Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Exwarts kullanan var mı aranızda? Ahcc+Exwarts

Durum
    Dertlihpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Exwarts kullanan var mı aranızda? Ahcc+Exwarts

Arkadaslar aryanın tavsiyesi ile ahcc temin ettiğim yerde konuştuğum beyefendi exwarts dan bahsetti. Biraz inceledim 199 TLye satıyorlar. Aradım konuştum. Kendilerinin aktar olduğunu söylüyor ve kuluçkadakileri de öldürdüğünü siğili köküne nüfüs ettiğini anlattı. Kullanan var mı aranızda?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Exwarts kullanan var mı aranızda? Ahcc+Exwarts

@Dertlihpv, sanırım bu yeni bir şey
    Aranızda çok merak eden varsa biriniz alıp deneyip, deneyimlerini bu başlık altında anlatabilir. Ben de bir araştırırım.

Durum
    Admin

Bu başlığı görür görmez kendilerine ulaştım ve konuştum edindiğim bilgiyi sizlere aktarayım, karar size kalmış olur.

Ama ben kendim kullanmadığım bir şeyi, veya siz üyelerden ''ben denemek istiyorum'' diyip kullanıp 1-2den fazla olumlu dönüş almadığım bir şeyi sizlere önermem, 199 tl imiş çünkü ucuz bir şey olsa; 50 tl merak edenlere bi deneyin arkadaşlar diyebilirdim.

Ahcc temin ettiğiniz yerle konuştum ve şunu dediler: Ürün verdiğimiz ve yardımcı olduğumuz birisi tesadüfen kullanıp memnun kalmış. O sebeple ben de başka birine bahsettim. Tek tük (2-3 tane) siğili olanlar için yaktırmakla uğraşmamak için mantıklı olabilir dediler.

Yani bir kullanıcıdan olumlu geri dönüş alınmış ama 1 kullanıcı sadece. Bunu dikkate alın.
    Ama ben 200 tl vereceksem üstüne 50 ya da 100 tl ekleyip doktor ile birlikte yaktırmayı ve dondurmayı daha mantıklı buluyorum bu benim şahsi düşüncem. Çünkü ne olur ne olmaz. Karar yine sizin arkadaşlar ama beni biliyorsunuz, sıkı sıkıya güvenmem öyle kolay kolay o sebeple ben bu konuda nötr'üm. Kullanmak isteyen kullansın ama benim önerim değildir.

Bilginize

Durum
    Tecrübeli Üye

Bende çekimserim. Doktor koter için yine 1000 lira istedi. Veremem ki o kadar tutar alt tarafı 4 tane nokta kadar lezyon. Çevreme bakıyorum bulamadım adam akıllı biryer

Durum
    Admin

Kriyo yaptırabilirsin? Kriyo için 1000 tl istemezler. Basit bir işlem. En iyi hastaneye gitmene gerek yok. Cerrahi merkezlerde de cildiyeler yapıyor.

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Dertlihpv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende çekimserim. Doktor koter için yine 1000 lira istedi. Veremem ki o kadar tutar alt tarafı 4 tane nokta kadar lezyon. Çevreme bakıyorum bulamadım adam akıllı biryer
    Doktorunuz kim? Cok ciddi bir tutar 4 siğil için.

Durum
    Tecrübeli Üye

Op. Dr nuri alihanoğlu, 250 muayne 1000 koter 550 civarı tiplemeye verdim ilaç yazmıstı 200 TL de ilaçlara verdim. Testis bölgemde 15 20 adet vardı aynı bölgede. Dağılma mış sekilde. Sonra 3 4 tane kaldı yakalım dedim 1000 lira dedi

Durum
    Admin

1000 liraya 2 kere koter yaptırırsın. Net söylüyorum.

Durum
    Tecrübeli Üye

İzmirde bulabilsem bir tane güvenilir doktor gözüm kapalı gideceğim

Durum
    FermanBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhaba ben kullanıyorum, kısaca bahsedeyim. bende siğiller için doktor olayından bıkmıştım, ve 1,5 sene önce arayış ile endwarts diye bir siğil yakma ilacı ile tanıştım eczanede. siğilleri eritip kurutuyordu çok başarılı idi. doktora gidip yaktırmaya hiç gerek kalmıyordu. 15gün önce endwarts sölüsyonum bitti. yenisi alayım dedim, hiçbir eczanede yok, ilaç Tr den kalkmış, hatta üretimden kalkmış gibi bişe. internette dahi aktif bir satışı yok idi. ve ben şok oldum, napacam diye. arayışa girdim endwartsın içeriği karınca asiti yani formik asitti, yani formulünü yapmayı dahi düşündüm , gerçekten kurutup temizliyodu yani. endwarts ararken geçirdiğim 182 adet internet sayfasının birinde exwart ı gordum. baya bi araştırdım ilacı. yorumları okudum bana hepsi sahte geldi. 3 kağitçi gibi gördüm exwartsı. hepsi ilacı methediyor bitanede kötüleyen yoktu çünkü.. en son ürünün instagramınıda incelerken bir resmi jinekoloğun beğendiğini gordum. jinekologuda araştırdım gerçek bir jinekologtu. öyle olunca biraz ciddi düşündüm ve whatsappdan satıcı ile baya görüştüm ve en son yinede olumsuz olsamda aldım, çaresiz oldugum için!.. kullanmaya başladım 5 gün çok az miktarda sürdüm. Bu konuda deneyimli biri olarak gördümki; buda endwartsın benzeri, formülü farklı ama verdiği sonuç aynı. yani siğilleri yumuşatip hafif eritiyor ve kurutup döküyor. dr gitmenize bi ton para bayılmanıza inanın hiç gerek yok kesinlikle. Siğil dökmek için Dr yerine exwarts ı kullanın! Hatta satıcıya 2 gün önce tekrar sordum bu ürününde üretimi bitermi buda tedahülden kalkarsa 2-3 kutu stok etmek isterim ,haber verirmisiniz diye.
    ve ben sonuçta anladımki o exwarts kullananların sayfasındaki yorumların aslında doğru olduguna kanaat getirdim:
    Attention Required! | Cloudflare
    ve bugun öğlen nete girip o sayfayı tekrar düzgünce okuma isteğim oldu.. ve okuyarak alt yorumlara indiğimde ahcc diye birşey gördüm. birlikte kullanılması gerektiği gibi bir yazı idi. bu sefer ahcc yi 4 saatlik araştırmam sonucunda onlarca sayfa inceledim ve bu forumuda öyle buldum. bu forumdada acaba exwarts kullanan varmı burda diye arattım, senin konunu gördüm. ve yorumuda öyle yazdım.

Şimdi arkadaşlar bendede hpv 18 var, siğillerle bi şekilde başediyorum. endwarts sonra exwarts vs vs... şu ahcc ilacını bende kullanmak istiyorum. artık eczanelerde ve alışveriş sitelerinde n11 vs vs kapsulleri farklı fiyatlarla satılıyor gördüğüm kadarıyla. biyerden satın alabilirim fakat siz deneyimli insanlar olarak lütfen bana bu kapsullerin gerçeğini sağlıklı bir şekilde temin edebileceğim bir yer yada site söyleyebilir misiniz. ve kullanım şeklini anlatabilir misiniz?
    ve şunuda merak ediyorum bazı kişilerin hps i negatife dönüşmüş, misal arya nınki.
    merak etttiğim şu: bu negatife dönüşenlerin hpv si acaba akut mu yoksa kronikmi idi? ve üstteki sorularımı cevaplarsanız sevinirim.
    Saygılar.

Bu Konu için Etiketler