Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beta karoten

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Beta karoten

Merhaba aranızda hiç beta karoten kullanan oldu mu? Ben yarın solgarın beta karotenini alacağım. Birçok şeye iyi geldiği söyleniyor internette araştırmıştım. Zaten ahcc kullanıyorum. Ahccden başka kullandigim tek şey şuan probiyotik. Bide beta karoteni alacagim. Daha once kullanmis birisi varsa yada fikri olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim

Durum
    Özel Üye

Cevap: Beta karoten

Bağışıklık sistemini destekleyerek vücudun enfeksiyonlara karşı direncini arttırmayı destekleyen beta karoten, özellikle kanser hücrelerinin oluşumunu engeller ve oluşan hücrelerin çoğalmalarını önler.Yemek borusu, serviks, mide, göğüs, kalın bağırsak ve ağız kanserleri başta olmak üzere birçok kanser çeşidinin tedavisinde önemli rol oynar.

Böyle diyor beta karoten hakkında. Ahcc ile de birlikte alımında bi sorun olmaz diye düşünüyorum

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

“Özellikle turuncu sebze ve meyvelerin içerisinde bol miktarda olan beta karoten; havuç, kabak, bal kabağı, kayısı, papaya, dolmalık biber, domates, mısır, karpuz, sarı kabak, ıspanak, lahana, marul, kavun, brokoli, şeftali, kırmızı biber, yeşil biber ve patates gibi besinlerde de bulunmaktadır.”

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

mesaj silinmistir.

Durum
    Özel Üye

Sebzelerde meyveler de var fakat yeterli olmuyor. Ek olarak alinmasi gerekiyormus.

Bugun eczaciya soracagim. Eger sorun olmaz derse ahcc ile birlikte alirim. Sorun olacagini sanmiyorum. Besin takvitesi sonucta bunlar. Ilac degiller.

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

mesaj silinmistir.

Bu Konu için Etiketler