Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğil sayısı ve tiplendirme

Durum
    Cnrsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Siğil sayısı ve tiplendirme

Yaklaşık 4 aydır ahcc kullanmama rağmen siğillerim çıkmaya devam ediyordu sürekli kriyo yaptirdiğim için mi yada iyi bi doktor tarafından yapılmadığından mi bilmiyorum ama sıgiller inatla çıkıyordu. Krıyo sonrasinda sıgillerimin bi kısmı her seferinde kalıyordu.Durum böyle olunca yakın zamanda hakan hocaya gittim ve 80 civarı sıgilim olduğunu öğrendim o an dunya başıma yıkıldı sanki hepsi lazerle yakıldı. Kendisi çok ilgili bi doktor ahcc nin en dirençli tiplere karşı bile etkili olduğunu kullanmam gerektiğini her şekilde bu hastalıktan kurtulacağımi söyledi. Ahcc çok etkili ama dogru tedavi yöntemi ile sigillerden kurtulmakta çok önemli bu süreçte. Hakan hoca herseye sıfırdan başlamam gerektiğini 6 ay daha ahcc kullanmam gerektiğini söyledi. Tipleme testini yaptırdım sonucu bekliyorum. Merak ettiğim konu sıgil sayısıyla taşıdığımz tip sayısı arasında bi bağlantı var mı? Çok sayıda sıgil çıkaranlarn tip sayısı mı fazla mı oluyor genelde?

Durum
    achilles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Siğil sayısı ve tiplendirme

Nasıl bir hastalık aklım ermiyor her tipi her bünyede farklı özellik gösteriyor her doktor başka bi şey söylüyor farklı şekilde tedavi ediyor kimi üç beş siğil var diyor kimi 20 30 siğil var diyor kimi 70 80 siğil var diyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@Cnsr, tip ile çok sayıda siğil çıkarmanın alakası yok, bagısıklıgının ne kadar düşük olduğunu gösteriyor.

Hakan hocanın yöntemini beğendim. Çünkü şöyle; her sigilleri temizlettiğinde iyi temizlenmemişse oradaki viral yük devam ediyor. Ve yayılma da yapabilir elbette. Demek ki gözden kaçan, büyütücü gözlük veya asetik kullanarak çok daha fazla siğil görmüş.
    80 tane sigili hiç bir anda hepsini taşımadım ben o nedenle bilemiyorum ama psikolojinizi anlıyorum.
    Bence yola Hakan hocayla devam etmen çok güzel, forumda bu doktora üyelerin çoğu memnun çünkü.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Cnrsr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 4 aydır ahcc kullanmama rağmen siğillerim çıkmaya devam ediyordu sürekli kriyo yaptirdiğim için mi yada iyi bi doktor tarafından yapılmadığından mi bilmiyorum ama sıgiller inatla çıkıyordu. Krıyo sonrasinda sıgillerimin bi kısmı her seferinde kalıyordu.Durum böyle olunca yakın zamanda hakan hocaya gittim ve 80 civarı sıgilim olduğunu öğrendim o an dunya başıma yıkıldı sanki hepsi lazerle yakıldı. Kendisi çok ilgili bi doktor ahcc nin en dirençli tiplere karşı bile etkili olduğunu kullanmam gerektiğini her şekilde bu hastalıktan kurtulacağımi söyledi. Ahcc çok etkili ama dogru tedavi yöntemi ile sigillerden kurtulmakta çok önemli bu süreçte. Hakan hoca herseye sıfırdan başlamam gerektiğini 6 ay daha ahcc kullanmam gerektiğini söyledi. Tipleme testini yaptırdım sonucu bekliyorum. Merak ettiğim konu sıgil sayısıyla taşıdığımz tip sayısı arasında bi bağlantı var mı? Çok sayıda sıgil çıkaranlarn tip sayısı mı fazla mı oluyor genelde?
    Olabilir olmayadabilir. Misal seneler önce kapmışsındır ama haberin yoktur çoğaldıkça çoğalmıştır gittiğin doktorlarla tecrübeli değildir görememiştir hepsini ve çoğalmaya devam etmiştir. Dirençli tiplerin tabiki illa etkisi oluyor ama genellikle dirençli tipler siğil yapmıyor genellikle 6 veya 11 yapıyor. Düzgün tedavi olduğunuz sürece siğil sayınızda git gide azalmaya başlayacak sonundada bitecektir. Dirençli tiplerinde siğilleri farklı şekillerde oluyor bildiğim kadarıyla Hakan hoca öyle söylemişti. Bakalım tipleme testin ne çıkıcak açıkçası bende merak ettim.

Durum
    Yeni Üye

Tipleme sonucunu öğrendiğimde haber veririm. Tek hatam ahcc yi kullanmaya başladığımda keşke iyi bi doktora gidip temizletseydim tüm sıgilleri her krıyo yapıldığında illa ki sıgil kaldığını görüyordum ki hakan hoca asetik asit testiyle gözle görünmeyen tüm sıgilleri lazerle yakti 80 tane olduğunu duyunca bende çok sasrdim görünce anladım durumun bu kadar kötü olduğunu. Doktor 6 ay daha kullan sıfırdan başlıyoruz herseye dedi üstüne basa basa en dirençli tipin bile vücuttan atılabilecegini Umut oldu bana. Gerekirse 9 ay daha kullanırım yeter ki bitsin şu hastalık. İnşallah bende negatif olduğum gün müjdeyi burdan paylaşırım.

Durum
    Yeni Üye

Bağışıklığım neden düşük bilmiyorum sigara kullanmıyorum içki kullanmiyorum 4 aydır ahcc kullanıyorum her gün imutor kullanıyorum niye hala bağışıklığım guclenmiyor yada daha ne yapmam lazım ama ahcc kullandığım süreçte hiç hasta olmadım normalde çok sık hasta olurdum etkisini hissedebiliyorum inşallah bundan sonra sıgillere de etkisi olur kurtulurum

Durum
    Admin

Umarım her şey iyi olacak @Cnrsr bozma moralini sakın. Hatta sevin ne güzel siğillerin hepsi yok oldu şu an. Süreç seni yıpratmasın. Ahcc'nin ne kadar güçlü olduğunu Hakan Hoca belirtmiş zaten, ayrıca son yapılan kongrede'de AHCC'nin hpv negatif yaptığı kanıtlandı. Burda ''ahcc tek çözüm mü sürekli onu öneriyorsun reklam yapıyorsun'' diyenler de vardı. Ben faydalı, ciddi derecede iyi olmayan bir şeyi önermem kimseye, kendim de kullanmam.

Durum
    Yeni Üye

Arya siteyi uzun zamandır takip ediyorum bana o kadar çok şey kattı ki sayenizde çok kişi bilgilendi ki negatif olan üyeler olarak hala bize moral veriyor olmanız destek olmanız vakit ayırmanz çok güzel. Ahcc yi 4 aydır kullanıyorum yeter ki geçsin 12 ayda kullanırım. Ahcc ve iyi bi tedavi sonucunda bu hastalıktan kurtulacağım inşallah uzun ve zorlu bi süreç belki ama sizlerin negatif olduğunu görmek bize destek olduğunuzu görmek umut oluyor hepimize.

Durum
    Admin

Evet cnrsr her gelen üyenin veya okuyucuların bilgilenmesi, bilinçlenmesi çok önemli. Hatta sadece hpv taşıyan insanlar değil, şu an taşımayan çevremizdeki kişileri de bilinçlendirmeliyiz umarım bir faydamız olur, senin adına da çok sevindim sana bir şeyler katmasına ve hpv konusunda bilgi sahibi olmana. Merak etme geçecek 12 ay kullansan fişek gibi olursun Ama 12 ay kullanmana gerek olacağını hiç sanmam bence 6 maksimum 8 aya bu işi çözersin.

Durum
    Yeni Üye

Inşallah @arya gelişmeleri burdan paylaşacagim bende bu hastalık psikolojisi çok berbat ben daha yeni yeni toparlıyorum açıkçası burası bana destek umut oldu eminim birsey paylaşmayan her gün forumu okuyan çok hasta var en kısa zamanda şu dertten kurtuluruz inşallah🙏

Bu Konu için Etiketler