Sayfa 5 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: HPV Tip18

Durum
    Şanssız2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: HPV Tip18

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şanssız, özellikle sana bulaşması için mi korunmasız birlikte olacaksınız ben anlamadım. Bence kesinlikle korunmalısınız karar sizin de tabi, kendini bile bile ateşe atmak oluyor bu. Sana tip 51 olarak geçip geçmeyeceğini bilemezsin başka bir tip olarak da geçebilir. Eşindeki tip neyse direkt o tip çıkıyorsun diye bir şey yok.
    Yok illa bana bulaşsın diye değil şimdi benim tuhaf hikayem şöyle evlendikten sonra ancak ilişkiden önce öğrendim bu arada 18 ay oldu evleneli 2 yıl olmak üzere yani ilk öğrendikten sonra ben bunalıma girdim hastalık hastalığı gibi pipiriklilik vardı bende o sürelerde çok kavgalarımız oldu hatta başka sebeplerden de kavga ediyoruz gibi gözükse de asıl sebep buydu bi ara 2 3 ay ayrı yaşadık kavgalardan dolayı ancak o ara tam olarak ayrılamadık ben de yapamadım hep ağladım üzüldüm geri geldi kavgalarımız yüzde 80 sebebinin bu olduğunu söyledim aşıya başladık bitince korumasız yapıp çocuk yapacaktık diye konuştuk zaten sonsuza kadar korumalı olmasını da istemiyor şimdi onda sadece tip 51 çıkıyor testlerde 3 defa aynısı çıktı önceden 1 2 defa siğil çıkmış başka türü de var ancak onun yükü az oluğu için testlerde çıkmıyor heralde dedi doktor çünkü 51 siğil yapn türü değil dedi yani şimdi kalıcı hpvsi var çocuk olmayacaksa neden evlendim diyorum tüp bebek olsa çocuğa zarar her zaman korumalı yapsak nereye kadar ayrılsak ayrılamıyoruz dabilmiyorum çaresizim keşke hiç tanışmasaydım diyorum 2. 5 sene önce neyse geçmişe dönemiyoruz işte öyle illa bana bulaşsın diye değil sonsuza kadar korumalı çocuksuz vs süremeyeceği için

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Şanssız2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok illa bana bulaşsın diye değil şimdi benim tuhaf hikayem şöyle evlendikten sonra ancak ilişkiden önce öğrendim bu arada 18 ay oldu evleneli 2 yıl olmak üzere yani ilk öğrendikten sonra ben bunalıma girdim hastalık hastalığı gibi pipiriklilik vardı bende o sürelerde çok kavgalarımız oldu hatta başka sebeplerden de kavga ediyoruz gibi gözükse de asıl sebep buydu bi ara 2 3 ay ayrı yaşadık kavgalardan dolayı ancak o ara tam olarak ayrılamadık ben de yapamadım hep ağladım üzüldüm geri geldi kavgalarımız yüzde 80 sebebinin bu olduğunu söyledim aşıya başladık bitince korumasız yapıp çocuk yapacaktık diye konuştuk zaten sonsuza kadar korumalı olmasını da istemiyor şimdi onda sadece tip 51 çıkıyor testlerde 3 defa aynısı çıktı önceden 1 2 defa siğil çıkmış başka türü de var ancak onun yükü az oluğu için testlerde çıkmıyor heralde dedi doktor çünkü 51 siğil yapn türü değil dedi yani şimdi kalıcı hpvsi var çocuk olmayacaksa neden evlendim diyorum tüp bebek olsa çocuğa zarar her zaman korumalı yapsak nereye kadar ayrılsak ayrılamıyoruz dabilmiyorum çaresizim keşke hiç tanışmasaydım diyorum 2. 5 sene önce neyse geçmişe dönemiyoruz işte öyle illa bana bulaşsın diye değil sonsuza kadar korumalı çocuksuz vs süremeyeceği için
    Eşin negatif olabilir kalıcı olarak kaldı diye nerden biliyorsun 6 ay ahcc kullansın bagısıklıgını yükseltsin bu süreçte boxer ve condom kullanarak korunun. Dostum sen kendi kendini hpv yapacaksın bile bile sonra da ping pong etkisiyle kurtulamayacaksınız bu hastalıktan . Kendime bile bile hpv bulaştıracağım diyen insan ilk defa görüyorum hayatımda bırak hpv negatif olsun sonra korunmasız birlikte olursunuz. Eğer korumasız ilişki yaşayacağız sürekli diyorsan ping pong etkisiyle bitmez hpv, eğer negatif olmayı bekleriz diyorsan ne gerek var 1 kişi beklesin negatif olmayı 2 kişi beklemesin. Maddi olarak daha çok zorluk çekersiniz 2 ye katlanır masraflar. Sevişeceksen seviş de kurtulalım ama bana sorarsan aptallık etme bırak negatif olsun partnerin.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eşin negatif olabilir kalıcı olarak kaldı diye nerden biliyorsun 6 ay ahcc kullansın bagısıklıgını yükseltsin bu süreçte boxer ve condom kullanarak korunun. Dostum sen kendi kendini hpv yapacaksın bile bile sonra da ping pong etkisiyle kurtulamayacaksınız bu hastalıktan . Kendime bile bile hpv bulaştıracağım diyen insan ilk defa görüyorum hayatımda bırak hpv negatif olsun sonra korunmasız birlikte olursunuz. Eğer korumasız ilişki yaşayacağız sürekli diyorsan ping pong etkisiyle bitmez hpv, eğer negatif olmayı bekleriz diyorsan ne gerek var 1 kişi beklesin negatif olmayı 2 kişi beklemesin. Maddi olarak daha çok zorluk çekersiniz 2 ye katlanır masraflar. Sevişeceksen seviş de kurtulalım ama bana sorarsan aptallık etme bırak negatif olsun partnerin.
    Tamam hocam dediğinizi kabul ettirmeye çalışacam zaten baya kariyerli bi işe girdi üst seviyelere ilerleyebilmesi için onlara da konsantre olması gerekiyor diye bahane bulacam ikna etmeye çalışacam doktorlarla konuştum vs diyecem şimdi ben orijinal ahccyi nereden bulabilirim fiyatı ne kadar nasıl kullanması gerekiyor ve başka tavsiyeleriniz var mı bi çay filan muhabbeti dönüyordu bu sitede ve o ahccyi nasıp kullanması gerekiyor doktoru bi de fitil vermişti ne içinse artık vagiflora idi onu da kullansa sıkıntı olur mu benim de bişiler kullanmam gerekiyor mu ikna etmeye çalışacam bakalım zor olacak ancak mecbur hocam tavsiyeleriniz neler?

Durum
    Özel Üye

Tamam hocam dediğinizi kabul ettirmeye çalışacam zaten baya kariyerli bi işe girdi üst seviyelere ilerleyebilmesi için onlara da konsentre olması gerekiyor diye bahane bulacam ikna etmeye çalışacam doktorlarla konuştum vs diyecem şimdi ben orijinal ahccyi nereden bulabilirim fiyatı ne kadar nasıl kullanması gerekiyor ve başka tavsiyeleriniz var mı bi çay filan muhabbeti dönüyordu bu sitede ve o ahccyi nasıp kullanması gerekiyor doktoru bi de fitil vermişti ne içinse artık vagiflora idi onu da kullansa sıkıntı olur mu benim de bişiler kullanmam gerekiyor mu ikna etmeye çalışacam bakalım zor olacak ancak mecbur hocam tavsiyeleriniz neler?
    Arya'nın her entrysi altında koca koca yazıyor bak ahcc temin numarası Alva supplement olarak da bakabilirsin googledan. Ahccyi sabah 3 gr. Time health marka için bu 6 kapsüle tekabül ediyor. (Tanesi 500mg) Sabah 3 gr kahvaltıdan 1 saat önce içiyor her gün aç karnına. Bagısıklığı yüksek tutuyor sigarayı bırakıyor bırakamıyorsa azaltıyor yeşil çay, propolis kefir ile destekleyebilirsiniz. Ahcc ile başka ilaçlar etkileşime girmiyor çünkü doğal bir gıda takviyesi. Pahalı bir takviye valla ekonomik olarak zorluyor bizi yok ben de hpv olacam dersen 2x ödersin bizim gibi O yüzden sana bulaşma diyoruz şu an her şey senin için kolay hem hasta değilsin hem de maddiyat açısından 1 kişi alacak takviyeleri gayet iyi devam et böyle. Korunmasız (boxer ve condomsuz) ilişkiye girmee oh be sonunda. Sevişme diye zor ikna ettik seni de hocam yav

Durum
    Tecrübeli Üye

Bi de şunu soracam testlerde kesin olarak sadece tip 51 çıkıyor ve bu siğil yapmayan türüymüş doktora göre diğerleri olsa bile testte görülmediği için bulaşıcılığı da yokmuş bu her türlü ihtimalde bana geçerse siğil çıkmayacak anlamına mı geliyor siğil yapan türü olmadığı için bi de şunu soracam kadın tarafından bi tık daha fazla sıvı gelmesi hpv bulaşması açısından daha mı risklidir yoksa iyi midir bunun hakkında bilgisi olan var mı?

Durum
    Özel Üye

Bi de şunu soracam testlerde kesin olarak sadece tip 51 çıkıyor ve bu siğil yapmayan türüymüş doktora göre diğerleri olsa bile testte görülmediği için bulaşıcılığı da yokmuş bu her türlü ihtimalde bana geçerse siğil çıkmayacak anlamına mı geliyor siğil yapan türü olmadığı için bi de şunu soracam kadın tarafından bi tık daha fazla sıvı gelmesi hpv bulaşması açısından daha mı risklidir yoksa iyi midir bunun hakkında bilgisi olan var mı?
    Partnerinde siğil çıkartan tür değil yüksek riskli tip olması sende siğil çıkarmayacağı anlamına gelmiyor çıkaradabilir çıkarmayadabilir. Hpv bulaşması sıvı gelsin gelmesi sürtünme bile yeterli bulaşması için her türlü bulaşır. Bulaşıcılığı yok diye bir şey yok bulaşıcılığı tabi ki var. Diğer tipler gözükmüyorsa sadece tip 51 vardır işte büyük ihtimalle başka tip yoktur

Durum
    Tecrübeli Üye

Arya'nın her entrysi altında koca koca yazıyor bak ahcc temin numarası Alva supplement olarak da bakabilirsin googledan. Ahccyi sabah 3 gr. Time health marka için bu 6 kapsüle tekabül ediyor. (Tanesi 500mg) Sabah 3 gr kahvaltıdan 1 saat önce içiyor her gün aç karnına. Bagısıklığı yüksek tutuyor sigarayı bırakıyor bırakamıyorsa azaltıyor yeşil çay, propolis kefir ile destekleyebilirsiniz. Ahcc ile başka ilaçlar etkileşime girmiyor çünkü doğal bir gıda takviyesi. Pahalı bir takviye valla ekonomik olarak zorluyor bizi yok ben de hpv olacam dersen 2x ödersin bizim gibi O yüzden sana bulaşma diyoruz şu an her şey senin için kolay hem hasta değilsin hem de maddiyat açısından 1 kişi alacak takviyeleri gayet iyi devam et böyle. Korunmasız (boxer ve condomsuz) ilişkiye girmee oh be sonunda. Sevişme diye zor ikna ettik seni de hocam yav
    Hocam ben dünden razıyım ilişkiye girmemeye bulaşmasını hiç istemiyorum ilk duyduğumda bunalıma girmiştim aslında ayrılmaya da çalıştım yapamadım alıştık birbirimize büyük konuşmayım ancak hpv dışında başka bişi olsa o zaman yapamazdım heralde ancak benim danıştığım doktorlar hpv için değmez dediler hep özellikle erkek tarafı için dediler belki sende 0 belirti ile farkında olmadan yaşayacaksın bile diyorlar ancak ne olursa olsun öncelikli amacım adam akıllı kullansın şu ahcc yi olmazsa bulalırsa bulaşsın diyecem o şimdiye kadar 2 hafta kullandı o da ahcc miydi bilmiyorum sigara alkolü zaten yok da çok başarılı olacam diye ders çalışmaktan kariyer için uğraşmaktan stressten atlatamamış sanırım yoksa bağışıklığı güçsüz değil 8 yıldır varmış hpvsi bakalım neler olacak

Durum
    Tecrübeli Üye

Onu ikna edemiyorum bunu yapmaya çalışacam keşke bu siteyi ben aşı olmaya başladığımda bulsaydım aşım biterken onun da ahccsi biterdi eş anlı olarak şimdi ikna etmek zor olacak ben korumalı bile ilişkiye girmiyorum şuan çok piprikli titz biriyim ancak denedim olmadı ayrılamadım o yüzden ikna edip şu ahcc yi bi kullandırmayı deneyecem bakalım neler olacak

Durum
    Tecrübeli Üye

Partnerinde siğil çıkartan tür değil yüksek riskli tip olması sende siğil çıkarmayacağı anlamına gelmiyor çıkaradabilir çıkarmayadabilir. Hpv bulaşması sıvı gelsin gelmesi sürtünme bile yeterli bulaşması için her türlü bulaşır. Bulaşıcılığı yok diye bir şey yok bulaşıcılığı tabi ki var. Diğer tipler gözükmüyorsa sadece tip 51 vardır işte büyük ihtimalle başka tip yoktur
    Bi de onu anlamadım onda siğil yapmayan türü bende neden yapar standart bi olay değil mi bu bunu anlamadım

Durum
    İnanıyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba, ben de bugün Tip 18 taşıdığımı öğrendim. Genital bölgemde başlangıç seviyesinde kondilom vardı ve dondurdum. Kontrole gittiğimde; doktor, toparlamış olduğumu söyledi. Ve hemen AHCC temin etmeyi planlıyorum. Smear testim negatif gelmişti... umarım hemen bu virüsü vücuttan atıp, negatife döneriz....

Bu Konu için Etiketler