Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV Nasil bulasiyor?

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Nasil bulasiyor?

Senin Kac ay oldu hpv ile tanisali canim

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin Kac ay oldu hpv ile tanisali canim
    6 ay kadar oldu diyelim farkettigimden bu yana. 4 ay asiri sigilli yasadim. Son 2 aydir sigiller az ve son 1 aydir cikmiyo sanirim. En azindan doktorlar yok diyor ama asitikasitle bakilmadi gozle bakarak yok diyorlar. 3 aydir da ahcc kullaniyorum etkisini 2 ay sonra gosterdi. Onun disinda psikolojim alt ust yemiyor icmiyorum resmen. Eger ben atlatirsam bu hastaligi psikoloji ile etkisini de olcmus olacagiz 😂😂

Bu arada benm partnerimde sigil yoktu ve bende sigil cikartiyor ya tip degisikligi yasandi ya da onun bunyesi sigil cikartmiyor bilemiyorum. Tipleme testi yaptirmadim biraz daha ahcc kullanayim gectigini dusundugum zaman yaptiracagm nasilsa suan cin1 bile olmus olsam leep yapmayacak zamana birakacaklar diye bende zamana ve ahccye birakma karari aldim bilemiyorum dogru bi karar mi

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Canim azaliyo senin ki bence semde zamanla cikarmayacaksin siğil. Benim aralik 2018 de sigilim bitmisti cikmadi ondan Bu yana ama Ben kıl koklerimi bile yakiyodum belki de daha once bitti ama surekli yara oldugu icin anlamiyordum olup olmadigini ama ahcc kullaniyirsan bence bi kac ay a sende de artik cikmayacak buna inan

Durum
    Özel Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canim azaliyo senin ki bence semde zamanla cikarmayacaksin siğil. Benim aralik 2018 de sigilim bitmisti cikmadi ondan Bu yana ama Ben kıl koklerimi bile yakiyodum belki de daha once bitti ama surekli yara oldugu icin anlamiyordum olup olmadigini ama ahcc kullaniyirsan bence bi kac ay a sende de artik cikmayacak buna inan
    İnsallah canim oyle umut ediyorum 🙏🏻

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Sana bakimca kendimi gordum canim bende köy okulunda öğretmenim doguda ve senin gibi cok takiyordum(

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben de doguda öğretmenim

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bi de sizde hangi tip var acaba bende 16 var ve bana nişanlımdan gexti bende sigil yaptı ama yapana kadar ben böyle bi şeyi bilmiyordum ve nişanlım kendinde oldugunu bilmiyordu

Durum
    fairyking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Size ne kadar faydası olur bilmiyorum ama anlatayım. Benim de çoğunlukla korunmalı ilişkim oldu. Nadir de olsa korunmadığım da oldu. Ayrıca bende şimdiye kadar siğil çıkmadı tip 6 olduğum halde. Nereden haberin oldu diyeceksiniz. İnternetten öğrendim, siğil olmadığı için test oldum, tip 6 taşıdığımı öğrendim. Hala siğilim yok, bilmiyorum ya viral yük az, ya da bağışıklığım güçlü.

Durum
    Özel Üye

Alıntı fairyking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size ne kadar faydası olur bilmiyorum ama anlatayım. Benim de çoğunlukla korunmalı ilişkim oldu. Nadir de olsa korunmadığım da oldu. Ayrıca bende şimdiye kadar siğil çıkmadı tip 6 olduğum halde. Nereden haberin oldu diyeceksiniz. İnternetten öğrendim, siğil olmadığım için test oldum, tip 6 taşıdığımı öğrendim. Hala siğilim yok, bilmiyorum ya viral yük az, ya da bağışıklığım güçlü.
    Tip 6 oldugunuz halde sigilin cikmama durumunu bu ogrenmemin faydasi oldu canim tesekkurler yazdign icin bunu cidden merak ediyordum. Peki nerden aklınıza dustu internetten arastirip kendinizde suphelenmeniz ? Cunku genelde sigil cikartmadan veya karsi tarafta buna tanik olmadan kimsenin aklina hpv gelmiyor

Durum
    Özel Üye

Alıntı Bahar16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi de sizde hangi tip var acaba bende 16 var ve bana nişanlımdan gexti bende sigil yaptı ama yapana kadar ben böyle bi şeyi bilmiyordum ve nişanlım kendinde oldugunu bilmiyordu
    Tip 16 ama sigil yapmiyor diyo doktorlar sadece 16 mi var baharcim cok garip gercekten sadece tip 16 olup sigil yapiyorsa benim butun tabular yandi

Nisanlin da tipleme testi oldu mu onda ne cikti? Bide o sigilsiz miydi sana bulasirken
    Bide korunuyor muydunuz?

Bu Konu için Etiketler