Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğil sayısı ve tiplendirme

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Siğil sayısı ve tiplendirme

@Cnrsr, evet bir sürü okuyucumuz var üye olmadan yazılarımızı okuyan. Hatta 1 yıldır seni takip ediyorum ama ilk defa üye oluyorum diyen o kadar çok ki inanamazsın sen birilerinden umut aldın, şimdi umut vermeye hazır mısın? Bu yolculukta yaşadıklarını burada paylaşman, umarım negatif olursan bunu da burada paylaşman oldukça umut verici olur.

Durum
    Bitsedegitse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Cnrsr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 4 aydır ahcc kullanmama rağmen siğillerim çıkmaya devam ediyordu sürekli kriyo yaptirdiğim için mi yada iyi bi doktor tarafından yapılmadığından mi bilmiyorum ama sıgiller inatla çıkıyordu. Krıyo sonrasinda sıgillerimin bi kısmı her seferinde kalıyordu.Durum böyle olunca yakın zamanda hakan hocaya gittim ve 80 civarı sıgilim olduğunu öğrendim o an dunya başıma yıkıldı sanki hepsi lazerle yakıldı. Kendisi çok ilgili bi doktor ahcc nin en dirençli tiplere karşı bile etkili olduğunu kullanmam gerektiğini her şekilde bu hastalıktan kurtulacağımi söyledi. Ahcc çok etkili ama dogru tedavi yöntemi ile sigillerden kurtulmakta çok önemli bu süreçte. Hakan hoca herseye sıfırdan başlamam gerektiğini 6 ay daha ahcc kullanmam gerektiğini söyledi. Tipleme testini yaptırdım sonucu bekliyorum. Merak ettiğim konu sıgil sayısıyla taşıdığımz tip sayısı arasında bi bağlantı var mı? Çok sayıda sıgil çıkaranlarn tip sayısı mı fazla mı oluyor genelde?
    Merhaba. Bende de 50 tane filan var. Senden işlem için ne kadar aldılar acaba? Ben de bütçemi ona göre ayarlayıp gitmek istiyorum. Cidden bu hastalığa ahcc di doktordu derken baya para harcıyorum ya.

Durum
    Cnrsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Haklısınız ama iyileşmek için ahcc ve doğru tedavi çok önemli. Sizde tedavinizi olun bi an önce bu hastalık beklemeyi sevmiyor. Sıgiller o bölgede kaldığı sürece iyileşme süreci uzuyor.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Bitsedegitse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Bende de 50 tane filan var. Senden işlem için ne kadar aldılar acaba? Ben de bütçemi ona göre ayarlayıp gitmek istiyorum. Cidden bu hastalığa ahcc di doktordu derken baya para harcıyorum ya.
    Ahcc kullanırken siğiller tedavi ettiriyormusunuz ? 50 siğil çok fazla yayılması da daha kolay olur ,,kriyo yapmanızı öneririm ben ..

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bi de tüylerinizi almayın eğer alıyorsanız.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc kullanırken siğiller tedavi ettiriyormusunuz ? 50 siğil çok fazla yayılması da daha kolay olur ,,kriyo yapmanızı öneririm ben ..
    Üç kere yaktırdım ve artık çok sıkıldım bi ay test sonucu bekledim bi ay kendim geçiştirdim. İki ay ahcc kullandım ama siğil yakmaya gitmedim. O sürede arttı zaten. Bi hafta içinde gidicem yaktırmaya. Kriyodan iyi bahsedilmiyordu? Koterizasyon öneriliyodu ?

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi de tüylerinizi almayın eğer alıyorsanız.

Yok çok nadir alıyorum o da tüy dökücü kremle ya da makasla kısaltarak.

Durum
    Cnrsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tipleme sonucum çıktı tip 6 çıktı açıkçası birden fazla tip bekliyordum sasrdim. Aşı olmalı miyim sizce doktorum aşıyı önermiş

Bu Konu için Etiketler