Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc ve Ağızda HPV iyileşmesi

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahcc ve Ağızda HPV iyileşmesi

Merhaba arkadaşlar, beni ilk üye olduğum zamanlardan tanıyanlar bilir bende hpv tip 16 var ve ben ağzımda olduğundan da şüpheleniyordum çünkü oral ilişkim olmuştu. Ağzımda süregelen yakınmalarım vardı. En çok da ağız içinde acı bi tat ve yanma hissi beni mahvediyordu. Artık rahim ağzındaki cin1imi takmaz olmuştum çünkü düşünecek olursak onun tedavisi mümkün fakat ağız daha tehlikeli..

Herneyse geleyim esas konuma. Ben 4 aydır ahcc kullanıyorum ve bu ay farkettim ki neredeyse ağız içinde hiçbir şikayetim yok. Beni rahatsız eden o acı tat ve yanmadan eser yok! Kasım ayında kolposkopik muayene olacağım tekrardan, ozaman ağzıma da hpv testi yaptıracağım. Bu bir tesadüf mü bilmiyorum ama sanmıyorum da...

Demek istediğim ahcc gerçekten bağışıklığımı güçlendiriyor ki vücudum git gide bu virüsü yeniyor. Açıkçası herkes gibi ben de kanser olmak istemiyorum ve ennnn tehlikeli tipe sahibim bu nedenle bu beni çok korkutuyor. Ilerleyen aylarda da gelişmeleri sizinle paylaşacağım. Yorumlarınızı, düşüncelerinizi bekliyorum. Eğer dr.medusa da bu yazıyı okursa onun da düşüncelerini okumak isterim sevgiler, çoküzgün (artık değil)

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Ahcc ve Ağızda HPV iyileşmesi

Bence negatif olmus olabilirsin . Agzindaki tat degisikligi falan da psikolojik bence

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, beni ilk üye olduğum zamanlardan tanıyanlar bilir bende hpv tip 16 var ve ben ağzımda olduğundan da şüpheleniyordum çünkü oral ilişkim olmuştu. Ağzımda süregelen yakınmalarım vardı. En çok da ağız içinde acı bi tat ve yanma hissi beni mahvediyordu. Artık rahim ağzındaki cin1imi takmaz olmuştum çünkü düşünecek olursak onun tedavisi mümkün fakat ağız daha tehlikeli..

Herneyse geleyim esas konuma. Ben 4 aydır ahcc kullanıyorum ve bu ay farkettim ki neredeyse ağız içinde hiçbir şikayetim yok. Beni rahatsız eden o acı tat ve yanmadan eser yok! Kasım ayında kolposkopik muayene olacağım tekrardan, ozaman ağzıma da hpv testi yaptıracağım. Bu bir tesadüf mü bilmiyorum ama sanmıyorum da...

Demek istediğim ahcc gerçekten bağışıklığımı güçlendiriyor ki vücudum git gide bu virüsü yeniyor. Açıkçası herkes gibi ben de kanser olmak istemiyorum ve ennnn tehlikeli tipe sahibim bu nedenle bu beni çok korkutuyor. Ilerleyen aylarda da gelişmeleri sizinle paylaşacağım. Yorumlarınızı, düşüncelerinizi bekliyorum. Eğer dr.medusa da bu yazıyı okursa onun da düşüncelerini okumak isterim sevgiler, çoküzgün (artık değil)
    Canım selamlar Bana ara ara bahsediyordun zaten bu durumuna hakim sayılırım. Zamanla ağız içi şikayetinin olmaması güzel eğer gerçekten oral yolla/ağızda hpv taşıyorsan bu gelişim muhteşem! Ama bu bir kuruntu da olabilir olmayadabilir tabi ancak ağız yapısı karışık bir yapı sende biliyorsun. Gerçi, neyi kuruntu edip etmemen gerektiğini burda bizlerle öğrenmişsindir, hepimiz zamanla öğrenmeye başladık çünkü hpv paranoya yaptığı için

Bir baktır, sonucu buraya yazarsın genital bölgedeki hpv yi de atlatacagına inanıyorum en zor gruptasın sen de biliyorsun tip 16-tip18-tip31-tip51 bunlar dirençli tipler bayağı. Ama aşacağını biliyorum 6 ay değil, 8 ayda aşarsın ama aşarsın!

Durum
    Özel Üye

Maddi durumum el verdikçe ben bu ahccyi bırakmam. Sana demiştim aryacım daha önce de.. çunku herseyin başı sağlık ve bunun için de bağışıklık çok önemli

Durum
    Özel Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence negatif olmus olabilirsin . Agzindaki tat degisikligi falan da psikolojik bence
    Inşallah canım. Aynen dediğin gibi de olabilir

Bu Konu için Etiketler