Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu da Benim hikayem

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bu da Benim hikayem

Uzun suredir forumu uye olmadan takip ediyorum sizlerin sayesinde guc bulup mucadele ettim Bu mucadelemi de paylasmak istiyorum genital siğil ile tanisali 1 yil oldu ama gec fark ettim maalesef gecen yil temmuz ayunda elime gelen makat bolgesindeki kabarciklardan doktor a gittim dermatolog kriyo sıktı ama hic faydasi olmadi 2018 eylul basinda koter oldum sadece makat cevresinde vardi sonra bir iki ay bi kac tane daha cikti onlari verrutol ile gecirdim duzenli olarak propolis yesil cay bir sure de imutor kullandim ocak ayindan Bu yana tek bir lezyon cikmadi negatif miyim degil miyim bilmiyorum ama Bu hastalik hayatimi mahfetti diyebilirim sizlere sorum yaklasik 7 aydir siğil cikmiyo bugun vajina girisinde beyaz plak gibi bisey vardi korktum kasidim kabugu soyuldu ama kanamadi elime de kabarik gelmiyodu sonra yikildim tekrar mi cikacak diye ama sadece soyuldu kasiyinca kanamadi yine de verrutol surdum oraya her gun el feneri ile ayna ile oralarima bakmaktan bunalti geldi kafayi yemek uzereyim ahcc kullanmayi istedim ama maddi gucum yok sizce gecti mi artik umut edebilir miyim bekarim Bu arada

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Bu da Benim hikayem

Kbr, selam canım. Forumu bu zamana kadar takip etmişsin hoşgeldin

Öncelikle 7 aydır siğil çıkmaması oldukça güzel, bi 3-4 ay daha izle bakalım hala siğil çıkmazsa bence büyük oranda artık hpv den kurtuldun demektir tabii ki hpv genotipleme testini yaptırıp negatif olup olmadığını gör mutlaka.
    her gördüğün yere de verrutol sürme belki de siğil değildi? her şeyin siğil olduğunu düşünmeye hpv döneminde çok yatkın oluyoruz ama inan ki siğil olmayabilir, çok şüpheleniyorsan bir doktora görünmeni tavsiye ederim.

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Evet uzun suredir takip ediyorum sizleri ve eminim benim gibi bir cok kisi yazmadan takip ediyo cok haklisin o kadar kafayi siyirdim ki düşün suleyman engin akham var ya o doktor a ulasip onu aradim o da negatif olcan 2 yil olmadan kizim bunun icin mi beni aradin dedi ��sonra sezai sahmaz var ona mesajla ulastim o da kafanda buyutme bir cok kadin kanser yapan hpv ye yakalanir ama atlatir kanser olmasi binde bes iht7mal demis. Ahh o kadar yaktim ki verrutol ile her yerimi bi ara kafayi yedim aglama krizlerine giroyodum gece ama inanin bence geciyo Bu illet cunku Ben o 7 aylik sigilsiz donemi cok stresle gecirdim arya bence bende ahcc kullansaydim daha da iyi olurdu ama alamadim ama sana o kadar dua ediyorum ki kafamdaki bir cok soru isaretini burda buldum iyiki varsiniz ama inan doktor a gitmeye psikolpjik olaral hazir degilim Ben hala ��

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba bence negatif olmussun ya da olmak üzeresin Hatta artık senden öneri alabiliriz. Yeşilçay günde kac bardak içtin veee propolisinin markası nedir

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Insalhh oyleyimdir şans. Yesilcay gunde 2 ya fa 3 fincan ictim propolisi de sadece saracoglu nun su bazli olani sabahlari ac karnina 15 damla suya damlatip ictim ve siğil cikan bolgeye surdum ama zaten onu icmeye basladigmda siğil yoktu daha dogrusu yakildiktan sonra sadece 1 ya da 2 ay bi kac tane cikti daha da cikmadi cok sukur bence koter ve kriyo cok onemli kesinlikle ama o ladar arastirma yaptim ki gordugym sey herkesin eninde sonunda 1 yil sonra negatif oldugu ama eminim alinan takvileyelrr cok onemli propolisi bende cok ise yaradi benim gibi ahcc alma imkaniniz yoksa propolis alin ama ahcc alabiliyorsaniz o daha fazla ise yariyo bence

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba foruma hoşgeldiniz. Geçmiş olsun. Ben de negatif olabileceğinizi düşünüyorum. Yine de doktor kontrolunuzu aksatmayın. Bide genotipleme yaptirin..

Durum
    Kbr
    Özel Üye

En son gittigimde doktor bisey yok temiz dedi ama yaptirmadim genotiplendirme .sizler de her gun fener ile oraya bakiyo musunuz ya da kil kokunu siğil sahip bunalim giriyo musunuz aslinda benim en cok sprunum psikolpjik olarak çökük durumda olmam kendimi alamoyorum surekli orayi inceleyip irdeliyorum ve biliyorum aslinda bisey yok tertemiz ama y8ne de bisey var gibi verrutol suruyorum benim sadece makat cevresinde oldu siğil bi de vajinajin ust kisminda onu da gitmeden bulastirmistim jiletle ama su an yok hic bi yerde ama Ben bazen koter izin bile siğil saniyorum sag olsun doktorum koterle oyle bi yakti ki orayi nokta atisi ile degil bolgesel olarak yakti onlarin izi var malesef ama yuz e yakin siğil vardi orda su an yok sizlerin de gececek eminim . Hpv testi almost sigil den negatif cikti bunun nedeni de sadece yuksek ruskleri taradi ama yuksek ihtimalle tip6 var bende biraz daha bekleyip tum tipleri tarayan bi yerde test olcam insalhh tabi o zaman a kadar verrutol ile her yerimi yakmazsam

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

evet ben de hpv iken sürekli telefon feneriyle bakardım manyak gibi muhtemelen her hpv feneri gördü hahaha.
    ama sigil cıkmadıgı dönem az baktım psikolojiyi etkiliyor cunku.

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Kesinlikle arya acayip etkiliyo psikolojiyi kac defa kıl kokunu siğil sandim ya da sivilceyi bile siğil sandim orda gordugym her lezyon felaketim oldu. Insalhh Bu gordugym ve oyle sandigum sey siğil degildir yoksa en basa donmus gibi uzulurum

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Arya bi de benim merak ettigim bisey var benim yaptigim gibi foruma girip uye olmayanlar cok var mi cunku Ben neredeyse 1 yildir girip okiyirdum Boyle yapan arkadaslar varsa bence deneyimlerini paylasmalari cok iyi olcak siz de benim gibi yapmayin uzaktan okuyup cikmak ne bilim cok hos degil burda birbirimize yardimci olsak eminim cok daha iyi atlatcaz Bu gececi sureci

Bu Konu için Etiketler