Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tedaviye baslayali tam 1 yil oldu

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Tedaviye baslayali tam 1 yil oldu

Merhaba bugun tam 1 yıl oldu hpv tedavime baslayali ve 1.5 yil oldu hpv olali benim icin o kadar zor bir süreç oldu ki anlatamam ama beni en iyi siz anlarsiniz 2018 agustos basi kriyo ile basladim tedaviye ama fayda etmedi. 5 eylul 2018 de bütün sigillerden koterle kurtuldum aralik ayina kadar da tek tük nüks etti şu an makat bölgemde koter izleri var kalıcı bi iz biliyorum deri katlantisi şeklinde hatira kaldi bana ama inanin hic umursamiyorum orayi izleri yeter ki bir daha cikmasin.bu surede yesil cay propolis elma sirkesi kullandim 3 ay propolis kullandim elma sirkesi ve yesilcay hala kullaniyorum uzun lafin kisasi
    2018 martta hpv kaptim 2018 agustos da tedaviye basladim 2018 aralik da hic siğil çikmadi ve 2019 ocak ayından beri tek bir siğil çikmadi çok şükür 7 ay bitti sayilir 8. Ayima girecem siğilsizim hissediyorum bittiğini negatif olduğumu Bundan sonraki sureçte sadece yesilcay icecem. Siğilsiz 1 yılım dolunca burdan sizlere müjde edicem. Siz de bunun gececegine bitecegine inanin ve yipratmayin kendinizi ve paranoya yapmayin internette yazilanlari okumayin yakin zamanda evlencem bu arada hpv kaptigim kisi ile onun da sigilleri gecti o hic takmadi belki de hemşir olduğu icindir. Sadece bir kac kere kriyo yaptirdi ve butun siğilleri düştü. bana şans dileyin lutfen iyiki sizi tanimisim. Bana ozelden yazarsaniz her konuda yardimci olmaya caliscam sizlere. Arya Bu Arada gercek bir lidersin Sen!

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Tedaviye baslayali tam 1 yil oldu

Kbr, umarım bu ay da ve diger günlerin de siğilsiz geçer çok teşekkürler

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Canim evlenecegin kisi ile bu 1,5 yil sure icinde tekrar surtunmeyle de olsa iliski yasadiniz mi ? Sen hpv iken yani .

Bide o da hpv bliyorsun simdi diyelmki sen negatif oldun ama o hala olamadi evlendiniz iliskiye girdiğinizde sende tekrar nuks eder mi? Veya tekrardan ayni tip bulasir mi acaba?

Arya bu konuda seninde fikrini merak ediyorum

(Yazar bi onceki yazisinda 'kafaya takmayalim yeaa doktor her turlu geciyor dedi biz abartiyoruz hep' demisti &#128514

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Birlikte olmadim evlenince baksir ile korunarak prezervatif ile birlikte olcaz negatif olana kadar Bu sekilde Bu risk ortadan kalkmis olcak canim

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Bu konulari donup aktarip dusunmek beni o kadar yipratti ki şuna kanaat getirdim bir cok evli insan Bu durumu yasiyo hatta cocuk sahibi dahi oluyorlar ikimiz de tedavi olduktan sonra tek esli olursak Bu risk ortadan kalkar ki zaten onda lezyon olmadigi surece bulas daha az oluyo cogu doktor a sordum bunu cok dusuk ihtimal normal hayatini yasa korunarak dedi

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Çok geçmiş olsun umarım birdaha hiç nüks yaşamazsınız. Sağlıklı günler diliyorum

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Çok gecmiş olsun cok sevindim, bence de negatif oldunuz Peki bu süreçte hiç hpv tiplemesi yapıldı mı? Test yaptıracak mısın peki negatif olduğuna emin olmak için? Son olarakkk hpv ile beraber akıntı sorunu da başladı mı?

Durum
    Özel Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konulari donup aktarip dusunmek beni o kadar yipratti ki şuna kanaat getirdim bir cok evli insan Bu durumu yasiyo hatta cocuk sahibi dahi oluyorlar ikimiz de tedavi olduktan sonra tek esli olursak Bu risk ortadan kalkar ki zaten onda lezyon olmadigi surece bulas daha az oluyo cogu doktor a sordum bunu cok dusuk ihtimal normal hayatini yasa korunarak dedi
    Aynen cok mantikli ya benim erkek arkadasimda da sigil yok hic olmadi sadece bende çıktı o yuzden ben gecmisimde de kapmis olabilirim diye dusunuyorum. Ama o durumda bile erkek arkadasima her halukarda bulasti ve o hala sigil cikartmiyor. Smdi bende negatif olmayi bekliyorum ama olduktan sonra iliskiye girersek iste tekrar bulasir mi bana diye endiseleniyorum cunku o belkide daha negatif olmamis olacak

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Canim ya senden benden daha paranoyak missin rahat ol canim ya ona bakarsan baska biri ciksa karsina belki onda da tip 16 18 olcak belirti vermedigi icin bilmeyeceksiniz bunun kimse garantisini veremez ama Boyle ayrintili dusunursen saglikli olmaz basit mantikla onda aylarca birsey cikmadiysa ozellikle 9 ay falan o zaman rahat ol dusunme acaba vardir bisey diye çünkü insan dusundukce benim gibi kıl kökünu sivilceyi siğil sanip kahroluyo ama oyle degil iste ah Bu beynimiz resmen o bizi mahfetti hpv degil

Durum
    Özel Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canim ya senden benden daha paranoyak missin rahat ol canim ya ona bakarsan baska biri ciksa karsina belki onda da tip 16 18 olcak belirti vermedigi icin bilmeyeceksiniz bunun kimse garantisini veremez ama Boyle ayrintili dusunursen saglikli olmaz basit mantikla onda aylarca birsey cikmadiysa ozellikle 9 ay falan o zaman rahat ol dusunme acaba vardir bisey diye çünkü insan dusundukce benim gibi kıl kökünu sivilceyi siğil sanip kahroluyo ama oyle degil iste ah Bu beynimiz resmen o bizi mahfetti hpv degil
    Zaten benden baskasiyla olmadigina eminim ben negatif olsam ama onun bünyesinde hala kalsa bile ayni virüs tekrar bana gecmez heralde

Bu Konu için Etiketler