Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Iç tarafta siğil oluşumu

Durum
    sules - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Iç tarafta siğil oluşumu

Selamlar herkese,

Bende henüz yeni HPV teşhisi konmuş biri olarak aranıza yeni katıldım. Öncellikle buradaki herkes harika! Kendimi çok kötü hissettiğimde yaşadıklarınızı okumak çok iç rahatlatıyor ve umut veriyor

Konuya gelecek olursam; ben henüz siğillerimi yaktırmadım, tiplendirme, smear testi falan da olmadım henüz. Fakat muayenede iç bölgedeki siğillerime teşhis kondu. Aranızda iç tarafta siğil çıkarıp süreci nasıl geçirdiğinden bahsedecek biri varsa süper olur çünkü genelde dış tarafta çıkan siğiller hakkında bilgiler bulabildim. Bir de doktorum yavaş artacağını henüz acele bir durum olmadığını söylese de (başka sebeplerden ötürü), gözlemlediğim hızlı bir artış olması yönünde. Anlayacağınız doktorumla konuşmama rağmen kafalar biraz karışık Siz neler yaptınız, süreç nasıldı bahsedecek biri olursa çok sevinirim.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Iç tarafta siğil oluşumu

Geçmiş olsun. Aramıza hoşgeldin. Umarım bir an önce iyileşirsin.

Durum
    Sevim62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı sules Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese,

Bende henüz yeni HPV teşhisi konmuş biri olarak aranıza yeni katıldım. Öncellikle buradaki herkes harika! Kendimi çok kötü hissettiğimde yaşadıklarınızı okumak çok iç rahatlatıyor ve umut veriyor

Konuya gelecek olursam; ben henüz siğillerimi yaktırmadım, tiplendirme, smear testi falan da olmadım henüz. Fakat muayenede iç bölgedeki siğillerime teşhis kondu. Aranızda iç tarafta siğil çıkarıp süreci nasıl geçirdiğinden bahsedecek biri varsa süper olur çünkü genelde dış tarafta çıkan siğiller hakkında bilgiler bulabildim. Bir de doktorum yavaş artacağını henüz acele bir durum olmadığını söylese de (başka sebeplerden ötürü), gözlemlediğim hızlı bir artış olması yönünde. Anlayacağınız doktorumla konuşmama rağmen kafalar biraz karışık Siz neler yaptınız, süreç nasıldı bahsedecek biri olursa çok sevinirim.
    Merhaba tiplendirme yapmayı düşünüyor musun?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Selamlar iç tarafta siğilim çıkmıştı doktor koterizasyonla yaktı ve bir daha çıkmadı en son muayanede de herhangi bir şey görülmedi (hpv negatifim )

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Iç taraftaki siğil yakildiktan sonra nüks oranı dış kısma göre daha az diye biliyorum.

Durum
    Yeni Üye

Elbette, sadece bu işlemler maalesef biraz pahalı bu yüzden süreç biraz uzadı en kısa sürede yaptıracağım.

Durum
    Yeni Üye

umarım benim de çıkmaya devam etmez kendimi sürekli bir daha çıkmaz diye düşünmeye odaklıyorum. Evrene pozitif enerji

Durum
    Yeni Üye

Umarım öyle olur çünkü nüks etmesi gerçekten moral bozucu olacaktır

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben cikartmistim vajina icinde sigil. Koter olma sansim da yoktu mecburen kendim verrutolle yaktim. Sonra enfeksiyon kaptirmadan surekli antibiyotik kremlerle destekleyerek iyilesmesini sagladm. Zaten ic kisim cabuk iyilesiyo disa oranla bide aci hissi olmuyo. Ama hic bi doktor bu yontemi tavsiye etmez. Ben dedigim gibi mecbur kaldim gittikce artiyordu daha derinlere gitmesini engellemek icin yaptim. Koter olursunuz siz hepsini yakarlar. Bidaha cikarsa tek tuk verrutolle kendiniz de yakabilirsiniz her seferinde koter sansimiz olmayabiliyor. Kriyoyu da ben yetersiz buluyorum benim sigillerimi dusurmemisti kriyo

Durum
    Yeni Üye

bana doktorum yakma işlemi yapacağını söyledi ve uyutacağını da. ben ona sorduğumda iç bölgede olmasının daha tehlikeli olduğundan bahsetti. O yüzden biraz endişe ettim ama senin durumun da zormuş bende derinlere gitmesinden çok endişeleniyorum

Bu Konu için Etiketler