Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güven sonsuz! (AHCC)

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Güven sonsuz! (AHCC)

Arkadaşlar hepinize güzel günler dileyerek yazmaya başlamak istiyorum hpv ile tanışmam yaklaşık 9 ay önce oldu siğil olarak kendini gösterdi başta çok korku dolu zamanlar yaşadım hergün ağladığımı biliyorum böyle salya sümük misali. Daha sonra bulunduğum şehirde bir çok doktora gittim falan hepsi çok basite aldılar bu arada Karadeniz’de yaşıyorum. Hatta burda medicana da hpv testi yaptırdım sadece yüksek tiplilere bakıyordu. Yüksek tipe karşı burda negatif geldim oh be falan derken tabi bendeki güvensizlik Hakan topalismailoğluna gitmeme sebep oldu hadi emin olalım diye siğilin yok diyen doktorlar halt yemiş resmen siğil vajinamı iç dış anüs bölgesi falan sarmıştı tam 57 tane siğil yaktırdım. Çok şükür ki yaklaşık 4 ay oldu ve bende siğil yok ahcc kullanmayan devam ediyorum 1 tam kutum 1 de yarım kutu kaldı. Eylül gibi test yaptırmayı düşünüyorum son aşıma gittiğimde olayın özetine gelirsek hpv bitiyor arkadaşlar ama önce psikolojik olarak yenin.

Ahcc ve aryaya gelmek istiyorum çok teşekkür ederim hem aryaya hem ahcc de yardımcı olan Alva ilaç gıdaya. Hatta size şöyle bir şey daha söylemek istiyorum ben nişanlıyım ve nişanlımda siğile dair hiçbir şey yok çok şükür testlere de erkeklerde çok güven biliyorsunuz ki olmuyor o yüzden en azından 6 aylık ahcc kullanmak istedik kendisine yazdığımda ahccdeki arkadaş ben daha parayı yatırmadan ahccleri kargolamıştı.

Diyeceğim o ki güvenle kullanabilirsiniz.Bunu yazmamın sebebi sahte olacağını dolandırılacağını düşünen arkadaşlarım için. Kendimden biliyorum başta güvenmek çok zordu ama başka şansım da yok..
    Sağlıcakla kalın

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Güven sonsuz!

Adına çok sevindim. Hadi bakalım kurtuldun bence artık

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

merhaba doktor 57 siğil yakti dediniz ya siz gozle baktigunzda aynada da falan hic gormedinjz mi bende bisey yok su an 7 aydir ama oyle deyince supheye dustum simdi

Durum
    Niloya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hadı bakalım kuzum ınsallah negatıfsındır kı bence oylesın,kbr asıt testı yapılıyor derı altındakı sıgıller fln cıkıyor ozmn benmde dısta yok dıyorlardı haln hoca ya gıttım 6 7 sıgıl yaktı dıs kısımdan

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba doktor 57 siğil yakti dediniz ya siz gozle baktigunzda aynada da falan hic gormedinjz mi bende bisey yok su an 7 aydir ama oyle deyince supheye dustum simdi
    görünürde hiç siğilim yoktu evet canım ben temizlendim düşüncesiyle gitmiştim

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakacağız artık canım inşallah ama çok umutlanmak yine istemiyorum hala bile korku var gerçekten

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah dediğiniz gibidir kendinizi hiçbir şekilde üzmeyin bence bitecek

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bende 7 aydir hic bisey yok simdi acaba var midir diye supheye dustum yine oraya gitme durumum da yok siz kac ay sigilsiz diniz oraya gittiginizde

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@Zuzu, selam canıııııım Bu sürecin en başında ne kadar çok konuştuğumuzu biliyorsun özel mesajda. O yüzden ayrı bi sevindim gerçekten, hiç siğilinin çıkmamış olması o kadar iyi ve güzel ki! Umarım test sonucunda artık bu raddeden sonra hpv negatif gelecektir!

Durum
    Kıdemli Üye

Cevap: Güven sonsuz! (AHCC)

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Zuzu, selam canıııııım Bu sürecin en başında ne kadar çok konuştuğumuzu biliyorsun özel mesajda. O yüzden ayrı bi sevindim gerçekten, hiç siğilinin çıkmamış olması o kadar iyi ve güzel ki! Umarım test sonucunda artık bu raddeden sonra hpv negatif gelecektir!
    negatif olduğum gün burda yayın yapacağım aryacığım bilmez miyim ayyy o günler gitsin de gelmesinnn😇

Bu Konu için Etiketler