Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Teşhisi tam olarak hangi doktor koyacak ?

Durum
    Ozge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Teşhisi tam olarak hangi doktor koyacak ?

Merhaba arkadaşlar daha önce elimde ve genital bölgede çıkan siğilleri yaktırdım fakat sonra daha küçükte olsalar çıkmayı ihmal etmediler genital bölgede çok tekrarlamadı söndü ellerimde çıktı fakat bugün dudağımın kenarında ve ağzımın içinde gördüm emin değilim ama öyle bişey yoktu sanki ağzımın içinde üst dudak bağının biraz önünde bir parça ağız içindekinin teşhisini dermatoloji doktoru koyabilir mi yoksa kbb gitmem gerekir mi nette baktım böyle ağız boğaz akciğerler de falan da çıkmış akciğerlere falan gitmez demi saçmalıyorum ama çok gerildim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Teşhisi tam olarak hangi doktor koyacak ?

Ağızdaysa - KBB
    Genital Bölgedeyse - Dermatolog
    Vajinal Bölge kontrolü için - Jinekolog

Ayrıca evet saçmalıyorsun Akciğerinde bir şey çıkmayacak sakinleş Hpv'den dolayı paranoyak olanlar kulubüne girmişsin tebrikler

Durum
    Yeni Üye

Cevabın için teşekkür ederim arya.Dün gece yazdım bugün sabah hemen gidiyorum doktora 😀 bakalım sonuçları buradan yazarım

Durum
    Admin

Tamamdır beklemedeyiz güncelle bizi. Rica ederim

Durum
    Yeni Üye

Gittim sabah ağzımda üst dudak bağı ile olan yeri gösterdim evet var bir şey dedi ama ısırmış olabilirsin bazen o tarz şeylerden de çıkabiliyor tam olarak siğildir diyemem ama takibini yapalım dedi gittiğim doktor dermatoloji doktoruydu bu arada doktor,artık diyor ki her çıkan şeye direk gelme 😀 biraz bekle takip edelim eğer çoğalırsa yada büyürse tedavi edelim dedi. Hpv testi yaptırmadım daha hangi tipi taşıyorum onu bilmiyorum yakın zamanda onu yaptıracağım. Ben hiç bağışıklık destekleyici ürün kullanmamıştım ımmutor aldım burada diğer arkadaşlarında yaptığı gibi yeşil çayla da destekleyeceğim eğer sıkıntılı bir tip çıkarsa da ahcc ile desteklerim güzel sonuçlar alırız umarım hepimiz. Dün yaşadığım telaştan sonra bugün içim çok rahat,dışlanacak bir hastalık gibi duruyor benim çevremde kimseyle birşey paylaşamıyorum burada olmak ve birşeyleri paylaşmak çok güzel umarım ilerleyen dönemde herkese bir yararım dokunur.

Durum
    Admin

Burada paylaştığınız her şey, tıpkı senin gelip yazılarımızı okuduğun gibi, her yazı faydalı oluyor okuyucular ve üyeler için. Aslında hepiniz birer iyilik yapıyorsunuz biz de senle olmaktan dolayı mutluyuz.

Doktora katılıyorum. Ayrıca hpv adamı paranoyak yapıyor o yuzden küçük şeyleri kafana takıp büyütme. Her şeyi siğil sanmayın en önemlisi özellikle ağız gibi oldukça detaylı bir bölgede siğil sandığınız şeyler siğil olmayabilir, basit şeyler olabilir.

İşin komik tarafını söyleyeyim: Hepimiz dilimizin en arka kısmındaki tat dokularını ''ağızda siğil'' zannettik

O ana dek, en arka kısımdaki yuvarlak şeylerin tat dokusu olduğunu bilmediğimize yemin edebilirim hahaha ilk siğil sandığımızda oldukça korkutucuydu ve trajikomikti Son olarak, dert etme.

Bu Konu için Etiketler