Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güven sonsuz! (AHCC)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Güven sonsuz! (AHCC)

Ulusal yayın yap zuzu hahahahaha, dediğim gibi herkesin %90 kurtulma şansı var. %10 pay ve negatif olmama riski her şeyde vardır. Aramızda bu forumda ahcc kullanmasına rağmen bizim gibi 6 ayda kurtulamayanlar, ama devam ettiğinde 9.ayda kurtulanlar oldu.Bunları hep gözlemledim.

Hatta hiç unutmuyorum bir kız vardı forumda üye olan, 6 ay sonunda herkes gibi negatif sonucu almadı. Devam edicem dedi, et dedim 9 ay oldu yine negatif sonuç almadı. Sonra canın sağolsun muhabbeti yaptık, siğillerim çok azaldı ama ahcc sayesinde tek tük çıkıyor dedi. O konuşma orda kaldı. Bu arkadaşımız meğersem 9 ayda 12aya tamamlamış 3 ay geçmiş ama bana devam edeceğini yazmamıştı. Aradan bi 6 ay falan geçti, kız hpv negatif olmuş üstüne 3-4 ay geçmiş, ben nickini unutmuşum falan (çok üyemiz olduğu için)
    Bana hpv negatif olduğunu söyledi!! Ben şok! Kız daha önce niye haber vermedin falan diye bayağı muhabbet ettik, negatif yazısı da yazıcam dedi ama yazmadı Sonra da siteye pek girmedi gözlemlememe rağmen.

Velhasıl hpv ve ahcc kullanma konusunda bunu neden anlattım? Yeterince çabalayınca 6 ayda olmuyorsa 9 ayda olsun! o da olmuyorsa 12 ayda olsun diye direnince bir şekilde vücuttan atıyoruz. Her şeyi yaptık, ama hala atamadık mı? işte o %10 içinde olmuş oluyoruz.

Bu forumdan bir ''elturco'' geçti ya, her gün yazılar yazıyordu hpv günlüğü tutuyordu ahcc hakkında, her dakika gerekli gereksiz her şeyi yazardı 10 günde bir neden negatif olmuyorum diye hayıflanırdı Paso onu teselli ederdik hahaha. Bir gün negatif olduğum gün bu foruma girmediğim gündür dedi. Aradan zaman geçti hala elturco hayıflanıyor falan haklı olarak... Sonra bi gün foruma hiç uğramadı, bir gün daha.. bir gün daha derken.. Elturco ortada yok, hala haber alamadık gizemini koruyor olay hahaha. Yani elturco'nun hpv negatif olmuş olmasını umut ediyorum ve o sözüne dayanarak böyle düşünüyorum. Negatif olmasa gelirdi yine konuşurdu bizlerle..

Forumun en eskisi, başından beri burda olan 2-3 üye biliyorlar bu süreci, ben zaten en yakından takip ediyorum Böyle dönemlerimiz oldu. Elturco bile atlattıysa hepiniz hpv'yi yeneceksiniz!!

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bu arada ben de kullanıyorum ahcc. Hiçbi sorun yaşamadım. Aryanın söylediği yerin güvenilir olduğunu söyleyebilirim. Bende tip 16 var. Ben gerekirse 2 sene bile kullanırım çünkü ne oral ne genital kanser olmak istemiyorum tip 16yi vucudumdan atmak istiyorum. Özellikle sizde de bendeki gibi yuksek riskli tip varsa mutlaka ahcc alin derim. Para sagliktan onemli degil

Durum
    Admin

@Çok üzgün, hpv konusunda neredeyse yüksek riskli tiplerin çözümü ahcc oluyor, düşük risklilerin bazıları kendi kendine uzun sürelerde atabiliyor ama kim hpv ile 4-5 yıl yaşamak ister ki? Herkes 4 yıla kadar yüksek riskli tipler de vücuttan gidiyor diyor ama 4 yıl yaşamak istiyor muyuz bununla cinsel yönde sakınarak, korkarak, sürekli acaba siğil çıktı mı endişesi ile, sürekli para harcayarak?? Zor yani çok zor süreçler. Ama allahtan hepiniz kafanız birazcık da olsa ahcc sayesinde rahatlıkla atlatabileceksiniz.

Birde bugün ahcc ve time health ahcc hakkında bir yazı yazdım hpvliyiz bloguna az önce.

Bunu da buraya koyayım, neden time health ahcc'ye güvendiğimizle alakalı:

TİME HEALTH AHCC ? HPV TEDAVİSİNDE NEDEN AHCC KULLANIYORUZ ? | HPV VİRUSU - ARYA | FORUM: HPVLİYİZ.COM

Okuyanlara çok teşekkürler.

Durum
    Admin

@Çok üzgün, hpv konusunda neredeyse yüksek riskli tiplerin çözümü ahcc oluyor, düşük risklilerin bazıları kendi kendine uzun sürelerde atabiliyor ama kim hpv ile 4-5 yıl yaşamak ister ki? Herkes 4 yıla kadar yüksek riskli tipler de vücuttan gidiyor diyor ama 4 yıl yaşamak istiyor muyuz bununla cinsel yönde sakınarak, korkarak, sürekli acaba siğil çıktı mı endişesi ile, sürekli para harcayarak?? Zor yani çok zor süreçler. Ama allahtan hepiniz kafanız birazcık da olsa ahcc sayesinde rahatlıkla atlatabileceksiniz.

Birde bugün ahcc ve time health ahcc hakkında bir yazı yazdım hpvliyiz bloguna az önce.

Bunu da buraya koyayım, neden time health ahcc'ye güvendiğimizle alakalı:

TİME HEALTH AHCC ? HPV TEDAVİSİNDE NEDEN AHCC KULLANIYORUZ ? | HPV VİRUSU - ARYA | FORUM: HPVLİYİZ.COM

Okuyanlara çok teşekkürler.

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arya virusu atamayan su %10 luk kisimda olup sadece dusuk risk virus tasiyanlar surekli siğil cikararak mi yasiyo hic bitmiyo mu onlarin ki bunu hep merak etmisimdir

Durum
    Admin

düsük risk grubunda olanlar virüsü 4 yıldan önce atabilenler genelde. yüksek riskli grup genelde atamayabiliyor, ama hpv 16-hpv18 olup forumda hpv virünün vucuttan atan çok kişi oldu. Tamamen senin kendi bağışıklık sisteminde etkili. immun sistemi yetersizliği olan kişiler en şanssız grupta.

Durum
    achilles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Benim hemen hemen 6 ay oldu ahcc düzenli kullandım bazen farkında olmadan 5hap bazen 7hap içermişim tek tük bazı günler unutup içmediğimde oldu ama bir kaç aydır siğil çıkmıyor bir iki kutu daha atarım yoluma bakarım negatif olursa olur olmazsa keyfi bilir takmıyom artık keyfime bakcam

Durum
    Admin

@Achilless, sen nasıl bir kralsın ya Bu nasıl rahatlık bazen 5 hap attım bazen 7 hap falan hahahahah hele son cümlen 1-2 kutu atar yoluma bakarım fhdjsklş

Birkaç aydır hpv siğillerin çıkmıyorsa bu çok iyiye işaret. 2 kutu daha atıp 1buçuk aya tamamlarsın. Bu süreçte de lütfen güzel beslen, spor varsa onu yap, uykunu iyi al, c vitamini içerikli şeyler ye, kefir iç mesela, yeşil çay iç. Köprüden önce son çıkıştasın çok az kalmış. 7-8 ay siğil çıkmazsa negatif olduğunu varsayabilirsin. Bana eski doktorum demişti. Ama maddi durumun varsa mutlaka test yaptır, bizi de unutma lütfen yoluna bakmadan önce ahcc kullananlar bölümüne hpv negatif olduğunda, haberini ver

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arya tekrar bulas olmadan 7-8 ay tertemiz sigilsiz olup sonra siğil cikaran oldu mu hic duydun mu Sen

Durum
    Admin

İlk 1 sene içinde siğil çıkaranlar olabilir, 1 kişi vardı forumda. Onla konusmustum önceden. Ama cinsel bulas olmadan 2 sene siğil cıkarmayıp sonra çıkaran olup olmadığını hatırlamıyorum.

Bu Konu için Etiketler