Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: HPV Tip18

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: HPV Tip18

Yanlis mi dusunuyorum bilmiyorum ama sizin o butun yaptiklarinizi sanki ahcc tek basina karsiliyor gibi hissediyorum ben. Cunku kendimdeki etkisini biliyorum ne yiyen ne icen vitamin konularina asla dikkat etmeyen dogru duzgun bile beslenmeyen biriyim. Hala öyleyim asiri depresyon yasadigim bi donemdeyim ustelik. Yaptigim tek iyi sey ahcc ve sigilim cikmiyor yada cikiyorsa ben gormuyorum doktorlar da gormuyor. Eskiden mutlu oldugum yedigim ictigim donemlerde deli gibi kasinir ve 2 haftaya bir sigil cikartirdim. Ben tek etkisini ahccye bagliyorum acikcasi. Bu arada yorumlari okuyunca kadin oldugunuzu anladim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlis mi dusunuyorum bilmiyorum ama sizin o butun yaptiklarinizi sanki ahcc tek basina karsiliyor gibi hissediyorum ben. Cunku kendimdeki etkisini biliyorum ne yiyen ne icen vitamin konularina asla dikkat etmeyen dogru duzgun bile beslenmeyen biriyim. Hala öyleyim asiri depresyon yasadigim bi donemdeyim ustelik. Yaptigim tek iyi sey ahcc ve sigilim cikmiyor yada cikiyorsa ben gormuyorum doktorlar da gormuyor. Eskiden mutlu oldugum yedigim ictigim donemlerde deli gibi kasinir ve 2 haftaya bir sigil cikartirdim. Ben tek etkisini ahccye bagliyorum acikcasi. Bu arada yorumlari okuyunca kadin oldugunuzu anladim.
    Merve, aslında çok doğru düşünüyorsun. Benim forumda yazmadığım şeyi yazmışsın. Ben ''ahcc dışında bir şey kullanmanıza hiç gerek yok, kendisi zaten etkili epey, imutor zaten basit bir bağışıklık güçlendirici yani ahcc ile kıyaslanması mümkün bile değil, öyle olsaydı ahcc kullanmadan önce 6 ay imutor kullandım, ahcc kullanırken de 4 ay imutor kullandım'' ne fark etti neredeyse 1 senelik imutor? yani imutor'u kullanınca bağışıklık süper yükselecek,hpv gidecek, hpv den kurtulacağız diye bir şey yok. İmutor kullanarak belki bağışıklık sistemimizi pek/çok yükseltmesek de sabit tutmaya yarıyor.

Ben bilerek kullanmayın demiyorum. 2 sebebi var. Ahcc ile imutor ya da çinko hapı ya da gümüş suyu vb her türlü takviye zararlı değil. Çünkü ahcc bir ilaç değil, o da bir gıda takviyesi. Yani kullanma demem için bir sebep yok. İkincisi ise, insanımız biraz kendi fark etsin istiyorum açıkçası. Bazı şeyleri sen ön ayak olup söylediğinde etkisi büyük olabiliyor ahcc'ye insanları ilk yönlendirmem gibi (ki bu harikaydı) ama bazen de olumsuz bir bakış açısı olabiliyor, neden kullanmayalım ki yani... gibi ?

Ben ahcc'den zaten yeterince bahsediyorum ve herkese öneriyorum ama imutor'u da bırak, her şeyi bırak demem yanlış anlaşılabilir o sebeple çekingen davranıyorum

Ama ahcc kullanan herkes şunu bilsin ki hem okuyucularımız, hem forum üyelerimiz, ahcc tek başına yeterli oluyor bağışıklığımızı çok iyi şekilde yükseltmek ve hpv ile savaşan t lenfosit hücrelerimizi katlamak için Ama kişinin içi rahat edecekse yine imutor'a devam etsin ben 4 ay devam edip sonra imutoru bıraktım ve negatif oldum yani. Psikoloji de önemli bir şey, içinin rahat olması, sağlıklı beslendiğini, takviye aldıkça güçlendiğini düşünmek bile hpv ile savaşan birinin psikolojisine iyi gelir. Bu dönemde en iyi şey moralimizi bozmamanız. O yüzden içlerinden nasıl geliyorsa herkes öyle yapsın sadece ahcc'nin de tek başıan yeterli olduğu bilinsin bu kadar

Durum
    Özel Üye

Aryacim sen zaten bu konu uzerinde fazlasiyla durup insanlara oneriyorsun canim bu cok guzel bir sey ama dedigin gibi belki admin olusundan dolayi olabilir her cumlene dikkat etmen gerekiyor. İnsanlara direk sadece ve sadece ahcc kullanin baskada bisey yapmayin demek istesen bile diyemeyebilirsin seni anliyorum ben bile cekiniyorum bazen tek etki ahcc dir baska da otesi yoktur arkadaslar yazmak geliyor icimden tutuyorum kendimi hahah 😂 ben kendimden ornek vererek soylemek istiyorum herkesin belli yolu yontemi vardir bu hastalik konusunda ama benim tek yaptigim ahcc ve durumum iyiye gidiyor o yuzden sadece yeterli gibi bi yorum cikarabildim kendime.

Durum
    Admin

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aryacim sen zaten bu konu uzerinde fazlasiyla durup insanlara oneriyorsun canim bu cok guzel bir sey ama dedigin gibi belki admin olusundan dolayi olabilir her cumlene dikkat etmen gerekiyor. İnsanlara direk sadece ve sadece ahcc kullanin baskada bisey yapmayin demek istesen bile diyemeyebilirsin seni anliyorum ben bile cekiniyorum bazen tek etki ahcc dir baska da otesi yoktur arkadaslar yazmak geliyor icimden tutuyorum kendimi hahah �� ben kendimden ornek vererek soylemek istiyorum herkesin belli yolu yontemi vardir bu hastalik konusunda ama benim tek yaptigim ahcc ve durumum iyiye gidiyor o yuzden sadece yeterli gibi bi yorum cikarabildim kendime.
    Ben o senin bağıra bağıra demek istediğin ''tek etki ahcc'dir başka ötesi yoktur'' lafını o kadar çok söylemek istedim ve zaman zaman söyledim ki bazen yanlış anlaşıldım. O sebeple daha dikkat ediyorum. Ama şundan asla kaçınmıyorum, foruma gelen ve negatif olup giden %90ımız, ahcc kullanarak negatif oldu ve ilk ahcc kullandığını söyleyen, bunu araştıran, kendimde gördüğüm etkilerini bloga yazan, yardım isteyen insanlara elimden geldiğince yardım eden bendim. Şimdi bir üye gelip zor durumdayım ne yapmam lazım dese ''testlerini yaptır, kriyoterapi veya koterizasyon yaptır, şöyle beslen, şunu iç'' diye tavsiye vermenin yanı sıra ahcc'yi de öneririm. Neden önermeyeyim? Söylemezsem saklamış olucam, veya söylememem için de bir sebep yok canım.

Çünkü ahcc denilen şey gerçekten faydalı, hpv ile savaşan insanlar için elzem bir şey. Şuanlık çözümü bu. He tıp daha da gelişir, süper basit 6 aylık olmayan bir çözüm gelir, ben yine onu da önereceğim. Yani amaç zaten insanlara duyurmak. Bazen reklam yaptığım zannediliyor ancak ben ahcc'yi 40 defa önermesem, kim duyacaktı? kim bilecekti? kim kullanacaktı? Kim negatif olup yazılar yazıp burdaki insanları umutlandıracaktı.

Bu forumda nankör insanlar da oldu Merve, çok iyi insanlar da oldu. İnsanın fikri neyse zikri de odur diyip geçiyorum artık, bunu reklam gibi görenlerin alt metninde iyi niyet çok görmüyorum, ha sorgularsın araştırırsın, iyi bir şey değildir ve ben öneriyorumdur o zaman haklısın. Ama iyi, faydalı ve hpv negatif yapan bir şeyi öneren insana reklam demekte ne bileyim.. anlamadım.Sizler ahcc'nin bu etkilerini yazınca mutlu oluyorum. Çünkü aynı etkilerini ben de yaşadım. Aynı sevinçleri sizle yaşadım. Ben ahcc'ye çok inanarak başladım, beklentim yüksekti, yanıltmadı beni ama herkes öyle başlamayabiliyor ve güzel etkilerini (siğillerde azalma, kendini güçlü dirençli hissetme, finalde de hpv negatif olma) sizler kendiniz yaşayınca daha da bir şaşırıp, inancınız güçleniyor

Her yıl istisnasız, her kış 2 kez grip/nezle olan ben ahcc kullandığım sene hiç hasta olmadım. Negatif oldum üstünden 1 yıl geçti, bu geçtiğimiz kış 3 kere çok sağlam grip oldum, bu kışı hatırla ne kadar soğuk geçti. Ahcc kullansam yine hasta olmazdım biliyorum Sadece hpv'den kurtulmak, hpv siğillerinden kurtulmak değil, normal hayatında da bağışıklığını güçlü tutmak için alınan bir gıda takviyesi bu çünkü.

Durum
    simetra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet canım leep yönteminde kısaltma oluyor. Hamile de kalınabiliyor bir sorun olmuyor Yani leep olmayan birçok kadın da düşük yapıyor özellikle günümüzde, o yüzden bu kısmı dert etme önce sağlığın önemli.

Ahcc konusunda Türkiye'den direkt temin edip 2 gün içinde elinde olacak, alabileceğin en uygun fiyat emin ol ki bu yoksa kazık bir fiyat politikası güdülmüyor normalde de ahcc kendi fiyatı + %19 vergi + gümrük fiyatı eklenince ucuz bir gıda takviyesi değil. Abay pharma'nın eczanedeki fiyatlarını sor mesela, 6 aylık kullanımla burdan aldığın fiyatla abay pharma'nın ahcc'sini karşılaştır şok olacaksın. O kadar pahalıydı ki sanırım 6 aylık kullanım için 8 bin tl falandı, forumda neredeyse kimse alamadı ve çok üzücü oldu. Ben bir süre insanlara yönlendirme yaptım ancak o zamanlar ahcc türkiye'ye gelmemişti ve girişi sorunlu olduğu için 1buçuk yıl getirtip kimseye yardımcı olamadık. Her yardım eder misin dediklerinde olumsuz cevap verdiğim için hem sinirleniyor, hem üzülüyordum. Şimdi türkiye'de mart ayından beri Sen bi bak, imutor'a da başla. Eylül-ekim gibi maddiyatınızı düzeltince düşünürsünüz 2 kişi olunca biraz pahalı oluyor evet çok haklısın. Tek kişiye yönelik düşününce karşılaması çok daha kolay.
    Merhaba Arya. Haklısın ama bu AHCC de en az 6 aydan 2 kişi düşündüğümüzde 4000 küsür liraya denk geliyor. Yine az değil maalesef. Ama imutor, propolis, curcumin bunların hepsini kullanmayı planlıyorum. Bakalım. Çok teşekkürler.

Durum
    Özel Üye

Arya kesinlikle her kelimene katiliyorum. Reklam oldugunu ahcc kullanan kisiler asla dusunmeyecektir zaten cunku etkisini gosteriyor. Dusunenler icin de diyebilecegimiz bisey yok gercekten. Ben de uzuluyorum insanlar bu hastaliktan kurtulmaya calisiyor ben bizzat kendim neler yasadim biliyorum neden onermeyeyim? Neden herkes kurtulmasin? Birbirimize bu konuda yardimci olacagiz ki daha cabuk iyileselim. Cunku bu hastalik hafife alinacak bir sey degil oncelikle insanin psikolojisiyle oynuyor zaten. Kendi kendine de bırakılmiyor illaki bir seyler yapman gerekiyor. Yani özetle; iyi niyetle burda biseyler anlatıyoruz faydalanmak isteyen faydalanir zaten her yazimizda bendeki etkisi su-bu diyoruz siz de illaki yapin demiyoruz. Doktora mutlaka danisilmali zaten burasi sadece fikir geliştirmek adina bi platform bunu anlayabilenler de gayet iyi faydalanir buradan. Sevgilerle ))

Durum
    Admin

Alıntı simetra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arya. Haklısın ama bu AHCC de en az 6 aydan 2 kişi düşündüğümüzde 4000 küsür liraya denk geliyor. Yine az değil maalesef. Ama imutor, propolis, curcumin bunların hepsini kullanmayı planlıyorum. Bakalım. Çok teşekkürler.
    Tabi canım 2 kişi tek aile, gerçekten biraz pahalı oluyor. Bu zor bir durum. Umarım bu gibi durumlarda Allah yardımcınız olur. Bak benim başıma ne gelmişti biliyor musun Simetra, ahcc alacağım dönem gerçekten bankada tam ahcc parası kadar param vardı. Para biriktiremiyordum çünkü hep doktor muayanesi, kriyoterapi ücretleri (özel hastanelerde pahalı çünkü senden 2-3 siğil için 200 tl alıyordu 3 yıl önce), sonra biyopsi ücreti, sonra koterizasyon ücreti, en sonda da leep konizasyon ameliyatı ücreti.. Aldığım para bekar ve ailesiyle yaşayan bir insan olarak yetmiyordu, hem hpv sürecinin olumsuzluğu hem parasal anlamda sıkıntı çekmeyi çok iyi bilirim seni çok iyi anlıyorum o yüzden. O kadar çok ağladım ki o dönem anlatamam. Sonra bir anda hiç başvurmadığım bir yerden iş teklifi geldi, eski işimde aldığım maaşın %40 daha fazlasını veriyordu ve başka olumlu yanları da vardı. Ben de o işe geçtim maaşım arttı daha yettirebildim

Bunu anlatmamın sebebi inşallah sizin de başınıza böyle güzel bir şey gelir, elinize bir yerden toplu para geçer. Hem kafanız rahat olur sadece hpv tedavisi ile uğraşırsınız. İşin içine maddiyat girince daha kötü hissediyorsun.

Sen kullan bakalım curcumin'in olumlu etkileri olursa da haber ver

Durum
    simetra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merve, aslında çok doğru düşünüyorsun. Benim forumda yazmadığım şeyi yazmışsın. Ben ''ahcc dışında bir şey kullanmanıza hiç gerek yok, kendisi zaten etkili epey, imutor zaten basit bir bağışıklık güçlendirici yani ahcc ile kıyaslanması mümkün bile değil, öyle olsaydı ahcc kullanmadan önce 6 ay imutor kullandım, ahcc kullanırken de 4 ay imutor kullandım'' ne fark etti neredeyse 1 senelik imutor? yani imutor'u kullanınca bağışıklık süper yükselecek,hpv gidecek, hpv den kurtulacağız diye bir şey yok. İmutor kullanarak belki bağışıklık sistemimizi pek/çok yükseltmesek de sabit tutmaya yarıyor.

Ben bilerek kullanmayın demiyorum. 2 sebebi var. Ahcc ile imutor ya da çinko hapı ya da gümüş suyu vb her türlü takviye zararlı değil. Çünkü ahcc bir ilaç değil, o da bir gıda takviyesi. Yani kullanma demem için bir sebep yok. İkincisi ise, insanımız biraz kendi fark etsin istiyorum açıkçası. Bazı şeyleri sen ön ayak olup söylediğinde etkisi büyük olabiliyor ahcc'ye insanları ilk yönlendirmem gibi (ki bu harikaydı) ama bazen de olumsuz bir bakış açısı olabiliyor, neden kullanmayalım ki yani... gibi ?

Ben ahcc'den zaten yeterince bahsediyorum ve herkese öneriyorum ama imutor'u da bırak, her şeyi bırak demem yanlış anlaşılabilir o sebeple çekingen davranıyorum

Ama ahcc kullanan herkes şunu bilsin ki hem okuyucularımız, hem forum üyelerimiz, ahcc tek başına yeterli oluyor bağışıklığımızı çok iyi şekilde yükseltmek ve hpv ile savaşan t lenfosit hücrelerimizi katlamak için Ama kişinin içi rahat edecekse yine imutor'a devam etsin ben 4 ay devam edip sonra imutoru bıraktım ve negatif oldum yani. Psikoloji de önemli bir şey, içinin rahat olması, sağlıklı beslendiğini, takviye aldıkça güçlendiğini düşünmek bile hpv ile savaşan birinin psikolojisine iyi gelir. Bu dönemde en iyi şey moralimizi bozmamanız. O yüzden içlerinden nasıl geliyorsa herkes öyle yapsın sadece ahcc'nin de tek başıan yeterli olduğu bilinsin bu kadar
    Şimdi sanırım yanlış anlaşılan bir şey. Çünkü görüyorum ki AHCC asla içmeyeceğim, buna inanmıyorum bu daha iyi ya da bu daha kötü gibi yorumlar yapılmadı şuan bu başlık altında. Ben sadece kendi fikirlerimi ve araştırmalarımı sundum. Ve aksine AHCC yi de ne kadar çok kullanmak istediğimi belirttim. Ama fiyatını duyduğumda maalesef şuan için bunun mümkün olmadığına karar verdim. E bu esnada da tabi ki boş durmak yerine yine bağışıklığımı güçlendirecek başka ve daha uygun fiyatları takviyeleri kullanmaya devam edeceğimi belirttim. Şimdi şunu geçirebilirsiniz içinizden. Biz sana kişisel bir şey demedik ki diye. Evet demediniz ama ortada buna karşı çıkan veya muhalefet olan biri yokken durduk yere bu tarz söylemlere girmiş olmanız beni bunu düşünmeye maalesef ki itti. AHCC'yi biliyor ve bundan fayda sağlamış olabilirsiniz ne güzel. Ama daha önce bilmediğiniz ve duymadığınız şeyler olabilir ve bunları etkisi en az AHCC kadar yüksek olabilir. En etkilisi AHCC daha iyi yok nasıl diyebiliriz. Curcumin in kanser hücreleri üzerindeki etkisi ne kadar iyi biliniyor mesela ya da limon esansının özellikle rahim ağzındaki inanılmaz etkisi. Ya da gümüş suyunun yer yüzünde bulunan en etkili antobiyotik olarak geçtiğini ve aslında yüzyıllardır kullanıldığını, birçok baketi, mikro ve virüsü yok etme özelliğinin olduğunu ve aynı zamanda da yine bağışıklığa zirve yaptırdığını. Ben sadece gayet iyi niyetle bir başlık açıp deneyimlerimi ve araştırdğım şeyleri paylaştım burada. Umarım anlaşılabiliyorumdur ve bunun bir tartışma konusu gibi uzayıp gitmesini de asla istemem.

Durum
    Özel Üye

Alıntı simetra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi sanırım yanlış anlaşılan bir şey. Çünkü görüyorum ki AHCC asla içmeyeceğim, buna inanmıyorum bu daha iyi ya da bu daha kötü gibi yorumlar yapılmadı şuan bu başlık altında. Ben sadece kendi fikirlerimi ve araştırmalarımı sundum. Ve aksine AHCC yi de ne kadar çok kullanmak istediğimi belirttim. Ama fiyatını duyduğumda maalesef şuan için bunun mümkün olmadığına karar verdim. E bu esnada da tabi ki boş durmak yerine yine bağışıklığımı güçlendirecek başka ve daha uygun fiyatları takviyeleri kullanmaya devam edeceğimi belirttim. Şimdi şunu geçirebilirsiniz içinizden. Biz sana kişisel bir şey demedik ki diye. Evet demediniz ama ortada buna karşı çıkan veya muhalefet olan biri yokken durduk yere bu tarz söylemlere girmiş olmanız beni bunu düşünmeye maalesef ki itti. AHCC'yi biliyor ve bundan fayda sağlamış olabilirsiniz ne güzel. Ama daha önce bilmediğiniz ve duymadığınız şeyler olabilir ve bunları etkisi en az AHCC kadar yüksek olabilir. En etkilisi AHCC daha iyi yok nasıl diyebiliriz. Curcumin in kanser hücreleri üzerindeki etkisi ne kadar iyi biliniyor mesela ya da limon esansının özellikle rahim ağzındaki inanılmaz etkisi. Ya da gümüş suyunun yer yüzünde bulunan en etkili antobiyotik olarak geçtiğini ve aslında yüzyıllardır kullanıldığını, birçok baketi, mikro ve virüsü yok etme özelliğinin olduğunu ve aynı zamanda da yine bağışıklığa zirve yaptırdığını. Ben sadece gayet iyi niyetle bir başlık açıp deneyimlerimi ve araştırdğım şeyleri paylaştım burada. Umarım anlaşılabiliyorumdur ve bunun bir tartışma konusu gibi uzayıp gitmesini de asla istemem.
    Konunun seninle uzaktan yakindan alakasi yok canim. Ben aryanin ne demek istedigini anliyorum burada simdi sana onerdik diye yine reklam yapiyorlar diye iclerinden gecen uyeler oluyor o anlamda aciklama yaptik konu oraya gitti. Senden bagimsiz yani. Biz burda 3 kisi konusuyor olabiliriz ama arya bilir kimbilir kac kisi okuyor. O yuzden bi cumle soyledikten sonra illaki alt baslik gibi aciklamalar yapmak gerekiyor. Biraz daha forumda vakit gecirirsen sen de anlayacaksin zamanla neden boyle oldugunu

Durum
    Admin

@Simetra, tabii ki ahcc kullanamıyorsan başka şeyler yapman lazım. Bu olay böyle zaten. Yani ahcc kullanmıyorsan hiçbir şey kullanma çöksün bağışıklık sistemin diye bir şey yok. Saçmalık yani. Ahcc alamayan biri neler yapabilir, senin için yazayım, birçok yazım var ama yazmaktan gocunmam.

1. Her gün 2 kupa yeşil çay içsin ( yeşil çay hpv geriletme konusunda bilimsel olarak kanıtlanmıştır)
    2. Kefir içsin.
    3. Kefir gibi probiyotikli ürünleri araştırsın ve içeriğinde probiyotik olan besinler yesin/içsin.
    4. Yeşil çarliston biber yesin, c vitamini portakaldan bile yüksek.
    5. Sigaraya ara verebiliyorsa ya da bırakabiliyorsa bıraksın.
    6. Gümüş suyu kullanabilir (ben hiç kullanmadım, ama forumda çok kullanan oldu)
    7. Çok şekerli şeylerden uzak dursun. Coca cola mesela, aşırı şeker var.
    8. İmutor bağışıklık güçlendirici kullansın (eczanelerde var)

Bu arada simetra, bizim forumun biraz da geleneği böyle. Yani biri konu açıyor, diğer üyeler ve ben gelip yorum yapıyoruz.

Bazen üyeler arasında da fikir alışverişi ve konuşma olduğu için kendi aralarında yazışarak konuşuluyor.

Hangi konuya girersen gir, merve ile yazıştığımın benzeri yazışmalar görürsün birbiriyle konuşup soru soran insanlar. Yani senin açtığın konu altında bunu konuşmamız sana kötü hissettirmesin tamamen doğaçlama gelişti, yanlış anlaşılma yok, yöntemlerimiz belli esasen, yapabildiğin kadarını yapmak yeterli ahcc yoksa imutor artı yukarıda saydığım takviyeler..

Bu Konu için Etiketler