Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 aydır değişiklik yok

Durum
    murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

3 aydır değişiklik yok

Arkadaşlar şuan yurtdişindayim.Haziran başında oluşumlar gördüm penisimde 2 tane.Hemen üroloji doktoruna gittim bunların kesinlikle hpv olmadıgını söyledi.Ama penis göbek arasindada 8 tane falan oluşum varmış sanırım ta ozamandan kalma.2 buçuk 3 aydir sayilarinda ve büyüklerinde bi değişiklik yok(her gün kontrol ediyorum).Tam teşhis 1 ay sonra gerçekleşecek ama hpv dısında bir sey olma olasılıgıda yok cunku gitmiyolar.O yüzden hpv oldugumu varsasiyorum.Sorum şu sayıların aynı kalması ve büyüklükleri aynı kalmasıbu iyi bir şeymi tedavi sürecini kolay hale getirirdi?mesela koter veya kriyo yaptirdıktan sonra herkes daha fazla çıkmasından şikayet ediyo bende öle bi durum olabilirmi sonucta uzun süredir stabil

Durum
    Susano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: 3 aydır değişiklik yok

Alıntı murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şuan yurtdişindayim.Haziran başında oluşumlar gördüm penisimde 2 tane.Hemen üroloji doktoruna gittim bunların kesinlikle hpv olmadıgını söyledi.Ama penis göbek arasindada 8 tane falan oluşum varmış sanırım ta ozamandan kalma.2 buçuk 3 aydir sayilarinda ve büyüklerinde bi değişiklik yok(her gün kontrol ediyorum).Tam teşhis 1 ay sonra gerçekleşecek ama hpv dısında bir sey olma olasılıgıda yok cunku gitmiyolar.O yüzden hpv oldugumu varsasiyorum.Sorum şu sayıların aynı kalması ve büyüklükleri aynı kalmasıbu iyi bir şeymi tedavi sürecini kolay hale getirirdi?mesela koter veya kriyo yaptirdıktan sonra herkes daha fazla çıkmasından şikayet ediyo bende öle bi durum olabilirmi sonucta uzun süredir stabil
    Oyle bir sey yok ben de erkegim ve tip 51 tasiyorum. Benimde minik ve stabildi 2 haftada bir kontrole gideceksin zaten ama oyle 1 seneden erken kurtulurum zannetme hayal kirikligina ugrarsin. Hpv testi yapilirken de iyi tutun ziplatiyorlar. Hayati sorgulamaya hosgeldin. Bir sey merak edersen yardimci olurum artik uzman oldum.

Durum
    murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Şahsen okadar korkmuyorum dostum ben.Ahcc kutularını aldım bile sigarayi alkolu bırakıyorum dönünce ilk işim tedaviye başlamak hedefimde 5-6 aya Hpv den kurtulmak.Ölüm kalım meselesi degil sadece cinsellikten uzak olcam biraz maliyetli olucak ama her aci insana tecrübe katar belkide hayat şeklimi değiştirmek icin bir şanstır bu bizim icin.Karamsar olmamanı ve en kısa zamanda kurtulmanı dilerim

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsen okadar korkmuyorum dostum ben.Ahcc kutularını aldım bile sigarayi alkolu bırakıyorum dönünce ilk işim tedaviye başlamak hedefimde 5-6 aya Hpv den kurtulmak.Ölüm kalım meselesi degil sadece cinsellikten uzak olcam biraz maliyetli olucak ama her aci insana tecrübe katar belkide hayat şeklimi değiştirmek icin bir şanstır bu bizim icin.Karamsar olmamanı ve en kısa zamanda kurtulmanı dilerim
    Ben de senin icin ayni sekilde diliyorum ama benim aldigim takviyeyi alan cok azdir.
    Berko Zinco 50mg Kapsül 24 saat arayla 1 adet.
    Prezema probiyotik 24 saat arayla 1 adet.
    Immuneks (plus olmayanindan) beta glukan 24 saat arayla 1 adet.
    Coledan - D oral damla 10ml/1şişe 24 saat arayla 4 damla.
    Ahcc 1000mg şase formu günde 3 adet.
    O kadar guvenme ben de 6 aya gecer saniyordum. Umarim bir an once kurtuluruz.

Durum
    Minnoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Aynı ve değişiklik göstermeden kalabiliyor. Erkek arkadasımın yıllardır sünnet derisi kalıntısı sandığı şeyler siğil cıktı

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Susano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de senin icin ayni sekilde diliyorum ama benim aldigim takviyeyi alan cok azdir.
    Berko Zinco 50mg Kapsül 24 saat arayla 1 adet.
    Prezema probiyotik 24 saat arayla 1 adet.
    Immuneks (plus olmayanindan) beta glukan 24 saat arayla 1 adet.
    Coledan - D oral damla 10ml/1şişe 24 saat arayla 4 damla.
    Ahcc 1000mg şase formu günde 3 adet.
    O kadar guvenme ben de 6 aya gecer saniyordum. Umarim bir an once kurtuluruz.
    Susano senin hpvde kacinci ayin ve ahccyi ne kadar zamandir kullaniyorsun

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Susano senin hpvde kacinci ayin ve ahccyi ne kadar zamandir kullaniyorsun
    8 ay diyebiliriz.

Durum
    achilles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bazen Son aşamalarda Bazı kişilerde bir iki siğil kalmasına rağmen siğiller düşüyor negatif oluyorlar çok duydum bu şekilde bazende görünmeden kalabiliyor ve geçmiyor hpv alanında uzman doktorlara gösterdiğimizde dahi gözden kaçıyor emin olamıyorlar acaba siğil mi diye bana soruyor yinede yakalım veya yakmayalım diyor anlam veremiyorum bazen galiba hpv viral yükü zayıflayınca artık pes ediyor bir iki kalesi kalsa bile savaşı kaybediyor ama bağışıklık sağlam olmadıkçada kalıyor ne biçim bi şey yahu bu

Bu Konu için Etiketler