Sayfa 6 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: HPV Tip18

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: HPV Tip18

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya'nın her entrysi altında koca koca yazıyor bak ahcc temin numarası Alva supplement olarak da bakabilirsin googledan. Ahccyi sabah 3 gr. Time health marka için bu 6 kapsüle tekabül ediyor. (Tanesi 500mg) Sabah 3 gr kahvaltıdan 1 saat önce içiyor her gün aç karnına. Bagısıklığı yüksek tutuyor sigarayı bırakıyor bırakamıyorsa azaltıyor yeşil çay, propolis kefir ile destekleyebilirsiniz. Ahcc ile başka ilaçlar etkileşime girmiyor çünkü doğal bir gıda takviyesi. Pahalı bir takviye valla ekonomik olarak zorluyor bizi yok ben de hpv olacam dersen 2x ödersin bizim gibi O yüzden sana bulaşma diyoruz şu an her şey senin için kolay hem hasta değilsin hem de maddiyat açısından 1 kişi alacak takviyeleri gayet iyi devam et böyle. Korunmasız (boxer ve condomsuz) ilişkiye girmee oh be sonunda. Sevişme diye zor ikna ettik seni de hocam yav
    Ahmet, anladığım kadarıyla @şanssız'ın hpv olan eşi zaten kendinden umudunu kesmiş. Bu bende yıllardır var birlikte olalım boşver diye zorluyor adamı. İlk önce kadının bu hastalığı yenmek için bir şey yapması lazım ama yapmıyor, ahcc'yi kadın kullanmak istemezse ikna edemez birde biliyosun 6 ay cinsel perhiz yapmak lazım ahcc kullanırken yoksa pin-pon etkisi ile çiftler birbirine bulaştırır durur.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı İnanıyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben de bugün Tip 18 taşıdığımı öğrendim. Genital bölgemde başlangıç seviyesinde kondilom vardı ve dondurdum. Kontrole gittiğimde; doktor, toparlamış olduğumu söyledi. Ve hemen AHCC temin etmeyi planlıyorum. Smear testim negatif gelmişti... umarım hemen bu virüsü vücuttan atıp, negatife döneriz....
    Merhabalar @inanıyorum, geçmiş olsun. Siğiller ara sıra çıkabilir dert etme, kendine 1 yıl verip bu 1 yılda ayda bir sigilleri yok ettir, ahcc'ni kullan, iyi beslen, jiletten ve cinsellikten kaçın. Umuyorum ki atlatacaksın.

Durum
    İnanıyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar @inanıyorum, geçmiş olsun. Siğiller ara sıra çıkabilir dert etme, kendine 1 yıl verip bu 1 yılda ayda bir sigilleri yok ettir, ahcc'ni kullan, iyi beslen, jiletten ve cinsellikten kaçın. Umuyorum ki atlatacaksın.
    Merhaba Arya, tesekkür ederim. Forumda Tip 18’e pek rastlayamadım. Umarım dediğin gibi olur ve sorunsuz bir şekilde atlatırız hepimiz. Ben de buraya negatif oldum başlığı açabilirim

Durum
    Murat yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya hanim yanlis anlamayin ama madem bu ahcc ise yariyor dunya saglik orgutu olsun saglik bakanligi olsun neden ahccyle ilgil bir makale yok madem bu kadar basarili umarim beni siteden atmazsiniz

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Murat yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya hanim yanlis anlamayin ama madem bu ahcc ise yariyor dunya saglik orgutu olsun saglik bakanligi olsun neden ahccyle ilgil bir makale yok madem bu kadar basarili umarim beni siteden atmazsiniz
    Ülkemizde hpv ile ilgili sen daha önce bir yayın , bildiri gördün mü ? Ahccyi bırak başta hpv hakkında bile bir bilgilendirme yok hepimiz bu hastalığı kaptıktan sonra öğrendik. Yurtdışında kız çocuklarına gardasil aşısı ücretsiz vuruluyor bu ülkede var mı böyle bir uygulama ? Sağlık bakanlığın bununla ilgili de bir makale verdi mi ! Ben hiç bir doktordan hiç bir şekilde bir öneri bir yardım alamadım ağızlarından. Jilet kullanmadan başka bir cümle etmediler. Ama Arya bu forumu açarak insanlara birbirinin tecrübelerini paylaşarak yardımcı olmalarını sağladı. Hatta hiç kimse bilmiyorken AHCC deneyi yapan kadını buldu mailleşti. Amazon sitesine gir kinoko marka ahccnin altındaki kullanıcı yorumlarını oku Türkçe'ye çevir negatif olanların yorumlarını gör. Arya sadece Tıme Health negatif yapar demiyor ben bu markayı kullandım gördüm gözümle o yüzden size bunu öneriyorum ama Kinoko kullanıp da negatif olanlar var seçim sizin diyor. Ayrıca bu Time Health en ucuz ahcc . Ben boyun eğdim bu hastalığı atlatmayı bir kere bile düşünmedim çünkü bu ömür boyu vücuttan atılmaz dediler 1990ların bilgileriyle. Sonra anlaşıldı ki vücuttan atılması mümkün olduğu kanıtlandı. Güncel araştırmacı yenilikçi doktorlar hatalarını kabul edip negatif olunabildiğini savundular hpv konusunda uzman bir doktor olan Nevra Topalismailoglu'nun önerilerinden biridir AHCC,Propolis,zerdeçal ve çinko önermiştir kendisi. Aşırı sinirlendim şu mesaja. Arya bizim kahramanımız hayatımda tek minnet duyduğum insandır kendisi. Görmesem de tanımasam da bizi çekti çıkardı karanlıktan. Neyse...

Durum
    İnanıyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bu konuya dün yazmıştım zaten. Tip 18’im ve smear’im temiz. Bugün doktor kontrolünden geldim. Doktorum; 6 ay sonra smear yapalım dedi. Ahcc önerdi, yanında da immun 44. Yaşım 32. Genç insanlarda vücudun iyi savaştıpını belirtti. Şimdilik kolposkopiye gerek duymadı. Ben de hemen Time Health’ten 9 kutu ahcc sipariş ettim. Ahcc şu an en önemli umudum. Birçok kişiyi negatife çevirdiğini okudum. Olumlu düşünmek istiyorum ve düşünüyorum da. Hemen bu virüsten kurtulacağıma inanıyorum. Hep birlikte vücudumuzdan atacağız...

Durum
    gecerdimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhaba. maalesef ben de bugün tip 18+ olduğumu öğrendim. 27 yaşında ve bekarım. smear testimde riskli bir durum yok şimdilik dedi doktorum. deflagyn isimli jeli kullan, 6 ay sonra tekrar smear ve hpv sonuçlarına göre kolposkopi ile risk var mı bakalım dedi. moralim çok bozuldu ve saatlerdir ağlıyorum. ne yapmalıyım nasıl aklımdan çıkarıp hayatıma normal devam edebilirim bilmiyorum. testlerimi özel hastanede yaptırdım. yaşım 27 olduğu için kolposkopi için erken dedi doktorum. deflagyn kullanmadan önce kolposkopi yaptırılmalı mı burada sıralama nasıl olmalı merak ediyorum çünkü deflagyn deneme yanılma için epey pahalı geldi bana ki kolposkopi işlemi de çok pahalı özelde. ya da devlet hastanesinde başka bir doktora mı görünmeliyim.

Durum
    Mmt34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Geçmiş olsun aramıza hoşgeldiniz ,yapacak birşey yok herkesin başına gelebilecek birşey.burda 3 sene önce çaresiz hisseden ve yazan insanlar şu an muhtemelen hpv yi unuttu alıştı birsekilde .zararlı alışkanlıklarınız varmı,stresli bir insanmisiniz

Durum
    gecerdimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Mmt34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun aramıza hoşgeldiniz ,yapacak birşey yok herkesin başına gelebilecek birşey.burda 3 sene önce çaresiz hisseden ve yazan insanlar şu an muhtemelen hpv yi unuttu alıştı birsekilde .zararlı alışkanlıklarınız varmı,stresli bir insanmisiniz
    teşekkür ederim keşke kimseler burayı kullanmak durumunda olmasa. hoş buldum.. sigara ve sosyal olarak alkol kullanıyorum. stresli olmadığımı düşünüyorum ama konu sağlık olunca ister istemez panik oldum ve çok korktum.

Durum
    Mmt34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hayat herzaman günlük gülistanlık değil.insanin başına herşey gelebiliyormus biz bunu bu şekilde anladık.başka insanlar bunu daha acı şekilde anlayabiliyorlar.yapacak birşey yok bende 2 ay önce katıldım bu foruma belki gelecek sene çok şükür gitti çıktı kurtul duk galiba diyecegiz

Bu Konu için Etiketler