi kendime sağlığıma kavuşurum. Kanser olmaktan veya burda konuşulan cin1 cin2 gibi şeyleri yaşamaktan açıkçası korkuyorum çünkü ailem bilmiyor gizli gizli nasıl olucak bilmiyorum. Allah hepimize şifa versin bir an önce kurtulmak istiyorum n

Durum
    Kıdemli Üye

Hpv pozitif çıktığında partnerim bütün testleri yaptırdı. Çok şükür başka bir şey çıkmadı. Benim korkum smear olamadığım için yüksek riskli göremediğim türler taşımak. Ahcc ile atmaya çalışacağım bilmeden malesef bazı şeyleri öğrenmekte istemiyorum korkuyorum ağzımdaki çıkanlar siğilse ki büyük ihtimalle siğil benim için büyük yıkım olucak. İnşallah kendi kendime sağlığıma kavuşurum. Kanser olmaktan veya burda konuşulan cin1 cin2 gibi şeyleri yaşamaktan açıkçası korkuyorum çünkü ailem bilmiyor gizli gizli nasıl olucak bilmiyorum. Allah hepimize şifa versin bir an önce kurtulmak istiyorum n
    Rabbim şifa versin hepimize canım bende bugün dilimde siğil gördüm daha bugün çıkmış olan oldu bundan sonrası için sağlığımıza dikkat etmek tek yolu

Bu Konu için Etiketler