Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir profesörle görüştüm

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Bir profesörle görüştüm

Ya sanirim bu doktor bisey yapmasan bile 2 yil icinde vucudun bunu atacak demek istiyor ama bizim icin 2 yil bile cok ne kadr erken atabilirsek o kadar iyi diye dusunuyoruz. Ben o 3 4 sigilimi kendim verrutolle yakicam bisey yapma dedi diye oylece birakmiycam ben rahat etmiyorum zaten. Ahcc zaten kullaniyorum faydasini da gordum belki sart degildir o kadar ama zaman konusunda kisalttigini dusunuyorum. O kadar heves ettim uni hastanesi uzerimde herseyi deneyecekler diye bi asitikasit bile yapmadi yaa tutturamiyorsun ki illada istiyorum diye iste ozel degil merak ediyordum gozle görülmeyen var mi diye

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merve kuzum yani bi olayı yokmus. Herhangi bir doktora gitsen seni daha cok rahatlatırdı. 2 yıla vücudun atacak olayını ezberlemişler ancak bu konuda yapılan istatistik ve arastırmaları hiç okumuslar mı? Ben inceledim. 2 yılda düşük riskli tipler daha çok vücudunda atabiliyor. 3-4 yılda yuksek riskli ve direncli tipler atabiliyor. Ama benim asıl kafaya taktıgım şu, kanser riski yuksek bir tipe sahip kadın 4 yıl boyunca öylece geçmesini bekleyecek mi? Hadi bekledi.. e rahminde cin olusumu olacak? Tip yüksek cunku.. e leep yapıldı falan yani durduk yere hiçbir sey yapılmadan kadının hayatı karardı bana bu sebeple de sacma geliyor. Zaten hepimiz bunu vücuttan atacagız bir gün biliyoruz ama 2 yıl-3 yıl bununla yasamak istemiyoruz ve cidden bizi bizden baska kimse anlamıyor bir doktor dahi.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merve kuzum yani bi olayı yokmus. Herhangi bir doktora gitsen seni daha cok rahatlatırdı. 2 yıla vücudun atacak olayını ezberlemişler ancak bu konuda yapılan istatistik ve arastırmaları hiç okumuslar mı? Ben inceledim. 2 yılda düşük riskli tipler daha çok vücudunda atabiliyor. 3-4 yılda yuksek riskli ve direncli tipler atabiliyor. Ama benim asıl kafaya taktıgım şu, kanser riski yuksek bir tipe sahip kadın 4 yıl boyunca öylece geçmesini bekleyecek mi? Hadi bekledi.. e rahminde cin olusumu olacak? Tip yüksek cunku.. e leep yapıldı falan yani durduk yere hiçbir sey yapılmadan kadının hayatı karardı bana gu sebeple de sacma geliyor. Zaten hepimiz bunu vücuttan atacagız bir gün biliyoruz ama 2 yıl-3 yıl bununla yasamak istemiyoruz ve cidden bizi bizden baska kimse anlamıyor bir doktor dahi.
    Bencede katiliyorum onlar alismislar bu vakalara onemsemeyin vucut atiyor zaten diyolar ama bizim icin bu cok onemli 1 yil bile hpv kalmak psikolojik anlamda çok yipratici. Dedigin gibi cin olustu o sekilde bekleyelm demek de sacma ya gerilemezse ne olacak ? Tamam hakli olablir belki cok buyutulecek bisey olmayabilir vucut kendi kendine de atabilir ama biz bunu akisina bırakamıyoruz. Yasayan psikolojisiyle dusunmuyorlar hiç

Durum
    ahkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

sigil her zaman artmıyor çoğalmıyor arkadaşlar bu şekilde doktora güvenme demek veya rahat demek bence yanlış kişiden kişiye değişiyor ben hic 1 tane sigilimin aylar sonra bile çoğaldığını görmedim
    bu sefer insanlarin doktora olan inancida gidiyor

Durum
    Özel Üye

Alıntı ahkader Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sigil her zaman artmıyor çoğalmıyor arkadaşlar bu şekilde doktora güvenme demek veya rahat demek bence yanlış kişiden kişiye değişiyor ben hic 1 tane sigilimin aylar sonra bile çoğaldığını görmedim
    bu sefer insanlarin doktora olan inancida gidiyor
    Sigilin cogalmadigina katiliyorum ilerleyen evrelerde durup kaliyo bi kac tane ben simdi o durumdayım doktor o yuzden birsey yapma artmiyorsa dedi.

Durum
    ahkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

bence bekleme bir kac tane varsa bunları yaktır için rahat etmiş olur sadece ben çoğalma kısmına yorum yapmak istedim
    ama o sigil orda durdukça ve sen birsey kullanmadığın sürece geçmiycek sirke gibi
    sadece orda dursa bile çoğalmayabiliyor ve ya

Durum
    Özel Üye

Alıntı ahkader Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence bekleme bir kac tane varsa bunları yaktır için rahat etmiş olur sadece ben çoğalma kısmına yorum yapmak istedim
    ama o sigil orda durdukça ve sen birsey kullanmadığın sürece geçmiycek sirke gibi
    sadece orda dursa bile çoğalmayabiliyor ve ya
    Verrutolle kendim yakicam canim doktor bunlar sigil bile olmayabilir dedi kotere almadi. 3 farkli kadin dogumcu bide sigil olmayabilir yorumunu yapti hatta direk 2si sigil degil dediler bitek prof. Sigil olabilir dedi. Bu yuzden koter yapmiyolar ama ben yinede verrutolle yakicam kendim

Durum
    BluePhoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

30 yasinin ustundekiler ne yapsin. Neyse en kotu 30 yasin altindakiler kurtuluyomus bu da bisey. Bence hicbisey yapmadan beklemek anlamsiz. Yas 30a gelecek, sonra da "yasin 30u gecmis bagisikligin eskisi gibi guclu degil" muhabbeti baslar. Ama dogruya dogru 30 yas altinda bagisiklik daha guclu.

Durum
    Dertlihpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

3 yıldır bu rahatsızlıklar uğraşıyorum ve neredeyse 1. 5yıl olacak hasta olmuyorum nezle grip vs. Bağısıklıgım yerinde ee neden atmadım daha? Cünkü bu siğiller bulasıcı siğilin temas ettiği alanda cıkıyor.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Not: 1 veya 2 siğiliniz varsa elma sirkesi ile de siğilinizi kendiniz yok edebilirsiniz

@Dertlihpv, doğru söylüyorsun. Bir kere öncelikle doktorların söylediği şu 1 yıla veya 2 yıla atarsın vücudundan lafını unutmamız önemli. Nasıl olsa 1 yıl sonra gidecek diye düşünüp bir şey yapmamak olmaz. Bağışıklığın için neler yapıyorsun? Ekstra güçlendirmek için mesela? Tabii hpv tipin de dirençli olabilir onun da etkisi vardır ancak beslenme düzenin-uyku düzenin nasıl? Çok şekerli mi besleniyorsun tatlı çok yiyor musun? Şeker fazla miktarda alındığında hpv dostu oluyor o yüzden bu dönem tatlı-pasta türü ürünleri bir miktar azaltmada yarar var? Ekstra bir takviye kullanmayıp çok alkol-sigara tüketmen var mı?

Bu Konu için Etiketler