Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 101 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV li hastalar nelerle beslenmeli

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: HPV li hastalar nelerle beslenmeli

ahaha ciddimisin arya

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahaha ciddimisin arya
    Eveet fotoğraf yükleyebiliyorsun, zoom yapıp flaşlı çek ve yükle.

Durum
    sfnyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    SF

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoğrafını çek, siteye yükle bakalım konsey yapıcaz siğil midir değil midir diye, ben simdiden siğil olmadığına ortaya 10 lira koyuyorum swh. (FAKİR OLDUĞU BELLİ OLDU)
    sigil degildir bencede ama oyleyse isigilin dayisindan bir adet cay agaci yagi..

Durum
    Moderatör

agsgsga @synyc hemen bir doğal çözüm önerisi getirdin teşekkürler

Durum
    dila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar. Az önce forumun başka bir konu başlığı altında yazmıştım. Aranıza yeni katıldım. 1 aydır içine girdiğim mücadelemde beslenme ile ilgili yaptıklarımı sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle çocukluğumda yaşadığım bazı sıkıntılardan ötürü lösemi olabileceğim endişesi ile Çapa tıp fakültesinde kurula girmiştim ve oradaki doktorlar bağışıklık sisteminin zayıf olduğunu söylemişler ve çok sağlıklı yaşamamı tembih etmişlerdi ancak büyüdükçe tabi ki hiç bir şeye dikkat etmedim. Ta ki bu virüsle tanışna kadar. Hayatımın düzeni değişmeye başladı. Başta beslenmem. Sabah aç karnına limonlu sucak su içiyorum. Kahvaltıda, organik yumurta ve peynir ancak vazgeçilmezim şu:
    2 yeşil tatlı sivri biber
    2 diş sarımsak
    Maydonoz
    Dereotu
    1 taze soğan,limon,elma sirkesi,zeytinyağı,kaya tuzu,az miktar kırmızı pul biber ile hazırladığım salatam
    Her gün bir havuç
    Hafta bir kaç meyve
    Her gün kahvaltıdan sonra bir çay kaşığı çörek otu çiğniyorum.
    Yemeklerimi az yağlı ve az salçalı yapıyorum ve haftada bir kaç kere kesinlikle tahıl tüketiyorum(örneğin akşam yemeğinin yanında mercimek salatası gibi)
    Her gün 2 fincan yeşil çay içiyorum. Tomurcuk olanından aldım. Ama demleme esaslarına dikkat etmek gerekiyormuş. Su içinde kaynatmayın. Önce su kaynasın. Bir fincanlık suyun içine bir çay kaşığı atın. 5 dk. Bekleyin. Sonrasında hemen tüketmeye bakın. Bu şekilde daha faydalı olduğu söyleniyor.
    Her gece bir bardak kefir. Henüz kendim mayalayamadım ama yakında ona da başlaycağım
    Bunların yanısıra imutor takviyesi, c vitamini takviyesi alıyorum.
    Şimdilik bunları uyguluyorum ve anlasığım kadarıyla siğillerim bir türlü büyümeye fırsat bulamıyor,evet yayıldılar o da benim jilet yapmam yüzündendi sanırım ama büyümüyorlar aksine bazen küçülüyorlar. Biraz uzun oldu sizlerin uygulamalarına da bakacağım

Durum
    Moderatör

Güzelmiş dila ve büyümemeside güzelmiş benimkiler büyümüştü de ama 1,5 2ay sonra dökülmeye baslamıstı ..hpv kişiden kişiye göre degişen bi hastalık sanıım bunu anlamıs oldum artık. İlk aylar hepimiz böle beslendik kendimi gördüm 😀 @arya sagolsun hepimizi bu konuda toparlamıstır canım benim 😊 Siğillerin yerine göre gecme süreside önemli bence ,,burdan siğil hikayenin devamını getirirsen seviniriz sevgiler..

Durum
    Moderatör

Birde zerdaçal tüketen varmı aramızda ? Tüketiyorsa nasıl tüketiyor ?

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı dila Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Az önce forumun başka bir konu başlığı altında yazmıştım. Aranıza yeni katıldım. 1 aydır içine girdiğim mücadelemde beslenme ile ilgili yaptıklarımı sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle çocukluğumda yaşadığım bazı sıkıntılardan ötürü lösemi olabileceğim endişesi ile Çapa tıp fakültesinde kurula girmiştim ve oradaki doktorlar bağışıklık sisteminin zayıf olduğunu söylemişler ve çok sağlıklı yaşamamı tembih etmişlerdi ancak büyüdükçe tabi ki hiç bir şeye dikkat etmedim. Ta ki bu virüsle tanışna kadar. Hayatımın düzeni değişmeye başladı. Başta beslenmem. Sabah aç karnına limonlu sucak su içiyorum. Kahvaltıda, organik yumurta ve peynir ancak vazgeçilmezim şu:
    2 yeşil tatlı sivri biber
    2 diş sarımsak
    Maydonoz
    Dereotu
    1 taze soğan,limon,elma sirkesi,zeytinyağı,kaya tuzu,az miktar kırmızı pul biber ile hazırladığım salatam
    Her gün bir havuç
    Hafta bir kaç meyve
    Her gün kahvaltıdan sonra bir çay kaşığı çörek otu çiğniyorum.
    Yemeklerimi az yağlı ve az salçalı yapıyorum ve haftada bir kaç kere kesinlikle tahıl tüketiyorum(örneğin akşam yemeğinin yanında mercimek salatası gibi)
    Her gün 2 fincan yeşil çay içiyorum. Tomurcuk olanından aldım. Ama demleme esaslarına dikkat etmek gerekiyormuş. Su içinde kaynatmayın. Önce su kaynasın. Bir fincanlık suyun içine bir çay kaşığı atın. 5 dk. Bekleyin. Sonrasında hemen tüketmeye bakın. Bu şekilde daha faydalı olduğu söyleniyor.
    Her gece bir bardak kefir. Henüz kendim mayalayamadım ama yakında ona da başlaycağım
    Bunların yanısıra imutor takviyesi, c vitamini takviyesi alıyorum.
    Şimdilik bunları uyguluyorum ve anlasığım kadarıyla siğillerim bir türlü büyümeye fırsat bulamıyor,evet yayıldılar o da benim jilet yapmam yüzündendi sanırım ama büyümüyorlar aksine bazen küçülüyorlar. Biraz uzun oldu sizlerin uygulamalarına da bakacağım

dila merhaba, siğillerini yaktırmadın sanırım doğal yollarla geçmesini mi bekliyorsun nasıl bir yol izliyorsun?

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bu arada arkadaşlar merhaba, ben henüz çok yeniyim aranızda. Beslenme konusunda; ben her gün 1 çay kaşığı karbonatı bir bardak su ile karıştırıp içiyorum. Araştırmalarıma göre oldukça faydalı.

Bunun yanısıra, her gün kefir içmeye özen gösteriyorum, akşamları çörek otlu yoğurt yiyorum. Her sabah İmmuneks hap alıyorum. Günde en az 1 fincan yeşil çay 1 fincan da ekinezya içmeye özen gösteriyorum.

Bunun dışında yeme şeklimi pek değiştirmedim günlük ne yiyorsam onları yiyorum. Alkol sigara zaten kullanmıyordum. Hepinize geçmiş olsun.

Durum
    Moderatör

Arkadaslar siğillerinizi bir an önce tedavi yoluna gidin bir sekilde koter kriyo vs dr leventürkün önerisi de bu yöndeydi ,,bu sitede cogu kişide aynısını yaptı cünkü siğiller cogalır ve cogalmaya meyilli seylerdir

Bu Konu için Etiketler