Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV olabilir miyim ve ne yol izlemeliyim?

Durum
    Ozge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: HPV olabilir miyim ve ne yol izlemeliyim?

Tabi fiyat belirtmek sakınca olur diye düşünmüştüm ama hpv tiplemesi için 500 falan o civarda klamidya içinde 300 civarında demişti düzen

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Özgecim, fiyat belirtmek ahcc ve benzeri ilaçlar dısında sakınca yok. Çünkü laboratuvarların kendine has fiyat politikaları var ve dolar/euro uzerınden anlık ya da aylık olarak degişmiyor. Ama ahcc de fiyat belirtmeyin forum içi dememin tek sebebi şu: 1 yıl sonra dolar ve euro fırladıgında ahcc direkt bu fiyata baglı olarak oynuyor. Sallıyorum senin 10 tl ye aldıgın bir şey eğer bunu yazarsan 1-2 yıl sonra birileri onlar 10 tl ye almış biz niye şu an 20 tl ye alıyoruz diyebilirler. Herkese ekonomi ve dolara baglı olmasını tek tek anlatamayacagımız icin böylesini daha saglıklı buldum Neden ahcc fiyatını foruma yazmamanız gerektigini de açıklamış oldum cunku yazılarınız kalıyor belki bundan 5 sene sonra da kalacak ve birilerine faydalı olacak.

Durum
    Ozge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arya seni seviyorum kız ) ilk şoku atlatmama çok yardımcı oldu burası

Durum
    Admin

Alıntı Ozge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahaha teşekkür ederim canım ben de sizleri seviyorum <3

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Ozge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende neden burayi gec kesfettm diye üzülüyorum. O kadar kendimi yipratip helak oldum ki napicam diye.. burayi ogrenmis olsam o kadar buyutmeyecektm bu hastaligi. O yuzden burayi yolun basinda kesfedenler gercekten sansli. Ve internetteki cogu asilsiz bilgilerden daha gecerli burasi. Cunku herkes yasadigini yaziyor delilli ispatli yalan uydurmaca bilgiler yok. Doktorlar onermiyor belki sitelerden okuyup kendimize tani koymamizi ama bunu bilincli sekilde yaparsak yani herkesn vucudunun kendine ozel oldugunu bilerek sadece millette bu hastalik nasil seyretmis seklinde okuyup anlamaya calisarak kullanirsak bu siteyi bunun yaninda da doktor kontrollerimizi ihmal etmezsek kesinlikle cok faydali bi platform. Zaten her kullanici da bunun farkinda herkes bende boyle seklinde anlatıyor ve kimseyi soyle yapin seklinde yonlendirmiyor . Sadece kendi uygulamalarimizdan bizdeki etkisinden bahsediyoruz. Umarim yeni uye olanlar okur bu yaziyi

Durum
    Admin

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende neden burayi gec kesfettm diye üzülüyorum. O kadar kendimi yipratip helak oldum ki napicam diye.. burayi ogrenmis olsam o kadar buyutmeyecektm bu hastaligi. O yuzden burayi yolun basinda kesfedenler gercekten sansli. Ve internetteki cogu asilsiz bilgilerden daha gecerli burasi. Cunku herkes yasadigini yaziyor delilli ispatli yalan uydurmaca bilgiler yok. Doktorlar onermiyor belki sitelerden okuyup kendimize tani koymamizi ama bunu bilincli sekilde yaparsak yani herkesn vucudunun kendine ozel oldugunu bilerek sadece millette bu hastalik nasil seyretmis seklinde okuyup anlamaya calisarak kullanirsak bu siteyi bunun yaninda da doktor kontrollerimizi ihmal etmezsek kesinlikle cok faydali bi platform. Zaten her kullanici da bunun farkinda herkes bende boyle seklinde anlatıyor ve kimseyi soyle yapin seklinde yonlendirmiyor . Sadece kendi uygulamalarimizdan bizdeki etkisinden bahsediyoruz. Umarim yeni uye olanlar okur bu yaziyi
    Okurlar kuzum merak etme 1000i geçen üyemiz var ama bir o kadar da en az 200-300 kişi de okuyucu olup üye olmadan takip edenler Ben geçen çok sevindirici bir haber aldım bu arada haber vereyim sana da ama üyemizin paylaşmasını bekliyorum inşallah paylaşır, ddefne adlı üyemiz ahcc kullanarak negatif olmus, test sonucu paylaşmak istedi fotoğraf yükleyemedi ama ben yükleyecektim, sonra foruma girmedi inşallah girer de konuşuruz yazısını yazar sizler için

Durum
    Özel Üye

Ayyy ne guzel insallah hikayesini anlatir bizlere de umut olur 🙏🏻 Bu arada bende 6. Aya yaklaşıyorum yakin zamanda guzel haberlerle gelecegm insallah

Durum
    Admin

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayyy ne guzel insallah hikayesini anlatir bizlere de umut olur 🙏🏻 Bu arada bende 6. Aya yaklaşıyorum yakin zamanda guzel haberlerle gelecegm insallah
    Mervecim senin sonucunu da çok merak ediyorum Aramızdaki aktif üyelerden birisin inşallah kurtulacaksın forumu bırakıp gitme temelli

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mervecim senin sonucunu da çok merak ediyorum Aramızdaki aktif üyelerden birisin inşallah kurtulacaksın forumu bırakıp gitme temelli
    Yok kuzum gitmem ben buralardayim negatif olsam da yazarim yine iyice alistm

Durum
    Zehirzembelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Foruma bugün katılmış biri olarak ben de hpv miyim diye şüphe içerisindeki kesimdenim. 1 yıldan uzun süredir penisimin baş kısmına çok yakın bir konumda sünnet derisinin kesilip dikiş atılan bölgede siğil benzeri bir oluşum var. Daha çok genç ve bilinçsizken cinsel ilişkiye girdim. Üniversite sınavı stresinden kaynaklı olduğunu düşündüğüm 2 siğil daha geçen yaz göbek ve meme ucumda belirdi. Göbek kısmındaki kırmızı ve et beni gibi yumuşak bi yapıdayken sonradan çıkan meme ucumdaki kahverengi ve daha sert. Ailem çok muhafazakar olduğu için açıklamaya çekiniyorum ve en yakın zamanda corona yüzünden ihmal ettiğim cildiye ziyaretini biran önce gerçekleştirmek istiyorum ancak koca şehirde bir tane cildiye randevusu alamadım devlet hastanelerinden. Şuan üniversitem de uzaktan olduğu için ekonomik bağımsızlığa sahip değilim. Özel hastanesi tedavisi testi ilacı nası karşılıycam bilmiyorum ama yakın zamanda ölçtürdüğüm kan değerlerim gayet iyi çıktı. Bağışıklığıma ve gençliğime de güvenen biri olarak hedefim evlenene kadar negatif sonucumu görebilmek. Moralim bu forumu bulduğumda in beri daha iyi gidiyor. Hepinize teşekkür ederim.

Bu Konu için Etiketler