Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 567
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: HPV Tip18

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: HPV Tip18

her kötü olay yada durum aslında evre evredir. örneğin inkar kabullenmeme,neden ben,bunu hak edecek ne yaptım vs. gibi. ancak bence en önemlisi bir noktadan sonra durumla yüzleşip mücadele etme gücünü toplayıp harekete geçmektir. o yüzden şuan ilk şok aşamasında olup moralinizin bozuk olması gayet normal. Araştırmak destek almak bu hastalık ile detaylı bilgi sahibi olup tedavisi için neler yapmanız gerektiği hakkında yeterli seviyeye gelince içinizde ki mücadeleci ruh bir şekilde harekete geçecektir...

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

ve en önemlisi karamsarlığı bir kenara bırakıp pozitif düşünmek ve bu hastalığı yenen insanlar gibi sizinde yenebileceğinize inanmanız.Gerisi bir şekilde geliyor ve hayat herşeye rağmen devam ediyor

Durum
    adlimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhaba ben de tip 16 taşıyorum 21 yaşındayım ama doktorum kolposkopi yapmıştı smearimde cin1 geldiği için. Deflagyn i şubat ayından beri kullanıyorum ascus ve cin1 için etkili olduğunu biliyorum. Aynı zamanda ahcc de kullanıyorum ben. Bence ahcc ile bağışıklığını kuvvetlendirmen daha mantıklı. Fiyat olarak birbirine yakın ilaçlar zaten.

Durum
    gecerdimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı adlimi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ben de tip 16 taşıyorum 21 yaşındayım ama doktorum kolposkopi yapmıştı smearimde cin1 geldiği için. Deflagyn i şubat ayından beri kullanıyorum ascus ve cin1 için etkili olduğunu biliyorum. Aynı zamanda ahcc de kullanıyorum ben. Bence ahcc ile bağışıklığını kuvvetlendirmen daha mantıklı. Fiyat olarak birbirine yakın ilaçlar zaten.
    Geçmiş olsun size de. Benim smearim şu an için sıkıntılı değil negatif görünüyor. Doktorum altı ay kendine iyi bak sonrasında hiv hala pozitifse kolposkopi ile bakalım dedi. Bu sürede de deflagyn kullan dedi işte. Acaba altı ay beklemeyip başka bir yerde kolposkopi ile baktirmali miyim?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı adlimi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba daha cok genc oldugun için cin kendine dikkat ettiginde kendiliginden gerileyebilir .ahcc de kullanıyormussun atma şansın cok yüksek bence

Durum
    simetra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Herkese yeniden merhaba. Uzun bir aradan sonra yeniden geldim. Bu kez güzel haberlerle buradayım. Ve sizlere uyguladığım yöntemleri anlatmak istiyorum. Ne kadar çok kişi fayda görürse o kadar mutlu olurum. Şimdi arkadaşlar evet tip 18 i yenmiştim en son. Bu süreçte ne yaptım. Sigarayı bıraktım. Mümkün olduğunca sağlıklı beslenmeye ve aktif bir yaşam sürmeye çalıştım. Yoga yaptım hatta eğitmen oldum. Sonrasında tip 58 de olduğunu öğrendim sağlık ocağında yaptırdığım testte. Bu arada şunu belirteyim hemen. Hiç araştırma hastaneleri ile uğraşmayın. Direkt sağlık ocağına gidip ücretsiz bir şekilde hpv testi yaptırın. En detaylı ve iyi testi sağlık ocakları yapıyor rahim ağzı kanserine karşı kadınlara sunulan ücretsiz hizmet sebebi ile. Son dönemde çok fazla yurtdışı makaleleri okumaya başladım. Aynı zamanda bu kovid dönemi ile birlikte iyot u keşfettim ve kullanmaya başladım. Arkadaşlar iyot mucizevi bir şey. Her gün yüzde 2 solüsyonluk iyottan 2-3 damla suyuma damlatarak içtim. 3-4 ay yaptım bunu ve hala da yapıyorum. Sonrasında içinde yine iyot un başka bir türü olan bir fitil buldum. Eczaneden temin edip bunu kullandım 14 gün boyunca her gece. Bu fitilin adı "Biokadin". Çok yararlı fakat maalesef unutulmuş/unutturulmuş ilaçlardan ve etken maddelerden biri. Tabi ki lütfen bunları doktorunuza danışın. Her ilacın olduğu gibi burada anlattıklarımın da kişiden kişiye değişiklik göstererek yan etkileri olabilir. O nedenle hem prospektüsleri güzelce okuyun hem de doktorunuza danışın. Bunun yanında günlük olarak multivitamin, curcumin kullanmaya da devam ettim. Sonrasında okuduğum yabancı makaleler neticesinde yine hücre yenileme özelliği ile folik asit kullanımının çok yararlı olduğunu öğrendim. Ve tabi ki bunu da günlük rutinime ekledim. En son olarak da yukarıda bahsettiğim iyotu çok az suyla karıştırıp bir enjektörün içine alıp bacakları yukarıya kaldırarak rahim ağzına doğru içeri enjekte ettim. Bunu da yaklaşık 10 kere tekrarladım. Ve korkarak gittiğim sağlık ocağında tamamen negatif olduğunu öğrenerek büyük bir sevinçle geri döndüm. Bu arada eğer partnerlerinizde siğil olarak varsa hpv virüsü, siğil için verilen hatta ayak tabanları için de kullanılan asitler var. Bunlarla evde siğilleri yakabilirler ve yine aynı şekilde bu takviyeleri onlar da kullanıp iyot u hiç suyla karıştırmadan genital bölgelerine her gün sürebilirler. Özet geçmem gerekirse yaklaşık 2,5 sene boyunca düzenli olarak kullandıklarım (bazıları zaman içinde eklendi): Curcumin, multivitamin, iyot, biokadin, folik asit, sigarasız bir yaşam, sağlıklı beslenme ve aktif bir yaşam. Lütfen hiç korkmayın bu süreçten. İyileşeceğinize inanın. Takviyelerinizi düzenli alın. Sizi korkutan doktorlardan mümkün olduğunca uzak durun. Bağışıklığınızı güçlendirmenize rağmen bir şeyler hala ters gidiyorsa tabi ki güvenilir doktorlara da kendinizi emanet edin. Herkese şifa diliyorum. Ben başardıysam siz de başarabilirsiniz. Hepinizi seviyorum.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Ben sormustum aile hekimine pandemi dolayısıyla yapmıyoruz demişti testi
    admin bunu beğendi.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı simetra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese yeniden merhaba. Uzun bir aradan sonra yeniden geldim. Bu kez güzel haberlerle buradayım. Ve sizlere uyguladığım yöntemleri anlatmak istiyorum. Ne kadar çok kişi fayda görürse o kadar mutlu olurum. Şimdi arkadaşlar evet tip 18 i yenmiştim en son. Bu süreçte ne yaptım. Sigarayı bıraktım. Mümkün olduğunca sağlıklı beslenmeye ve aktif bir yaşam sürmeye çalıştım. Yoga yaptım hatta eğitmen oldum. Sonrasında tip 58 de olduğunu öğrendim sağlık ocağında yaptırdığım testte. Bu arada şunu belirteyim hemen. Hiç araştırma hastaneleri ile uğraşmayın. Direkt sağlık ocağına gidip ücretsiz bir şekilde hpv testi yaptırın. En detaylı ve iyi testi sağlık ocakları yapıyor rahim ağzı kanserine karşı kadınlara sunulan ücretsiz hizmet sebebi ile. Son dönemde çok fazla yurtdışı makaleleri okumaya başladım. Aynı zamanda bu kovid dönemi ile birlikte iyot u keşfettim ve kullanmaya başladım. Arkadaşlar iyot mucizevi bir şey. Her gün yüzde 2 solüsyonluk iyottan 2-3 damla suyuma damlatarak içtim. 3-4 ay yaptım bunu ve hala da yapıyorum. Sonrasında içinde yine iyot un başka bir türü olan bir fitil buldum. Eczaneden temin edip bunu kullandım 14 gün boyunca her gece. Bu fitilin adı "Biokadin". Çok yararlı fakat maalesef unutulmuş/unutturulmuş ilaçlardan ve etken maddelerden biri. Tabi ki lütfen bunları doktorunuza danışın. Her ilacın olduğu gibi burada anlattıklarımın da kişiden kişiye değişiklik göstererek yan etkileri olabilir. O nedenle hem prospektüsleri güzelce okuyun hem de doktorunuza danışın. Bunun yanında günlük olarak multivitamin, curcumin kullanmaya da devam ettim. Sonrasında okuduğum yabancı makaleler neticesinde yine hücre yenileme özelliği ile folik asit kullanımının çok yararlı olduğunu öğrendim. Ve tabi ki bunu da günlük rutinime ekledim. En son olarak da yukarıda bahsettiğim iyotu çok az suyla karıştırıp bir enjektörün içine alıp bacakları yukarıya kaldırarak rahim ağzına doğru içeri enjekte ettim. Bunu da yaklaşık 10 kere tekrarladım. Ve korkarak gittiğim sağlık ocağında tamamen negatif olduğunu öğrenerek büyük bir sevinçle geri döndüm. Bu arada eğer partnerlerinizde siğil olarak varsa hpv virüsü, siğil için verilen hatta ayak tabanları için de kullanılan asitler var. Bunlarla evde siğilleri yakabilirler ve yine aynı şekilde bu takviyeleri onlar da kullanıp iyot u hiç suyla karıştırmadan genital bölgelerine her gün sürebilirler. Özet geçmem gerekirse yaklaşık 2,5 sene boyunca düzenli olarak kullandıklarım (bazıları zaman içinde eklendi): Curcumin, multivitamin, iyot, biokadin, folik asit, sigarasız bir yaşam, sağlıklı beslenme ve aktif bir yaşam. Lütfen hiç korkmayın bu süreçten. İyileşeceğinize inanın. Takviyelerinizi düzenli alın. Sizi korkutan doktorlardan mümkün olduğunca uzak durun. Bağışıklığınızı güçlendirmenize rağmen bir şeyler hala ters gidiyorsa tabi ki güvenilir doktorlara da kendinizi emanet edin. Herkese şifa diliyorum. Ben başardıysam siz de başarabilirsiniz. Hepinizi seviyorum.
    Selam simetra, tekrar geçmiş olsun. İyot çok önemli bir şey evet ama dikkatli kullanılmalı ve doktora sorulmalı, ben de iyot kullanıyorum ama genel bagısıklık icin pandemi dolayısıyla, yani benimkini hpv ile alakası yok. Çinko falan da kullanıyorum.
    Ama şunu söylemek istiyorum eger hpv olan kişi ahcc de kullanıyorsa birde üstüne bunlar biraz yorabilir, yani kişi eger ahcc kullanıyorsa diger takviyelerle aşırı yukleme yapmaması daha iyi olur, eğer ahcc kullanmıyorsa o zaman olabilir ama ben sadece bunu hatırlatmak istedim. Vücudunuzu aşırı yormadıgınıza emin olun, ve tabi doktora da danışın kullanılacak seyleri.

Durum
    Melek16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Herkese merhaba, çok merak ettiğim bir konu var, HPV 16 ve 18 gibi yüksek riskli tipler uzun yıllar uyur bir şekilde vücutta bekler mi? Ben bekleyeceğini düşünmüyorum, bu kadar yüksek riskli tiplerin vücuda girdikten sonra ilk fırsatta lezyona çevireceği fikrine varıyorum yaptığım araştırmalar sonucunda. Sizin fikriniz ya da düşünceniz ne bu konuda?
    merhaba bunu beğendi.

Durum
    lalesarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    merhaba iyot damlası mı kullandınız daha detaylı bilgi verebilir misiniz kulanamdan önce her hangi test yaptırmamız gerekiyor mu iyot eksikliği konusunda benim doktorum hiçbir şey söylemiyor ben de buralardan bulmaya çalışıyorum

Bu Konu için Etiketler