Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv psikolojisi

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Red face Hpv psikolojisi

Siz de yolda gordugunuz kisilere bakinca acaba onlar da hpv gecirdi mi ya da su an hpv ve haberi yok diye düşunuyo musunuz ve yakin cevrenizden biri ile bunu paylasip destek aldiniz mi veya yakin cevrenizde hpv hikayesi olan var mi?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv psikolojisi

Düşünüyorum. O kadar çok hpvli var ki.

Sadece çevremdeki 5-6 kişi bu sitenin sahibi olduğumu biliyor. O arkadaşlarımdan biri 2 sene önce hpvden şüphelendiği için bana yazmıştı. Hpv çıkmadı allahtan.

Hatta size şöyle çok ilginç bir şey söyleyeyim. Ama kim olduğunu söylemeyeceğim:

Bilinen bir youtuber bir kişiyle tanışmıştım. Önceden bu kadar ünlü değildi 2 yıl kadar önce falan. Şimdi bayağı tanınıyor youtube'da. Bu kişiyle konuşurken bir şekilde konu web ile alakalı bir sohbete geldi, ben de bir web sitem olduğunu söyledim. Sağlık üzerine dedim geçtim ama iyice merak etti. Ben de peki diyim, açıkladım. Kimliğimi ifşa etmediğimi biliyorsunuz sizde ama açıkladım o kişiye sitenin ne ile ilgili olduğunu.

Kendisi ve sevgilisi bu hpv süreciyle uğraşıyorlardı o dönem ve sitenin benim olduğunu öğrenince şok oldu Ona sizlere aktardığım tavsiyeleri verdim. Fakat cinsel ilişkiye girmeye devam ediyorlardı. Şu an hpv den kurtuldular mı bilmiyorum, insanların özel hayatı diye ben de sormak istemedim. Sonra sonra zamanla koptuk, kendi dünyasını yarattı youtube'da. Öyle işte

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Vallahi ben de düşünüyorum. Sonra da diyorum ki hpv ise inşallah hemen iyileşir. Sürekli hpvliler için iyi dileklerde bulunuyorum. Önceden bazı durumlara duyarsızdım, duyarsızmışım şimdi onu farkediyorum.

Buarada arya ortaya resmen bi bomba attın benim de aklıma hep şey geliyor bide, acaba kardashian/jennerlarda hpvmidir

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz de yolda gordugunuz kisilere bakinca acaba onlar da hpv gecirdi mi ya da su an hpv ve haberi yok diye düşunuyo musunuz ve yakin cevrenizden biri ile bunu paylasip destek aldiniz mi veya yakin cevrenizde hpv hikayesi olan var mi?
    Grip kadar yaygın olduğunu düşününce herkesde bu virüs var ama haberleri yok diye diye içimi rahatlatıyorum
    Hiç kimseyle paylaşmadım kendi durumumu. İnsanlar böyle hastalıklardan korkar diye düşünüyorum.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bu arada benim annem ve kız kardeşim durumumu biliyorlar. Söyledim çünkü tek başına çok ağır bir yük. Artı bi de psikiyatristim biliyor onun dışında arkadaşlarıma ve akrabalarıma tabiiki de söylemedim. Bide bana bulaştıran kişi biliyor ama umru bile değil gerizekalının ve hala onunla bununla dusup kalktigini duyuyorum vallahi kizlara diyesim geliyor ondan uzak durun diye ama inanmazlar kiskaniyor iftira atiyor falan derler. Cunku benim ilk iliskim olmasina ragmen adam donup bana benden bulasmamistir demisti..

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ailem biliyor, bi kac kiz arkadasim biliyor, psikiyatristim biliyor. Hepsi destek oluyorlar cunku tek basina bunun psikolojisi cok agir..
    bu arada etraftaki insanlara bakarken benimde aklimdan hpv midir sorusu geciyor artik. Eskiden sanki kimse degl bitek ben hpvym gibi geliyordu ne guzel onlar hpv degl diye imrenerek bakiyordum. Smdi herkesn olabilecegi ama haberlerinin olmadigi yonunde dusunuyorum. Hpv farkindaligina varmak insani geriyor eskiden cok rahattim. Simdi hpv olmasam bile artik biriyle iliskiye giremem heralde.. korunmali dahi olsa yapamam gibime geliyor. Cok korkuyorum. Bundan sonra sadece evlenince 😂

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Arya cok fena bir bomba attin�� kimler acaba baya merak ettim eh eh cok şükür yalniz degiliz cogu kiside varmis

Durum
    Admin

Arya cok fena bir bomba attin�� kimler acaba baya merak ettim eh eh cok şükür yalniz degiliz cogu kiside varmis
    Ahahaha

Hahaha bir psikolog arkadaşım da bana hpv sürecini danışmıştı. Yine youtube'da tanınan bir psikolog olduğunu söyleyebilirim ''Bana gelen danışanım hpv, nasıl bir hastalık bu, süreç nasıl, en kötü ihtimal nedir?'' falan diye. Ben de ona en kötü ihtimalleri, gerçekleşmesi muhtemel şeyleri söylemiştim. Muhtemelen hastasını iyi yönde telkin etmek istedi

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Arya sende beni bir cok konuda rahatlattin ve bu konuda cogu doktordan bilgilisin nisanlim da hemşir ona da dermatolog arkadasi bu hastalik gencken bende de vardi kafaya takma geciyo bunlar demis

Durum
    Admin

Arya sende beni bir cok konuda rahatlattin ve bu konuda cogu doktordan bilgilisin nisanlim da hemşir ona da dermatolog arkadasi bu hastalik gencken bende de vardi kafaya takma geciyo bunlar demis
    Elbet bir zaman geçecek ama savaşmalılar virüsle, yani henüz vücudundan hpv'yi atamayanlar. Savaşmadan, kendine iyi bakmadan, bağışıklığını yükseltmeden, siğilleri zamanında tedavi ettirmeden olmaz. Epey uğraştırır. 4-5 yıldır bu virüsü taşıyorum diyenlerin sayısı çok az değil. 10 yıl diyen çok az ancak 4-5 yıl da yabana atılır bir süre değil. Ama bir gün geçecek tabii ki.

Bu Konu için Etiketler