Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: erkekte hpv

Durum
    sarhos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

erkekte hpv

Herkese merhaba arkadaşlar herkese geçmiş olsun diyorum öncelikle bende hpv liyim fakat tedaviye geç kalmama sebeb olan doktorların hergün gelmişine geçmişine sövüyor um tedavi sürecin dekılere aynı şekilde hitap ediyorum. Ben hpv nin farkına varıkosel ameliyatı olduktan sonra fark ettim üroloji doktoruna et parçasını sordum önemli birşey değil dedi geçti internetten arastırdıktan sonra ünv hastanesine gittim Dermotolojı doktoru neden bu kadar bekledin dedi sadece göz ucu ile baktı genel bi muayene yapmadı penıs üzerındekı leri yaktı 2 hafta sonra tekrar gel dedi yakılanlar düştü o süreçte yenileri oluştu kontrole gittim başka doktor vardı o neden yaktılar çoğalır dedi aldara krem yazdı aldım 1 hafta dir kullanıyorum yine çoğaldı 2aydır da idrarda ve büyük abdestte zorlanıyorum fakat o bölgelere hiç muayene bile etmediler ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz şimdiden tşk ler.

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: erkek te hpv

mesaj silinmistir.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: erkekte hpv

Penis içinde siğil çıkabiliyor. Ama ne kadar yüksek oran bilemiyorum kendini çok korkutmadan doktorlarla görüş. Siğil cıkma süreci sancılı bi süreç sürekli cıkabilir savasman lazım yaktırman dondurman gerek.

Durum
    Yeni Üye

Corto, arya çok teşekkür ederim inanki bende elimden geldiğince sakın olmaya çalışıyorum fakat öyle bırseykı sanki tüm vücuduma buluşacak sanıyorum yaktırmaya işlemini yaptım 2 hafta da yenileri çıktı aynı hastanede başka bi doktor yaktırmaya çoğaltır dedi aldara verdi onuda bir hafta kullandım yine çoğaldı özel bi şirkette çalışıyorum fakat sürekli izin alamıyorum işyerinden ve hayattan soğuttu ciddi düşündüğüm bi ilişkim var evlilik düşünüyordum ayrıca yaşımda 33 ve ilk düşüncem direk çocuk tu artık bırakın çocuğu ilişkimi bitirmek istiyorum kız arkadaşım olmaz diyor Rabbim herkese sabır versin inşallah bu süreçte

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı sarhos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Corto, arya çok teşekkür ederim inanki bende elimden geldiğince sakın olmaya çalışıyorum fakat öyle bırseykı sanki tüm vücuduma buluşacak sanıyorum yaktırmaya işlemini yaptım 2 hafta da yenileri çıktı aynı hastanede başka bi doktor yaktırmaya çoğaltır dedi aldara verdi onuda bir hafta kullandım yine çoğaldı özel bi şirkette çalışıyorum fakat sürekli izin alamıyorum işyerinden ve hayattan soğuttu ciddi düşündüğüm bi ilişkim var evlilik düşünüyordum ayrıca yaşımda 33 ve ilk düşüncem direk çocuk tu artık bırakın çocuğu ilişkimi bitirmek istiyorum kız arkadaşım olmaz diyor Rabbim herkese sabır versin inşallah bu süreçte
    Sacmalama ne iliski bitirmesi ya ben iliskim bitecek diye 6 ay sevgilimden sakladim bi basima yasadim bu sureci ve psikolojimi alt ust ettim. Hic bisey iliski bitirmeye degmez ama benmki bunu kabullenecek bi insan degldi o yuzden onu kaybetmemek adina saklamak zorunda kaldim cok seviyordum. Evlenirsiniz hastalik gecene kadar dikkatli iliskiye girersiniz hayat boyu sürecek degil ya elbet gececek. Bi atak donemi oluyor her hafta sigil cikarilan benmde oyleydi ama sonradan azaliyor ben ahcc kullanmaya basladktan sonra azaldi suan cikmiyor gibi yani gormuyorum hic. Sevgilin bunu kabul ettiyse hic bi sorun yok bence tedavi olun hayatiniza bakin. En fazla 2 sene surecek bisey icin bi omrunu harcamaya degmez.

Durum
    Dertlihpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Devletten vazgeç bulunduğun civardaki en iyi kadın doğum veya cildiye ya da hpv ile uğraşan doktoru bul. Koter yaptır. Sana 1000 1500e patlıcak iyi Bi doktor. O sırada ahcc siparişi ver 6 ay kullan tertemiz olursun

Durum
    Admin

Bence de devlet hastanesinden vazgeç özellere git biraz para bayılacaksın ama daha iyi, ahcc yi önerenler olmuş ben de önerecektim sigillerini iyice tedavi ettirdikten hemen sonra ahcc ye başlamanı öneririm. Ucuz bir şey değil ama çok pahalı da değil bu hastalıktan kurtulmak için değer. Birde negatif olduk ve olanlar var aramızda yani bilinmeyen bir şeye yatırım yapmayacaksın tam tersi kendini bu alanda kanıtlamış bir ahcc markası kullanacaksın bu açıdan iyi.

Durum
    Yeni Üye

Arya merhaba bu ahcc yı google den baktım farklı bi marka adı ile geçiyor ama time ahcc ürünüdür yazıyor senin temin ettiğin demi aynı marka acaba yani daha açık olması gerekirse bunun hangisinin orjinal olduğunu nasıl anlayacağız Teşekürler

Durum
    Admin

@sarhos, kimin sattığı, nerden baktıgını bilmiyorum o yuzden bu konuda orjinaldir soruna cevap veremiyorum. Bizim forumdan telefon numarası ile yönlendirdigimiz ilaç şirketi gerçek time healthin türkiye distrbütörüdür o yuzden benim yazdıgım numaradan tedarik edebilirsin ve orjinaldir tabii ki orjinal olmayan kandırmaca bir sey bu forumda ben oldugum surece asla olmayacak.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı sarhos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba arkadaşlar herkese geçmiş olsun diyorum öncelikle bende hpv liyim fakat tedaviye geç kalmama sebeb olan doktorların hergün gelmişine geçmişine sövüyor um tedavi sürecin dekılere aynı şekilde hitap ediyorum. Ben hpv nin farkına varıkosel ameliyatı olduktan sonra fark ettim üroloji doktoruna et parçasını sordum önemli birşey değil dedi geçti internetten arastırdıktan sonra ünv hastanesine gittim Dermotolojı doktoru neden bu kadar bekledin dedi sadece göz ucu ile baktı genel bi muayene yapmadı penıs üzerındekı leri yaktı 2 hafta sonra tekrar gel dedi yakılanlar düştü o süreçte yenileri oluştu kontrole gittim başka doktor vardı o neden yaktılar çoğalır dedi aldara krem yazdı aldım 1 hafta dir kullanıyorum yine çoğaldı 2aydır da idrarda ve büyük abdestte zorlanıyorum fakat o bölgelere hiç muayene bile etmediler ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz şimdiden tşk ler.
    O doktorları direk arkana bakmadan terk et. Hpv için özenli ve dikkatli bir şekilde heryerini hatta anüsüne kadar detaylı şekilde muayne edilip yakılırken tek bir siğilin bile atlanmaması gerek. Ayrıca koter çoğaltır diye bilimsel bir açıklama yada herhangi bir araştırma mevcut değil. Ancak koter yapılan bölgeden %90 oranla tekrar siğil çıkmadığı araştırmalar mevcut o yüzden kotere devam et ve kendine iyi bir doktor bul.

Bu Konu için Etiketler