Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tedaviye baslayali tam 1 yil oldu

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Tedaviye baslayali tam 1 yil oldu

Iste bunun garantisini veremeyiz canim yanlis anlama Ben ornek verdim sadece ama sende cok ayrtinti dusunuyorsun

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten benden baskasiyla olmadigina eminim ben negatif olsam ama onun bünyesinde hala kalsa bile ayni virüs tekrar bana gecmez heralde
    Tabiiki de geçebilir. Hpv pozitif biri ile birlikte olursan tekrar bulaş olabilir. Aşı için bile yüzde yüz koruyuculuğu yok diyor kimi araştırmalar. Kendinizi riske atmayın arkadaşlar.

Durum
    Özel Üye

Ayrıca prezervatif de hpvye karsı yüzde yüz koruma saglamıyor biliyorsunuz ki... ben negatif oldum o pozitif, korunarak ilişkiye girseniz de dikkatli olun derim.

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca prezervatif de hpvye karsı yüzde yüz koruma saglamıyor biliyorsunuz ki... ben negatif oldum o pozitif, korunarak ilişkiye girseniz de dikkatli olun derim.
    Virus vucuttan atildigi icin tekrar gecme ihtimali o yuzden vardir demi

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiiki de geçebilir. Hpv pozitif biri ile birlikte olursan tekrar bulaş olabilir. Aşı için bile yüzde yüz koruyuculuğu yok diyor kimi araştırmalar. Kendinizi riske atmayın arkadaşlar.
    Ama soyle birsey var benden ona gecti hpv yani benim virusumu tasiyor ve sigil cikartmiyor sonra ben negatif olduktan sonra yine ayni virusle karsilastigimda vucudum bu virüse bagisiklik kazanmis olmazmi zaten onu yenmisim ben. Bide sigilsiz hani ihtimal daha dusuk

Durum
    Özel Üye

Ama soyle birsey var benden ona gecti hpv yani benim virusumu tasiyor ve sigil cikartmiyor sonra ben negatif olduktan sonra yine ayni virusle karsilastigimda vucudum bu virüse bagisiklik kazanmis olmazmi zaten onu yenmisim ben. Bide sigilsiz hani ihtimal daha dusuk
    Aryanın doktorlara sorduğu soruların cevaplarını bi tekrardan okuyun orda vardı galiba bu sorulara cevap. Ben aynı türü tekrardan kapabiliyoruz diye biliyorum. Yine de siz bilirsiniz nasıl istiyorsanız öyle yapın

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Canim evlenecegin kisi ile bu 1,5 yil sure icinde tekrar surtunmeyle de olsa iliski yasadiniz mi ? Sen hpv iken yani .

Bide o da hpv bliyorsun simdi diyelmki sen negatif oldun ama o hala olamadi evlendiniz iliskiye girdiğinizde sende tekrar nuks eder mi? Veya tekrardan ayni tip bulasir mi acaba?

Arya bu konuda seninde fikrini merak ediyorum

(Yazar bi onceki yazisinda 'kafaya takmayalim yeaa doktor her turlu geciyor dedi biz abartiyoruz hep' demisti &#128514
    Nevra hanımda bu konuda pinpon etkisi olur demişti, aynı dusunuyorum ben de yani tekrar bulasır bence.

Durum
    Niloya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Malesef tekrar bulas oluyormus bagısıklık kazandın dıye bırsey yok kı bu vırus bulasırken bıle tıp degıstırebılıyor

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Bulasirken nasil tip degistiriyo mesela tip 6 iken virus bulasirken dur şuna tip 18 olarak mi geçeyim diyo Ben tip degistirme olayini anlamadim. Ya da mesela bende iki tip var biri uykuda digeri uyanik uykuda olan tip karsiya gecip uyaninca mi tip degistirmis oluyo

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Arya, nevra hanim eger siğil yoksa bulasicilik %2 falan demisti ama degil mi yani ikimiz de fiks 1 yil siğilsiz olursak Bu problem ortadan kalkar mi

Bu Konu için Etiketler