Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv (Doktor Arşivi)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Hpv (Doktor Arşivi)

Merhabalar,

Hem foruma yeni üye olan hem de okuyucu olan ve hali hazırda üye olan arkadaşlarımız için hpv konusunda gittiğiniz doktorlar ve deneyimlerinizi yazarak fikir alışverişi yapalım diyorum.
    Ama şehir belirtelim ki faydalanan arkadaşlar buna göre karar versin

Ben başlıyorum:

İstanbul - Bülent Tekin (Leep konizasyon konusunda ilgili ve bilgili bir hocamız, bilgi vermekten konuşmaktan çekinmiyor iyi bir doktor)
    İstanbul - Kamer Tezer Özer (Rahim ağzı-leep konizasyon konusunda başarılı bir hoca, hastayla empati yapıyor gayet iyi)
    İstanbul - Billur Küpelioğlu (direkt hpv değil ama muayane için gittim iyi biriydi eli yumuşak)
    İstanbul - Kiarash Ashrafi (Cilt doktoru -dematolog) - Çok memnun kaldım bütün siğillerimi çoğunlukla o dondurdu.

Sizlerde bu şekilde yazarsanız çok sevinirim arkadaşlar

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv (Doktor Arşivi)

Adanada Hüsnü Çelik ve Ahmet Barış Güzel bu konuda oldukça iyidir. Varsa adanalı bakanlar, mutlaka bu doktorlara gitsinler

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Van da Yavuz Yeşilova var dermatolog cok iyi bir doktor koterle geri dönüşü olmayan izler bıraksa da 3 ay da bitirdi siğillerimi diyebilirim

Durum
    Admin

Çok teşekkürler gençler böyle arşiv yapalım güzel olur. Diğer üyeler de yazarsa çok mutlu olurum

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hacettepede murat gültekin oldukça ilgili

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Koç üniversitesi Hastanesi; Doğan Vatansever
    Ben böyle bi insan evladı görmedim,geç doktoru..

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Çoküzgün said:
    31.Temmuz.2019 17:52
    Adanada Hüsnü Çelik ve Ahmet Barış Güzel bu konuda oldukça iyidir. Varsa adanalı bakanlar, mutlaka bu doktorlara gitsinler

Bende hataydayim. Peki bu doktorlar vajina ici siğilleri yakıyorlar mi?

Durum
    ancient - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İzmir- feyza ağaca güler, tatlı anlayışlı bi kadın. psikolojik olarak beni çok destekledi. işinde de iyi olduğunu düşünüyorum

Durum
    Admin

Süper arkadaşlar, burayı doktor önerisiyle dolduralım. Yeni gelen arkadaşlar için alternatif olur.

Ben de yeni doktorumun ismini yazayım. ''Tolga Taşçı-İstanbul'' iyidir, profesyonel biri.

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba, ben az önce üye oldum fakat soru oluşturma kısmını bulamadığım için buraya yazıyorum, 4 aydır ilişkiye girmiyorum cybhların tamamı negatif ve gözle görülebilen belirgin bir siğil görmedim şuana kadar hiç, 21 yaşında bir erkeğim. Cybh testlerinu olduktan sonra mavilabtan ayrilirken, bu konuda olmadığım başka test kaldımı diye sorduğumda sadece hpv testi kaldı dediler bende o an yaptırmak istemedim hem biraz kendim araştırayım hem de öğrenciyim zaten diğer testlere harcadım tüm parayı neyse sizce ne yapmalıyım ? 2 doktor ile mailleştim biri Süleyman Engin Akhan diğeri Eser Ağar, Süleyman Bey mailinde ( ben kendisine bundan sonra tek eşli hayat yaşamayı istiyorum eşime bulaştırmaktan korkuyorum diye yazmıştım) ilk 8 ayda siğil çıkma olasılığı çok yüksek ama esas yuksek olan hpv kapmış olsan bile siğil çıkmamış olması, temizlenme süresi zararsiz tiplerde ortalama 9 ay tehlikeli tiplerde ortalama 17 aydır, 21 yaşındasın hayat öyle tek eşli gitmez mutlaka korun yazdı, Eser Bey ise HPV DNA testi yapıp kafamızdaki şüphelerden kurtulmalıyız dedi bende mavilabta yaptırmamı önerirmisiniz diye sordum, öneririm fakat orda tahlili aldıramazsınız bize gelirseniz biz tahlili alıp mavilaba yollarız dedi.Benim en baştan beri moralimde bir sıkıntı yok atlatacağıma inanıyorum yaşım ve yaşantım itibariyle ki bulaş olduğundan daha emin değilim.Sigara ve alkol almıyorum, düzenli spor yaparım yıllardır ahcc kullanmayı düşünüyorum ama hiçbir şeyden emin değilim. Neler önerirsiniz ? HPV DNA testini olmalı mıyım ? sonuçlarına ne kadar güvenenilirim ? şimdiden teşekkürler

Bu Konu için Etiketler