Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc 14 günlük hikayem (siğilerim kayboldu)

Durum
    Moral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc 14 günlük hikayem (siğilerim kayboldu)

Merhaba arkadaslar araniza 3 hafta önce katildim.30 yasinda bir erkek bireyim.bundan 6 yil once supheli bir iliski sonucunda hpv yi kaptigimi dusunuyorum.cunku 6 yil arada hic bir iliskide bulunmadim.baska biryerden bulas varsa bilemeyecegim cunku nerden bulastigini kestiremiyorum. 3 yada 4 ay once genital bolgemde bir siyah ben farkettim ve herkes gibi ilk once google da arama yaptim ve hpv yi ilk orda ogrendim tabikide hemen ozel bir hastaneye gidip cildiye bolumune gittim. Doktor hpv degil bu siyah bir ben dedi vucudunuz cok benli oldugu icin oradada cikmis dedi daha sonra garanti olmasi icin hpv dna testi yaptirmak istedim ve 3 gun sonra sonuc olarak negatif aldim ve konuyu kapadim doktorumun soyledigi gibi fakat biraz kilo problemim vardi.

1 ayda toplam 8 kilo verdim.tam seviniyordum neguzel inceldim gitti kilolar derken banyo sirasinda kasigimda cok ufak bir cikinti gordum ve bilincsizce kopardim hafif bir kan cikti. Sonra aldiris etmedim tabikide. Bu olaydan sonra 3 yada 4 gun sonra kasik bolgemde bir tane toplu igne buyuklugunde bir et beni faktettim hemen bir telas ve solugu hastanede aldim. Cildiye doktoru gorunce bu hpv dedi ve sogutarak onu aldi.

1 hafta sonra penis kokunde 1 tane cok ufak daha cikti onuda sogutarak kontrolde doktorum aldi.ve nette çareler aramaya basladim.cunku anlam veremiyordum. 2 yil icinde atiyor diye videolar vardi. 6 yilda gecmis olmasi gerekirdi diye dusunuyorum.bende bu gizlenmis yada ben bunca zaman farketmedim.

Bundan 16 yada 17 gun once bu siteyi bularak uye oldum ve sayin aryanin yazilarini okudum ve yazdiklarinda samimiyet oldugunu hissettim. Ve hemen yonlendirdigi numarayi aradim.telefondada gayet samimi bir sekilde alva gida yetkilisi beni bilgilendirdi. Parayi tedarik ettim bi sekilde ve 4 aylik ahcc siparis ettim. Daha sonra faydasini gorursem 2 ay yada parayi ayarlayabilirsem arya gibi 4 aylik yani toplam 8 aylik kullanirim ve gidip tekrar hpv dna testi olurum diye dusundum.

Urun hemen siparis verdigim 1 gun sonra elime ulasti.hemen sabah ac karnina icmeye basladim 1 saat sonra kahvalti yapmaya basladim bunun yaninda tanidigim bir aktardan 1 hafta sonra %96 saflikta suda cozunebilir propolis aldim. Her sabah onunda bir barda suya 14 yada 15 damla koyup birde 6 adet ahcc alip 1 saat sonrada kahvalti yapmaya basladim. Ve gecen hafta farkettigim makat ile kasik bolgemde bir adet cok ufak bir sigil daha vardi ve bugun kontrol ettigimde oda gitmis sasirdim ve sevindim heyecanlandim. Arkadaslar hemen arya ya mesaj atmak istedim Allah razi olsun ondan ve bu ahcc'yi bize tedarik edenlerden. Aryada cok sevindi ve bunu konu acip yazmami soyledi.

Arkadaslar suanda cok mutluyum ve bu mutlulugumu sizinle de paylasmak istedim.Hem size de umut isigi olsun.

Sigarayi mumkun oldugunca azaltin yada birakin ben şu anda 1 haftadir birakmaya calisiyorum. Hepimiz bunu yenicez kesinlikle ben buna inandim sizlerde inanin arkadaslar.maddi imkaniniz yetiyorsa ahcc almaya calisin arkadaslar. Siğil kayboldu saka gibi. Hic mudahele olmadan zaten ufak bisiydi ama kabolmasi bende ahcc'nin etki ettigini gosterdi. Arkadaslar yeter ki inanin bagisikliginizi ve moralinizi yuksek tutun kesinlikle hepimizi guzel gunler bekliyor insallah. Hepinize saygilarimi sevgilerimi sunuyorum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc 14 günlük hikayem

@Moral, selamlar, ilk verdiğim tepki ''çok mutlu oldum senin adına!'' idi. Hala aynı duyguları taşıyorum
    Hepiniz ahcc ile hpv'den kurtulacaksınız belki hemen değil, belki 1-2 ay sonra da değil ama ahcc ile planlanan takvime (6 ay) uyduğunuz sürece hpv virüsü konusunda negatif olacaksınız.

İnsanlar bunu 2-3 hatta daha fazla yıl taşıyor vücudunda, sen de 6 yıldır taşıyormuşsun buna da çok şaşırdım bir yandan da üzüldüm. Sessiz şekilde imiş ve taşıyıcı olduğunun farkına varmamışsın demek ki.

Hiçbiriniz bu virüsle ne ömür boyu ne de senelerce yaşamak istemiyorsunuz biliyorum. Kim zaten 2-3 yıl boyunca hpv olmayı ister ki? 2-3 yıl boyunca cinselliğe küsmek, kendini kötü hissetmek, sürekli siğilden kurtulmak için koterizasyon-kriyoterapiye para harcamak, sürekli hastane yolları.. Kim bunu ister? Hiçbirimiz istemeyiz. Ve uzun süreli olduğunda psikolojik olarak da yıpranıyoruz ve travmalarımız oluyor tahribat oluyor psikolojimizde.

Negatif olduktan sonra bile vücudumda sivilce gördüğümde, o eski yaşadığım üzücü hpv dönemlerini hatırlayıp yani flash-back yapıp panik oluyordum, kalbim hızla çarpıyordu, ''ya bu siğilse?'' diye.. Bu duyguyu bilirsiniz acayip bir korku. Ben bu dönemin psikolojik hasarlarını yeni yeni atlatıyorum. O sebeple sizde kendinizi bu dönemde yıpratmayın geçeceğini bilin ve buna yürekten inanın, kendinize iyi bakın ve ahcc kullanın bu kadarı yeterli.

Durum
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc 14 günlük hikayem

Basindan gecen herkes ilk olarak psikolojisi bozuluyor.internettede arastirmaya baslayinca bir suru olumlu olumsuz bilgi okuyorsun dahada bozuluyor.iyiki bu platformu olusturmussunuz sevgili @arya
    Kendini yanliz hissederken bi anda burda guzel bir ortamda buluyorsun kendini. Yaklasik 20 gundur buradayim ve diger arkadaslarada tesekkur ederim. Asagi yukari butun paylasimlari okudum ve moralimi sayenizde topladim. Hepinizden Allah razi olsun saygilarimla.

Durum
    Admin

Cevap: Ahcc 14 günlük hikayem (siğilerim kayboldu)

O zaman umut aşılayan, katkı sağlayan diğer üyelerimize de ben teşekkür ediyorum

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Moral ben biraz gec gordum yazini ama yazmak istedim smdi sen hpv testi yaptirmissin negatif sonuc almissin sonrasinda ne kadar sure gecti bilmiyorum ama tekrar bi lezyon cikmis ve doktorun hpv demesiyle tedaviye baslamissin ikinci bi testi yaptirmamissin anladigim kadariyla. Belkide hpv degilsindir yani negatif sonucu aldiktan sonra iliskin olmamis galiba oyle yazmissin. Tekrar bi iliski olmadan bulas olmasi neredeyse imkansiz. Ben oncelikle ahccye verecegin parayi tekrar hpv testine vermeni oneriyorum. Kesin sonuc aldiktan sonra tedaviye baslamalisin cunku hpv degilsen eger kendini bu psikolojiye bosuna sokma gerçekten agir surec. Doktorlar konusuna gelince gozlem yaparak lezyonlara hpv veya degil demeleri kesin sonuc gostermiyor ne yazikki. Benmde sigillerime sigil degil diyen doktorlar olmustu ama sigildi onlar. O yuzden gozlem yaparak tani konulmasina itimat etme mutlaka test yaptir. Ahcc konusunda haklisin cok guclu bu hastalikta mucizevi bisey ama onceligin tani konulmasi olsun mutlaka

Durum
    Yeni Üye

Merv.000 öncelikle benimle gorusunu paylastigin icin tesekkur ederim. Özel hastanenin kendi laboratuarinda bu test olmadigi icin baska laboratuara gonderdiler bu yuzden tam guvenilir olmadigini dusunuyorum. Birde erkeklerde yalanci negatif cikma ihtimali cok oluyormus doktorumda oyle dedi idrar cikisindan kulak cöpü gibi bisiyle suruntu yapildi direk lezyon gozukmedigi icin birde o surede bagisikligim iyidi ve bu derimde gizli duruyordu. Ahcc yada bagisikligima yonelik hic birsey yapmadim bu zamana kadar hatta bu 5 6 yilda kotu beslenme aliskanliklarim vardi subat ayindan bu yana duzenli beslenme yapiyorum o yuzden bagisikligim dusmus olabilir ve hpv gizlendigi yerden cikmis olabilir doktorum direk hpv oldugunu anladi cunku birkac gunde cikti ortaya sigiller.

Doktorumda buyutec gibi bisiyle bakti ayrintili olarak iki tanede ben vardi onlari ayirt etti dikkatlice suanda kasigimda vardi onlar yok oldu ahcc ile şu anda ikinci kutumun yarisina geldim hic bir sigil yok 3-4 gunde bir kontrol ediyorum ve cok mutluyum. Buarada propolis su bazli ve alkol bazli iki tane aldim. Su bazli olani sabah ac karnina 15 damla kullaniyorum, alkol bazli olanida genital bolgeme suruyorum.4 aylik ahcc almistim. Bunlar bitsin bir 4 aylik daha alicam sonrada direk laboratuvarda hpv dna testi olucam isallah. Yardimlariniz icin cok tesekkur ediyorum. Saygilarimla....

Durum
    Admin

@Moral, hala siğil çıkmamasına çok sevindim. Merveciğim'e de katılıyorum hpv den emin olmadan ahcc almak yerine ilk önce hpv dna testi sonrasında hpv iseniz ahcc kullanmak çok doğru olacaktır. Ama senin doktorun siğil olduğunu anlamış zaten.

Bu olumlu yönde gidişatınız beni mutlu ediyor ama ne olur hpv testini ertelemeyin. Hem kendiniz için, derin bir nefes alıp rahatlamak için, hem de buradaki üyelere negatif haberini verip umut ışığı olmak için

Hpv testi konusunda ben de negatif olmadan önce 1-2 ay ertelemiştim siğil uzun zamandır olmamasına rağmen test yaptırıp ''ya pozitif sonucu görürsem?'' diye korkuyordum ama doğru bir korku değil bu. Bana son zamanlarda üyelerden de mesaj geliyor neden kimse hpv testini yaptırmıyor diye İnsanlara ısrar edemiyorum tabii ki, maddiyatla da alakalı bir durum çünkü test de ucuz değil, ama korkunuz varsa korkmayın yaptırın ve sonra bizlerle bu güzek haberi paylaşın

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Moral sen oyle diyorsan o zaman oyledir. O zaman ahcc kullanmaya devam cok dogru yapiyorsun bende 8 ay kullanmayi planladim kendime 4. Ayim bitti cok faydasini gordum

Aryacim aynen dedigin gibi test yaptirmaya korkuyoruz ben mesela 8 ay ahcc kullanmadan asla test düşünmüyorum pozitif cikarsa moralim cok bozulur. Ama yaptiran arkadaslarimiz insallah paylasir bizimle biri negatif oldugunda herkes seviniyor bu grupta umut oluyo herkese

Durum
    Admin

Valla normalde şubat sonu-mart ayında alan arkadaşların 1 ay sonra negatif haberini alması lazım. Hadi en kötü ekim-kasım gibi diyelim. Ama siğilim çıkmıyor sanırım negatifim diyip henüz test yaptırmamış hali hazırda konuştuğum 2-3 kişi var. Siğil çıkmadığı ve negatif olunduğu için + ''ya hpv pozitifsem?'' korkusundan dolayı hpv genotipleme testleri her zaman gecikiyor. Ben de forumda eylülde yaptırıcam diyip ekimde yaptırmıştım sanırım

Durum
    Navicula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Aryacım ben de bir şey sormak istiyorum, ben ağustos başında başladım ahcc'ye temmuz ayında da tek bir tane siğilim vardı onu yaktırdım yenisi de çıkmadı bu süreçte. Bende 11ve 70 var tip olarak. Sence 6 ay sonra mı test yaptırmalıyım yoksa 8 ay devam edeyim mi ahcc'ye?

Bu Konu için Etiketler