Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: F/P olarak Aldara mı AHCC mi ?

Durum
    deffkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

F/P olarak Aldara mı AHCC mi ?

Selamlar arkadaşlar. Bazılarınız bilir ben öğrenciyim ve AHCC parası biriktiriyorum aylardır. Şuan 3 kutum var biriktirdikçe alıyorum ve yeteri kadar olunca başlıcam. Zor biriktirdiğim için bu sıkıntıyı yaşıyorum durumum bu kadar Bir doktor bana AHCC başlayabilirsin ama madem sürecin uzun bir kutu parasıyla Aldara krem al, hem AHCC hem Aldara kullan dedi. Ama Aldara alırsam AHCC ye başlamam 1-2 ay gecikicek. Siz olsanız Aldara mı alırsınız yoksa o parayla 1 kutu AHCC mi alırdınız ?

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: F/P olarak Aldara mı AHCC mi ?

Aldaranin ben bi faydasini gormedim o parayi ona verecegine kesinlikle ahcc derim ben

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Aldara ile Ahcc kıyaslanamaz ki? Farklı kulvarlar

Aldara'nın hpv negatif yaptığı görülmemiştir. Aldara siğillerin durmasına yarar ama ne kadar? Çok performanslı değil bence. Ayrıca genital bölgeyi çok tahriş ediyor o krem, sırf genital bölgenin bağışıklığını güçlendirecek diye.. Kullanan çoğu kişi memnun kalmadı buna ben de dahil

Bence ahcc al derim. Neden dersen? Aldarada tek bir kutu işe yaramaz içerisinde 12 tane falan var çünkü. 1 ay anca götürür ama aldarayı doktorlar genelde 3 ay falan kullandırtıyorlar. (4 ay kullanıp ciddi bir sonuç alamamış hala siğil çıkarmış biri olarak söylüyorum)

Aynı şekilde ahcc'de tek 1 kutu kullanmak işe yaramaz ama biriktiriyormuşsun bu güzel, o sebeple biriktirdiğin şeye katkı yap derim.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Aldaraya vereceğin parayla ahcc alıp kullanıp bir yandanda doktora gidip tedavini ol derim. Aldara siğilleri düşürmek ve lokal bağışıklık için kullanılıyor. Ama zaten doktora gittiğinde koter veya kriyola siğil yok ediliyor. Ahcc de lokal yerine bütün bağışıklığını güçlendiriyor. Yani aslında aldaranın yaptıklarının kat ve kat fazlasını zaten sen yapıyosun niye birdaha aynı şeye para veresin ?

Durum
    Admin

Alıntı darkFTH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldaraya vereceğin parayla ahcc alıp kullanıp bir yandanda doktora gidip tedavini ol derim. Aldara siğilleri düşürmek ve lokal bağışıklık için kullanılıyor. Ama zaten doktora gittiğinde koter veya kriyola siğil yok ediliyor. Ahcc de lokal yerine bütün bağışıklığını güçlendiriyor. Yani aslında aldaranın yaptıklarının kat ve kat fazlasını zaten sen yapıyosun niye birdaha aynı şeye para veresin ?
    Aynen öyle Ve ahcc gibi aldara kesin sonuç vermeyebiliyor genelde. Blogumda aldara hakkında anket yapmıştım 50 kişiden 40 kişi aldaradan memnun kalmamış. Belki biraz siğilleri azaltıyor olabilir ama birazcık, o kadar para verince insan bi fark olsun istiyor ama maalesef. Bazılarına hiç etki bile etmemiş siğil azaltma konusunda. Bence aldara kumar, ahcc güvenli yol.

Durum
    Till Lindemann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar herkes Ahcc’den bahsediyor, bu nasıl bir ilaç hap mı, antibiyotik mi. Kullanım süresi ne kadar, Mesela 1 kutuda kaç tane var. Ve fiyatı nedir bu ahccnin Türkiye’de yok mu? Çok mu pahalı bu ilaç. Bir de bu Aldara krem ne kadar o da mı pahalı. Bunların fiyatları nedir?

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahcc besin takviyesidir ilaç değildir. Bağışıklık sistemini güclendiren japon mantarlarından yapılıyor.

Durum
    Admin

Till, türkiyede yok mu diyorsun ama bu forumdan tedarik edilebiliyor ahcc ahcc kullananlar bölümünde bunla ilgili tedarik yazım var. Verdiğim numarayı arayarak resmi distributorden tedarik edebilirsin. Soruların için bütün cevaplarda yardımcı olurlar, yardımsever kişilerdir.

Bu Konu için Etiketler