Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cevaplar geldi! (Hpv virusu ve roportaj - hpv tedavisi)

Durum
    fairyking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Cevaplar geldi! (Hpv virusu ve roportaj - hpv tedavisi)

Alıntı Bahar16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben artık baya anladım vücuttan hpv tamamen gitmiyor bence uyuyor gibi o yuzden negatif cıkıyor.Ama kadınlar sürekli smearla kanser olmuyor ve aşırı insanda hpv var ben bununla ilgilenli o kadar kişide çıktı ki şaşırıyorum
    Bu biraz da virüsün yapısıyla da alakalı. Virüslerin canlı mı cansız mı olduğu da bir tartışma konusu. Yalnız bu virüs derinin üzerinde bulunan bir virüs, kana karışmıyor ve virüslerin de protein yapıları bozulduğunda elbette yok olabilirler. Deri üzerinde bulunduğundan yanlış negatif olma durumu göz ardı edilmemeli zira sürüntü örneği alınan yerde virüs olmayabilir. Bu yüzden muhtelif lablarda test yaptırarak virüs varlığını teyit etmek mümkündür şüpheye yer bırakmamak için elbette.

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı fairyking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır, internetten satışı var; ilaç değil bağışıklık güçlendirici olduğu için reçetesiz bulunabilir.
    Ama öyleyse neden burdaki herkes o şekilde yazdı.. ücreti ne kadar peki

Durum
    fairyking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama öyleyse neden burdaki herkes o şekilde yazdı.. ücreti ne kadar peki
    İnternetten satışı var diye dedim, bilemiyorum internetten satılıyorsa reçete gerektirmiyor diye düşündüm, biraz da öyle umuyorum diyeyim. 6 ampulx1 mg 7450 ruble 670 TL civarı sanırım. Yorumlarda da çok pahalı olduğundan yakınıyorlar.

Durum
    Tywin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Re: Cevaplar geldi! (Hpv virusu ve roportaj - hpv tedavisi)

Bunu ben de merak ettim. Bu durumda siğiller yokken cinsel temasın karşı taraf açısından ciddi bir sorun oluşturmayacağını düşünebilir miyiz?

Durum
    Tywin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı corto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir sey ilgimi cekti. sigil yokken %2 - 6 arasi gecis oluyor. varken % 65 - 75 denmis. bunu ilk defa duydum. ben her sekilde de %65 saniyordum.
    Bunu ben de merak ettim. Bu durumda siğiller yokken cinsel temasın karşı taraf açısından ciddi bir sorun oluşturmayacağını düşünebilir miyiz?

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

mesaj silinmistir.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

bir sey ilgimi cekti. sigil yokken %2 - 6 arasi gecis oluyor. varken % 65 - 75 denmis. bunu ilk defa duydum. ben her sekilde de %65 saniyordum.
    Ben de öyle sanıyordum bu arada su an sasırdım. Ama kişinin bagısıklık sistemine göre demiş doktorumuz?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Re: Cevap: Re: Cevaplar geldi! (Hpv virusu ve roportaj - hpv tedavisi)

oyle bir seyi hic duymadim. bence alakasizdir. ahcc hsv ye de yarayabilir bu arada bence.
    Ahccnin hsv icin de nüks zamanlarını bayagı azalttıgını duydum ve biliyorum. Sizlere su an icin bilerek onermedim cunku her seye ahcc öneriyorsun dememeniz icin birde daha fazla gelişim olsun istedim bu konuda. ama kullanan kısılerın kendi yazmaları daha guzel olmus. Hsv ye sahip biri ahcc kullanırsa hsv den kurtulamaz maalesef ömür boyu kalıyor ancak bagısıklıgı yukseltip nüks zamanlarını bayagı uzatabilir.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Re: Cevap: Re: Cevaplar geldi! (Hpv virusu ve roportaj - hpv tedavisi)

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahccnin hsv icin de nüks zamanlarını bayagı azalttıgını duydum ve biliyorum. Sizlere su an icin bilerek onermedim cunku her seye ahcc öneriyorsun dememeniz icin birde daha fazla gelişim olsun istedim bu konuda. ama kullanan kısılerın kendi yazmaları daha guzel olmus. Hsv ye sahip biri ahcc kullanırsa hsv den kurtulamaz maalesef ömür boyu kalıyor ancak bagısıklıgı yukseltip nüks zamanlarını bayagı uzatabilir.
    Ben ahcc kullandigimdan beri cok sukur ucuk cikarmadim aryacim

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaşlar bugün dr. Hakan bey ile kontrol randevumuz vardı eşimle. Kendisine allokin alfayı sordum ve bir hastalarının yaptırdığını ve ciddi karaciğer sorunu yaşadığını söyledi. O kişiye özel bir durum mu yoksa böyle bir yan etkisi mi var bilemiyorum ben de daha fazla bir sey soramadım o an acıkcası. Onun dısında ben aşı yaptırmıstım zaten ama eşime de muhakkak ası yaptırması gerektiğini söyledi. Kendisi de eşine, çocuklarına aşı yaptırıyormus. Aşının koruma süresi 5 yıl sürüyormuş sonrasında tek doz ile rapel yapılıyormus ve aşının etkisi devam ettiriliyormus. Siğil yoksa ve eşinizle tek eşliyseniz cinsel ilişki serbest dedi.

Bu Konu için Etiketler