Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv tip 31 ve 35

Durum
    Miss35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv tip 31 ve 35

Arkadaşlar merhaba ben gçeen sene tip 16 taşıdığımı öğrenmiştm. Şuan yaptırdığım test sonucu 31 ve 35 denildi. Bunlar da yüksek risk. Ahcc kullanmaya başlayalı 1 ay oldu. 6 ay sonra bu tiplerden negatif olabilir miyim sizce aranızda bu tipleri taşıyan var mı yardımcı olabilir mi?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv tip 31 ve 35

Tip 31'in çok inatçı ve dirençli olduğunu biliyorum forumdan biri sanırım çok uğraşmıştı. 35 hakkında benim bir bilgim yok. Varsa olan arkadaşlar miss35'e yardımcı olursa çok sevinirim.

Ahcc kullanmaya başlaman iyi olmuş miss, umarım atlatacaksın kendine zaman tanımanı öneririm. 2 ay sonra vücudun ahcc'nin etkisini iyice görecek. 1.ayda olduğun için henüz yeni, ilk 1. ve 2.ay pek bir şey farketmeyebilir, herkesin 1. ve 2.ayı böyle siğille vs geçebiliyor. Bu arada siğil var mı sende?

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Tip 16 yi 1 yilda yenmismisiniz yani? Bu arada bu yil icinde farkli bir birlikteliginiz oldu mu yani bu yeni tipleri nasil kaptiniz biliyor musunuz?

Durum
    Yeni Üye

Oldu maalesef evet. Siğilim yok Arya. 31 ve 35i yenene kadar da erkek sineğe yaklaşmıcam artık psikolojim bozuldu iyice. Belki kişiden kişiye vürüsün direnci değişir. Yine de teşekkür ederim yorumun için. Umarım atlatabilirim.

Durum
    Özel Üye

Bulas yolu her iki iliskinde de korunmasiz mi oldu canim ? Korunmasiz beraberlikleriniz oldu mu yani arada da olsa

Durum
    Yeni Üye

16 yı nişanlımdan kapmıştım aldattığını öğrendikten snra hpvyi öğrendim. Onla korunmasız yaşamadık. Ama ikinci ilişkimde korunmasız 1 kere yaşadık. Ondam snra 16 çıkmadı 31 ve 35 çıktı. Anlamıyorum belki tip değiştirdi ya da lab. Farklı sonuç verdi ya da ben 16yı yenip yeniden kaptım. Yani memleketteki tüm hpvli bireyler bana denk gelmesi laZım şu durumda. Belki ilkinde sürüntü örneği azdı testte ondan diğer tipler çıkmadı desem bunda 16 çıkmadı. Kafamda deli sorular.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Miss35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    16 yı nişanlımdan kapmıştım aldattığını öğrendikten snra hpvyi öğrendim. Onla korunmasız yaşamadık. Ama ikinci ilişkimde korunmasız 1 kere yaşadık. Ondam snra 16 çıkmadı 31 ve 35 çıktı. Anlamıyorum belki tip değiştirdi ya da lab. Farklı sonuç verdi ya da ben 16yı yenip yeniden kaptım. Yani memleketteki tüm hpvli bireyler bana denk gelmesi laZım şu durumda. Belki ilkinde sürüntü örneği azdı testte ondan diğer tipler çıkmadı desem bunda 16 çıkmadı. Kafamda deli sorular.
    Canim 16 sigil yapmiyor ki buyuk ihtimal nisanlinda da yoktu sigil ve de her seferinde korunduysaniz sigilsiz ve korunmali nasil kapacaksin ki ?? Nisanlindan once iliski durumun var miydi bilmiyorum ama cok cok eskiden kalmis bisey de olabilir bu tip16. Ve ikinci iliskinde sadece 1 defa korunmasiz yasadik diyorsun onda da hpv kapiyosun karsi taraflarin her ikisinde de sigil yoksa bence cok cok eskiden kalmis yeni belirti vermis olabilir sende acikcasi bende bilemedim

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canim 16 sigil yapmiyor ki buyuk ihtimal nisanlinda da yoktu sigil ve de her seferinde korunduysaniz sigilsiz ve korunmali nasil kapacaksin ki ?? Nisanlindan once iliski durumun var miydi bilmiyorum ama cok cok eskiden kalmis bisey de olabilir bu tip16. Ve ikinci iliskinde sadece 1 defa korunmasiz yasadik diyorsun onda da hpv kapiyosun karsi taraflarin her ikisinde de sigil yoksa bence cok cok eskiden kalmis yeni belirti vermis olabilir sende acikcasi bende bilemedim
    Bende de 16 var nişanlımda sigil yokken bende cıktı

Durum
    Ebr
    Ebr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende tip 31 taşıyorum ve dirençli olduğunu duydum evet. Arya peki bundan önce tip 31 taşıyan arkadaş ne kadar bir süre uğraştı bu tiple bir bilgin var mı? Atlatabildimi sonunca? Kaç ayda atlattı?

Bu Konu için Etiketler