Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: HPV as

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Ettii Teekkr
    0
    5 mesaja 5 teekkr ald
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: HPV as

Alnt cced Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhabalar. 7ay sonunda siiller iin tedavi oldum. Genotipleme testi yaptral 4 ay oldu 4. Ayda grendim hpv oldugumu. 52,45,6 tayorum. Sonra birlikteliim oldu. Tip deitirmi olabilir miyim, yada baka tipler kapm olabilir miyim? Hakan topalismailolu bu ayki tedavimden sonra alar olmam syledi a olmam bi ie yarar m? Yoksa tekrar genotipleme testi yaptrp m a olmalym?
    @Cced selam, tip deitirme oluyormu sanrm kendi kendine hakan-nevra topalismailoglu hpvliyiz rportajnda yle demiti sanki.
    Ben a olmadm ama a kiisel bir karar. Yabanc kaynaklardaki yan etkilerini yaarm diye korktum + evlendiim iin tek eliyim bunlar benim iin bir sebepti ama forumda a olan bir sr arkada var tamamen karar senin.
    Ahcc temini iin ulaacanz numara; 0542 487 21 22.

Her ey gzel olacak. Belki bugn deil ama elbet bir gn.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    30.Temmuz.2019
    Ettii Teekkr
    0
    0 mesaja 0 teekkr ald
    Tecrbe Puan
    1

Bir kere a 3 doz oluyor ve yaklak bir sene sryor bu aamalar. Srtnme ile de bular bilginize.

Yeni ye
    yelik tarihi
    25.Kasm.2019
    Ettii Teekkr
    0
    0 mesaja 0 teekkr ald
    Tecrbe Puan
    0

arkdalar yani olmal mym a? Yoksa a olacaksam da ilk genotipleme testi mi olmalym? Ann yan etkilerinden bende korktum fakat 16, 18 bulamndan daha ok korkuyorum.

Moderator hepeve - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Ettii Teekkr
    0
    0 mesaja 0 teekkr ald
    Tecrbe Puan
    5

Alnt cced Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhabalar. 7ay sonunda siiller iin tedavi oldum. Genotipleme testi yaptral 4 ay oldu 4. Ayda grendim hpv oldugumu. 52,45,6 tayorum. Sonra birlikteliim oldu. Tip deitirmi olabilir miyim, yada baka tipler kapm olabilir miyim? Hakan topalismailolu bu ayki tedavimden sonra alar olmam syledi a olmam bi ie yarar m? Yoksa tekrar genotipleme testi yaptrp m a olmalym?
    Elbette yeni tipler kapms olabilirsin ve bulastrms olabilirsin o yzden cinsel perhiz onemli demitik

Yeni ye
    yelik tarihi
    25.Kasm.2019
    Ettii Teekkr
    0
    0 mesaja 0 teekkr ald
    Tecrbe Puan
    0

Tek kii ile ilikim var ama ondada hpv 6, 51 pozitif. Oral yolla getiinde tip deiiyormu? Ayn tipler mi oluyor. Oral hpv test olmal mym

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Ettii Teekkr
    0
    5 mesaja 5 teekkr ald
    Tecrbe Puan
    10

Bence tip deimesi deimemesi kritik bir konu deil burda. Asl konu senin oral hpv ile tanma ihtimalinin olmas bence
    Geri oral yolla hpv genital blge kadar kolay bulamyor, yani ok sk olan bir ey deil ama ok tedirgin hissediyorsan ve hpv olmanza ramen oral sekse devam ediyorsan.. kesinlikle test yaptr derim.
    Ahcc temini iin ulaacanz numara; 0542 487 21 22.

Her ey gzel olacak. Belki bugn deil ama elbet bir gn.

Bu Konu iin Etiketler